Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mike s Burákem dokončují přípravy na otevření jejich hospody a dozvídají se, že servírka nepřijede, protože je nemocná. Rozhodnou se, že to zvládnou sami. Slečny Zuzanka a Páťa ze sjezdovky přišly za klukama, protože je mají v plánu sbalit. Kluci nemají na holky čas a Paťa jim nabízí kšeft – zájezd Norů. Kluci jsou nadšeni. Když se ale hospoda zaplní, stíhají jen tak tak. Jsou rádi, když se Zuzanka a Páťa zapojí do práce. Když dorazila Klára, že jim pomůže, zjistí, že je nadbytečná. Po zavíračce se Zuzanka snaží sbalit Mikea, ale ten jí odmítne. Jenže Klára si situaci vysvětlí jinak a bez vysvětlení odejde domů. Tam za ní dorazí Mike a dělá si srandu z toho, že Klára žárlí. Druhý den Zuzanka kluky prosí o práci a oni souhlasí. Klára jí jasně dá najevo, že Mike je její. Zuzanka tedy svůj zájem přeorientuje na Buráka.

Béda je pryč a Mance tak střídavě pomáhá Jarda s Malvínou. Za tou ale mají přijet z nakladatelství kvůli její knize a proto Manka zůstane na hospodu sama s Jardou. Malvína si v hospodě připravuje propriety na své focení kuchařky, ale volají jí ze školy, že Olíkovi je špatně, ať si pro něho přijde. Manka při přípravách na večerní akci nevědomky vyháže všechny Malvíniny věci na focení. Malvína je nešťastná a mezi ní a Mankou dojde k velké hádce. Ferda pak v lese narazí na Manku, která se stejně jako on snaží sehnat alespoň část věcí pro Malvínu. Malvína snahu ocení a s Mankou se u příprav na focení udobřuje. Vše dopadne dobře, dámy z nakladatelství jsou nadšené.

Renáta plánuje svatbu Juniora a Sabiny. Leoš jí upozorňuje, že na to nemají peníze a Junior má úplně jiné zájmy. Ale Renáta dá oběma jasně najevo, že svatba bude za každou cenu. (TV Prima)

(více)

Reklama

Reklama