Zdravotní sestra známá jako Coffy (Grier) je spořádanou občankou města, která udržuje vztah s vlivným politikem Brunswickem, jehož hlavním cílem je vyřešit vzrůstající kriminalitu mezi černošským obyvatelstvem. Když se její mladší sestra předávkuje drogami a je s trvalými následky upoutána na lůžko, rozhodne se vzít Coffy spravedlnost do vlastních rukou. S její vizáží pro ní není problém vlákat muže do pasti a pak chladnokrevně udeřit. Nebude pro ní však mafián Vitroni příliš velkým soustem? (J.Connor)

Knor

Tak tohle byla pecka, což jsem absolutně nečekal a chtěl jsem na to kouknout fakt jen ze zajímavosti. Nedá se přehlídnout, kde si mistr Tarantino občas čerpal inspiraci a naprosto tomu rozumím. Příběh je prostinkej jak kafemlejnek, atmosféra a styl 70.let nezpochybnitelný atd. atd. S blaxplotation jsem randil zatím jen párkrát, ale už si mě dostává. Miluju příběhy o pomstě zvlášť v béčkovým kabátě, takže tohle mě snad nemohlo ani zklamat. Navíc nám chlapům se na tohle bude koukat moooc dobře. Pam Grier je neskutečnej kus ženský a obzvlášť pro mě, pro milovníka vyvinutějších ženských partií, zkrátka čím větší tím lepší a Pam Grier je má nádherný :) ()

johnsnow

Na pohodku filmík kde pasáž s ťahaním za autom, bitka s kurvičkami na párty a Grierine kozy stoja za to. Síce na viac ako 3* a jedno pozretie to nie je ale spokojnosť. ()

VanBradley89

Coffy je zdravotní sestřička, která se mstí. Nejprve za svou sestru a poté i za kámoše policajta. Zabije při tom pár chlapů, zmlátí pár žen. Skvělé scény střídají špatné momenty. Kozy střídají kozy a Pam Grier byla zatraceně sexy baba. ()

patho666

Zaoberať sa tu dejom je asi zbytočné, povedzme len že je proste jednoduchý, kupodivu sa to dá prejsť vcelku bez ujmy vďaka niekoľkým cool scénam. Jedna hviezda navyše za odvahu herečiek. ()

Sejkorka

Pam Grier jakožto mladá šťabajzna (cesta vedla přes Tarantinovu Jackie Brown, kde je herečce 47 , tady 23. Kurňa,tenhle film vidět ve 14, kolik mi bylo v době uvedení filmu .... bohužel ne do českých kin. Ty proporce Coffy jsou neskutečné a to je tu řada dalších pěkných děvčat. No, film podlehl zkáze času, předpotopní je i dabing. Sumasumárum 1* za film a 1* za ty proporce. ... když se její mladší sestra předávkuje drogami a je s trvalými následky upoutána na lůžko, rozhodne se vzít Coffy spravedlnost do vlastních rukou .... ()