Reklama

Reklama

Videa (1)

TV spot

Recenze (7)

Rodriguez 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Naši lidé se konečně dostávájí za pomoci Stranda do Mexika. Nachazí svoje útočiště na ostrově, který vypadá bezpečně. Jenže na ně čeká nejedno překvapení a tak se budou muset rozhodnout... 50% ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tvůrci se rozhodli zahrát si hru "Překvap diváky akcí". Akční úvod byl až nečekaně fajn. Aby si ovšem diváci na takový příval akce nezvykli a náhodou snad nezačali mít seriál rádi, tak akce samozřejmě záhy pohasla společně s nadějemi na lepší seriálové zítřky. Začalo se tedy kecat. Kecalo se hodně a kecalo se až do konce. Nejhorší na tom bylo, že se kecalo převážně ve španělštině. Hrdinové si vše vyčetli. Na povrch vypluly skrývané nesympatie, kdekdo se z tolika zabíjení mrtvých skoro až psychicky zhroutil. Zkrátka hrnec nezáživnosti začala pomaličku přetékat. Vzhledem k tomu, že se tvůrcům nechtělo vymýšlet něco zásadně nového, tak ve stopách svého úspěšnějšího předchůdce zopakovali stodůlku plnou mrtvých rodinných příslušníků. A samozřejmě zlatý hřeb dílu a vlastně to, na co každý divák netrpělivě čekal ze všeho nejvíc. Černý teplomet se shledal se svoji bílou životní láskou. Naštěstí jen na krátko. S jedním zavřeným okem dávám ošklivé 3 kousky. ()

Reklama

classic 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Mierny posun vpred, prichádza do úvahy určité zlepšenie, a to celkom poteší, ale aj tak sa seriál utápa v prílišnej predvídateľnosti, lebo viem, že síce sa im podarilo prísť do Mexika, kde Stranda čaká jeho láska, ktorý ledva dýcha, alebo ich privíta, záhadná Celia, ktorá sa podobá na Sigourney Weaver, pričom si uvedomujem, že tu automaticky nie je niečo v poriadku, a nie je to o vyšinutom Chrisovi, ktorý sa snaží zlikvidovať členov svojej rodiny, aj keď nevlastných... Seriálu sa venujem zo zotrvačnosti. Extra ma nebaví, ale tých 45 minút sa prežiť, dá. ()

Galerie (27)

Reklama

Reklama