No One's Gone (S04E08) (epizoda)

Horor / Drama / Thriller

USA, 2018, 45 min

• fisus

Tyhle epizody mě vážně neberou.Alicia se tváří a chová rádoby tvrdě a drsně a jen se tu mele a mele.(3.9.2018)

• Cermbo

Konec starého dobrého Fear Walking Dead... Pravý fanoušci tohoto seriálu, dál možná už ani nekoukejte... Leda by to zachránila pátá série.(6.2.2019)

Nové obsazení tvůrců se promítlo na odstranění Madison z celého seriálu. První tři série byly přes pomalý rozjezd celkově lepší než původní originál s Rickem! Ale stejně jako originál, tak Počátek Konců zkazí příchod jednoho černocha s holí. Ten sentimentální pitomec ouplně všecko pokazí!! Noví tvůrci, celý seriál alespoň podle osmého dílu zpomalili, zesentimentizovali a celkově otrávili.(21.8.2019)

• kenkaku

Nejotravnější epizoda celé série! Nejen tím provedením (extra zpomalené záběry), ale i TŘEMI časovými liniemi!!! Tři! Neskutečný... Když se k tomu přidá ten stupidní melancholický obsah, tragedie. Tomuhle říkáte finále poloviny série? Díky schizofrenii skákání v čase má časová osa díry díky čemuž postrádá chování některých postav smysl. Pokud se nepletu první odpad celé TWD i FTWD dohromady...(29.9.2018)

• omega_SK

Sentimentálna sračka :((12.6.2018)