Ice Cream Man

Komedie / Horor

USA, 1995, 84 min

"A kdo teďko bude vozit zmrzlinu?" Clint Howard jako Ice Cream Man od pohledu sympaťák, který svoje zaměstnání bere vážně, ale díky bohu film se nebere vážně, takže je to funny a samosebou mu fandíš, aby byl zmrzlinářem roku :) Jeho divadélko s maňáskama z hlav bylo dokonalé a závěr dost nečekaný :D Zmrzlinu si nějaký čas nedám, děkuji :)(22.2.2015)

• Bloody13

Ice Cream Man se nejspíš zaseknul v čase, protože z něho sálá aura koncovky osmdesátých let (tipoval bych max. rok 1989). Trochu připomíná tvorbu bratří Bandů, díky své hravé nadsázce a dětské naivitě si na ně nelze nevzpomenout. Jen jsou zdejšími hrdiny parta děcek, vrahem vyšinutý zmrzlinář a dvojice policajtů je klasicky úplně tupá. Kromě Howarda, jenž si svou roli očividně užívá, se zde mihne několik legendárních béčkařů v čele s Vincentem a Warnerem. Několik gore záběrů tu najdeme (oční bulvu ve zmrzlině nebo rozdrceného psa), hlavně je to ale spíš o tom humoru. (40%)(20.11.2014)

,,Jedna zmrzlina s očíčkem!" Zmrzlinář je výrazově i příběhově osmdesátkový film. Trochu pobaví (mluvící hlavy, speciální zmrzka v obřím kornoutu či vnitřek dodávky plný lidských ostatků, švábů, myší, krve a zmrzliny), leč nevyděsí vůbec. Přesto má místy jisté bizarní kouzlo a návdavkem řadu známých herců. Vše samozřejmě táhne C.Howard - jeho držku jsem si poprvé naplno uvědomil v Klíšťatech, pak už jsem ji nezapomněl. Škoda, že gore nezajiskřilo v plné rubínové kráse, když už mrtvol bylo celkem dost. Oddechovka na jedno podívání, během které - navzdory všemu přidanému hnusu - dostanete chuť na zmrzlinu. Konec očekávaný, snad jen mixer jsem si netipnul... Krysař, ten nemá děti rád!(18.5.2017)

ICM je teda parádní záležitost. Já jsem čekal kdy Clint Howard dostane konečně hlavní roli v slasheru, a dostal. Howard je dostatečně nechutný aby jste ho hned od začátku nesnášely a jeho láska ke zmrzlině byla parádní. Film má vydařené gore(oko ve zmrzlině:-)) a je to prostě béčko které je neskonale zábavné. A navíc objeví se tu i Naughton což je velkem sympaťák, za mě palec nahoru.(11.12.2011)

Sympatická vyvražďovačka z 90. rokov, stojaca na herectve Clinta Howarda, ktorého šialený prejav ťahá celý film. Howard je ksichtík na pohľadanie, vďaka nemu tvorcovi ušetrili peniaze na maskách, keďže on sám o sebe je prototypom vzhľadu duševne chorého človeka. Je fajn, že potom, čo sa zaskvel vo výbornom Evilspeaku bol jeho nesporný potenciál po mnohých rokoch opäť zužitkovaný v hororovom žánri, pre ktorý má prirodzené danosti.(15.5.2017)

• kajda.l

Dám si po tomhle ještě někdy ajskrým? Howard je ďábel a až dokoukám (prý) nejlepší scénu z blázince, možná to ještě zvednu. Zmrzlinářovo divadýlko s hlavama krásně bizardní. Konec znepokojující :)(22.2.2015)

• pornogrind

Clint Howard sice nepředvedl takovej výkon jako v "Evilspeak" , ale i tak jde o roli která mu neskutečně sedla jako by mu byla psaná přímo na míru. I přes veškerou Howard(ovu) snahu, nedokáže ani jeho hereckej výkon zachránit mizerně napsanej scénář. Ve filmu se najde ještě pár vydařených scén ale to je asi tak vše. Tahle story o pošahaným zmrzlináři mě moc nebavila. Chybělo tam víc krve nebo aspoň přitlačit na pilu co se týče komediální stránky. Tenhle humor šel totiž mimo mě.(18.2.2018)

čistá Algida(14.10.2012)