Špióni odvedle

• USA Keeping Up with the Joneses (více)

Užijte si setkání s neobvyklými sousedy v zábavné akční komedii, ve které září hvězdy jako Zach Galifianakis, Jon Hamm, Isla Fisher a Gal Gadot. Obyčejný pár z předměstí zjišťuje, že udržet krok s Jonesovými — neskutečně atraktivními a světaznalými novými sousedy — nebude snadné. Obzvláště když odhalí, že pan a paní Jonesovi jsou tajní agenti zapojení do mezinárodní špionáže. (Bontonfilm)

Hemlock

Panečku, někdo má holt na sousedy štěstí... Moje sousedka je stará rašple a tu bych v podvazcích a sexy prádelku vidět opravdu nechtěl. Špióni odvedle je pohodová akční komedie s velmi dobře zvoleným hereckým obsazením, kterému kraluje úžasná Gal Gadot. Humoru i akce tam bylo tak akorát a rád si tento film ještě někdy znovu pustím - 60%. ()

Dejvecd

Komédia so zaujímavým nápadom, bohužiaľ nedokáže zatieniť strašnú obyčajnosť, ktorá sa v nej skrýva. Pár vtipov aj pobaví, ale drvivá väčšina odznie naprázdno. Gal Gadot je najväčším plus a tvorcovia si to dobre uvedomovali, tým pádom je Gal jedinou vecou, na ktorú sa divák chce pozerať. Dostali sme blbosť, ktorá sa ani nesnaží pridať kúsok originality a okrem laciných vtipov neponúka prakticky nič naviac. Extrémne neurazí, ale ani nepobaví. 4/10 ()

x_ander

Proč to neříct rovnou, Keeping Up with the Joneses je naprostá blbina. Což bylo jasné už z trailerů. Ale od obsazení jsem si sliboval více. Gal Gadot a Jon Hamm si odehrají svoje, ale Zach Galifianakis je těžce nevyužitý a Isla Fisher hraje krávu. To je pak těžko. Pár vtipů sedne, většina ne, a celé je to takové nemastné neslané, včetně zoufale nudného finále. ()

blazma

Super komedie, trochu akce a vtip. Kombinace, která mě fakt baví a obě herecké dua jsou skvělé. Dostatečně praštění Zach a Isla jsou skvěli. Jon Hamm mě ještě nikdy nezklamal a Gal Gadot dali do role, kterou taky zvládla parádně.. všechno do sebe zapadlo, že je vlastně jedno jak stupidní ten příběh a zápletka může vypadat. ()

Goumen

Lehce nadprůměrná komedie. Moc v ničem nevyniká, ale líbila se mi pohodová atmosféra a sympatické obsazení ()

PatrikP4

Pohodička... Předtím jsem viděl xXx: návrat, ale tohle bylo o dost lepší... Zach je prostě nenahraditelnej, s ním se vždy dost bavím... Navíc kde uvidíte Gal a Islu, možná nejvíce sexy herečky současnosti ve spodním prádle? Škoda že ten jejich polibek nebyl delší a nebo aspoň vášnivější... ()

mstychov

Nebyl to spatnej film. Byla to takova strelena komedie. Herecke obsazeni bylo super. Dej byl celkem zajimavej. Konec uz mi prisel prehnanej. ()

bonovox

Málo vtipné a nápadité. Herecky síce dobre obsadené ale ako špionážny film to príliš nefunguje a podobne ladených filmov sme už videli neúrekom. ()

LencaN

Příjemná oddechovka, která vás přivede na jiné myšlenky po hrozném dni. Úsměvné a milé. Herecké obsazení super. Především moje oblíbenkyně Isla Fisher hrála bezvadně a Gal Gadot byla nádherná, na akční postavy prostě jak stvořená. Špionský páreček naruší poklidný rodinný život ústřední manželské dvojice. Jejich poznámky z běžného života v naprosto nestandartních nebezpečných situacích, kdy se střílí, mučí a vyhrožuje, jsou srandovní. ()

Astonko

Už som strácal nádej v nové americké komédie, no asi som si len zle vyberal, pretože táto mi potvrdila opak. Je to vtipné, originálne, sem tam akčné, so zápletkou a ešte sa na to (rozumej Gal Gadot) aj dobre pozerá. Vrámci žánru moc nemám čo vytknúť, jedine, že možno ešte mohli pridať trochu humoru 6/10 ()

mansonn

Taka obstojna komedia ani velmi dobra ani zla.Zach po schudnuti vyzera ako Satinsky ked mal 60 rokov......Asi 2 ozaj vtipne sceny inak pohlad na film neurazi ale ani velmi nenadchne. Ked vonku prsi da sa pustit a lepsie ako rylovat zahradu :-) ()

WugWugs

Špiónska komédia ako sviňa, inými slovami Zbytočnosť. Celý scenár spočíva v snaživom (pod)priemernom humore, ktorý je zväčša len trápny. Prečo toto niekto vôbec natáča? Ani povestné jedno dve zasmiatia sa nedostavili, sám neviem ako som ho dopozeral. GG nie je extra herečka, no aspoň jej to sluší, tak 1.5* ()