Skupina bohatých hochů z Los Angeles vymyslí v 80. letech plán, jak rychle zbohatnout. Jejich podvod se však zvrtne a smrt na sebe nenechá dlouho čekat. (Filmbox)

Bozvav

Banda adolescentů dobývá svět. Nebýt Kevina v podstatě nekoukatelný patos. Takto jakž, takž. Jako největší slabinu vidím casting, dramaturgii a hudbu. Za mne 50% max. ()

xmy

Začátek hodně dobrý, zhruba do poloviny mne BBC neskutečně bavil. Jak už to ve světě filmu občas bývá, v druhé půlce přišel mírný sešup dolů. Nikterak tragický, to v žádném případě, jen mít film lepší režii a asi i větší rozpočet, mohla to být slibná "konkurence" pro Scorceseho Vlka z Wall Street. 3*+ ()

BOURQUE

Veľmi ale veľmi ľahká verzia „Vlka z Wallstreetu“. Mladá dvojica A. Elgort / T. Egerton sa navzájom celkom slušne dopĺňajú, ale počas hereckej hry obidvoch aktérov to nie je cítiť to skutočné (a pravdivé ?) vzrušenie a ten pocit, na čo sme zvyknutý u podobných filmoch. Niečo podobné sa dá povedať aj o réžii. Film má dĺžku 100 minút, ale o true-based udalostiach celkom veľa vecí zostane nevysvetlených. E. Roberts (ktorá je stále prekrásna) je herecky dosť v pozadí a nemá silnejšie momenty. Nedostatočne využitý potenciál K. Spaceyho, avšak aj tá „menšia“ vedľajšia rola stačila, aby film zachránil. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

ANTYCHRYST

Jak zarobit bez kapitálu:) hustý..nechápal jsem jak na začátku mohli vyplácet 50% ze zlata..když vlastně zlato pořád klesalo:) věřím tomu že je spousty takových co umí mluvit a ostatní ojebavaji i kdyz nic nemaji :) 55% herecké obsazení bylo v cajku ()

curfew77

Nepřehledně napsaná i sestříhaná variace na VLKA Z WALL STREET a SÁZKU NA NEJISTOTU, která ovšem postrádá byť jen polovinu jejich tahu na branku. Navíc disponuje jediným opravdu dobrým hercem (Egerton), zbytek je marný a ke všemu zhusta obsazený naprosto nesmyslně proti typu (Elgort, Emma Roberts), případně hraje na setrvačník, jako by tušil, že jeho kariéra je u konce (Vy-víte-kdo). Možná se tenhle příběh takhle pitomě opravdu seběhl (jakkoli mám o tom na základě těch rekapitulujících titulků na konci filmu velké pochybnosti), nicméně v tom případě ho raději v téhle podobě neměl nikdo ani točit. 40 %. ()

PlysovyMacko

Mladí chalani investujú, hrajú sa s peniazmi cudzích ludi a zarábajú. Potom narazia, čudujú sa a dokonca dôjde aj na vraždy. Film je jalovy,  nemá čím zaujať. ()

Jadro

Najväčšia chyba snímku je v minimalizovaní najdôležitejších scén, inak to zbehne prekvapivo dobre. Slabé 4. ()

Brk

Zapomenutelný. Rychle. I přes slušnou hereckou partu a Kevču je to slabá trojka. Škoda, že neměli moc co hrát. A vůbec(!), vraťte nám Kevina, vy zpitomnělí mý-tů přizdich*áči. ()

M.J

Věřím, že kdyby stejný scénář dostal do rukou šikovnější režisér, tak je to na 5 hvězd... Takhle ale musím dát 3, časem možná přidám čtvrtou...Takže, co tu máme... Taron Egerton, Kevin Spacey (odvážné ho obsadit, palec nahoru) , příběh inspirovaný skutečnou události a vypravěčem je hlavní postava (za mě vždycky velké +) ....Co se tedy může pokazit ? No zkušenosti za režii jdou vidět, bohužel...Ansel Elgort není moc talentovaný a nevěřil jsem mu jediné slovo... A zápletka byla u mě strašně předvídatelná.... Navíc prakticky víte, že tohle bude kasovní průšvih kvůli Kevinovi a jeho kauze ...Taron měl dostat větší prostor, protože ten druhý to jednoduše neutáhl.... 6.5/10 ()

Mukade

najlepšie vidieť bez poznania spoilerov... Spacey je super, ako ostatne vždy. A ešte ma zaujala Emma Roberts (: . (Plus dodatočne bolo zaujímavé si prečítať o tomto skutočnom príbehu a osudoch jeho "hrdinov" na wikipedii.) ()

Kodousek

Tarona Egertona jsem milovala ve filmu Orel Eddie, v tomto snímku je mi ale vrcholně protivný. Nic nového pod sluncem takový nizkorozpoctovy Vlk z Wall Street. Jeden večer zaplácnut toť vše 😉 ()

Moredogs

Nadpriemer. Bolo pekne vidiet Kingsmana, Babydrivera a Kevina Spaceyho (Žial ma nenapada ma ani jedno meno z Kevinovych postav) v jednom filme. 80kova atmosfera bola fajn a Ema Roberts v tom sexi kostyme bola fakt niečo, ešte neskôr som si tu čast pozrel, pre sukromne učely :) Spät k filmu, vidiet film s dabingom bol by to pre mna pritažlivejši zažitok. 78%. ()

Phoenixcq

Jako vážně? Děj je okolo roku 1984 a oni zmiňují Google a Facebook? LOL... První polovina vypadala slibně, ale v druhé půlce už je to jen zmatek. ()

Polik_

No, že se nový Vlk z Wall Street nekoná, je už z barvy ratingu nebo recenzí kolegů nadmíru jasné. Měl ale film potenciál tohoto krále Wall Street-like biografií sesadit? Příběhem teoreticky ano, provedením ani v nejmenším. Huntův život je vyobrazen až s malichernou pečlivostí, jakoby autoři dopředu nevěděli, co bude nebo nebude v příštích momentech důležité. Přestože finanční strategie Hunta s Karnym má být hlavním tahákem celého filmu, věci jsou zbytečně složité a nakonec je v tom ten Ponzi na první zhlédnutí jen těžko rozpoznatelný. Jinak +1 za necancelnutí Spaceyho po vzoru „All the Money in the World“. ()

Kevin Spacey si zahraje v italském dramatu

Kevin Spacey si zahraje v italském dramatu

24.05.2021

Po četných obviněních a kauzách se v Hollywoodu před pár let zavřeli herci Kevinu Spaceymu dveře. A prozatím to nevypadá, že by se mu ještě někdy mohly otevřít. Nyní se ale herci přesto podařilo… (více)