poster

Ice Cream Man

Komedie / Horor

USA, 1995, 84 min

Komentáře uživatelů k filmu (8)

 • Viktooorka
  ***

  "A kdo teďko bude vozit zmrzlinu?" Clint Howard jako Ice Cream Man od pohledu sympaťák, který svoje zaměstnání bere vážně, ale díky bohu film se nebere vážně, takže je to funny a samosebou mu fandíš, aby byl zmrzlinářem roku :) Jeho divadélko s maňáskama z hlav bylo dokonalé a závěr dost nečekaný :D Zmrzlinu si nějaký čas nedám, děkuji :)(22.2.2015)

 • Bloody13
  **

  Ice Cream Man se nejspíš zaseknul v čase, protože z něho sálá aura koncovky osmdesátých let (tipoval bych max. rok 1989). Trochu připomíná tvorbu bratří Bandů, díky své hravé nadsázce a dětské naivitě si na ně nelze nevzpomenout. Jen jsou zdejšími hrdiny parta děcek, vrahem vyšinutý zmrzlinář a dvojice policajtů je klasicky úplně tupá. Kromě Howarda, jenž si svou roli očividně užívá, se zde mihne několik legendárních béčkařů v čele s Vincentem a Warnerem. Několik gore záběrů tu najdeme (oční bulvu ve zmrzlině nebo rozdrceného psa), hlavně je to ale spíš o tom humoru. (40%)(20.11.2014)

 • darkrobyk
  ***

  ,,Jedna zmrzlina s očíčkem!" Zmrzlinář je výrazově i příběhově osmdesátkový film. Trochu pobaví (mluvící hlavy, speciální zmrzka v obřím kornoutu či vnitřek dodávky plný lidských ostatků, švábů, myší, krve a zmrzliny), leč nevyděsí vůbec. Přesto má místy jisté bizarní kouzlo a návdavkem řadu známých herců. Vše samozřejmě táhne C.Howard - jeho držku jsem si poprvé naplno uvědomil v Klíšťatech, pak už jsem ji nezapomněl. Škoda, že gore nezajiskřilo v plné rubínové kráse, když už mrtvol bylo celkem dost. Oddechovka na jedno podívání, během které - navzdory všemu přidanému hnusu - dostanete chuť na zmrzlinu. Konec očekávaný, snad jen mixer jsem si netipnul... Krysař, ten nemá děti rád!(18.5.2017)

 • Campbell
  ****

  ICM je teda parádní záležitost. Já jsem čekal kdy Clint Howard dostane konečně hlavní roli v slasheru, a dostal. Howard je dostatečně nechutný aby jste ho hned od začátku nesnášely a jeho láska ke zmrzlině byla parádní. Film má vydařené gore(oko ve zmrzlině:-)) a je to prostě béčko které je neskonale zábavné. A navíc objeví se tu i Naughton což je velkem sympaťák, za mě palec nahoru.(11.12.2011)

 • Karamanlis
  ****

  Sympatická vyvražďovačka z 90. rokov, stojaca na herectve Clinta Howarda, ktorého šialený prejav ťahá celý film. Howard je ksichtík na pohľadanie, vďaka nemu tvorcovi ušetrili peniaze na maskách, keďže on sám o sebe je prototypom vzhľadu duševne chorého človeka. Je fajn, že potom, čo sa zaskvel vo výbornom Evilspeaku bol jeho nesporný potenciál po mnohých rokoch opäť zužitkovaný v hororovom žánri, pre ktorý má prirodzené danosti.(15.5.2017)

 • kajda.l
  **

  Dám si po tomhle ještě někdy ajskrým? Howard je ďábel a až dokoukám (prý) nejlepší scénu z blázince, možná to ještě zvednu. Zmrzlinářovo divadýlko s hlavama krásně bizardní. Konec znepokojující :)(22.2.2015)

 • pornogrind
  **

  Clint Howard sice nepředvedl takovej výkon jako v "Evilspeak" , ale i tak jde o roli která mu neskutečně sedla jako by mu byla psaná přímo na míru. I přes veškerou Howard(ovu) snahu, nedokáže ani jeho hereckej výkon zachránit mizerně napsanej scénář. Ve filmu se najde ještě pár vydařených scén ale to je asi tak vše. Tahle story o pošahaným zmrzlináři mě moc nebavila. Chybělo tam víc krve nebo aspoň přitlačit na pilu co se týče komediální stránky. Tenhle humor šel totiž mimo mě.(18.2.2018)

 • Iva8bitova
  *****

  čistá Algida(14.10.2012)