Zhasni a zemřeš

• USA Lights Out (více)

sun.eagle

Slušný horor s docela slušnými lekačkami. S ničím se nemaže a začíná pěkně zostra a děj taky slušně odsejpá, rodinné problémy postav příliš neotravují a díky stopáži tak ani není čas na hluché místo což je jen a jen ku prospěchu. Na mě osobně boužel lekačky s postupem času přestaly mít ten původní efekt ze začátku, ale to je asi jen mou otrlostí protože vedle na sedečkách kina se všelijak kroutili a zakrývali si oči:-) ()

Rolandman

Skvělý film, bavil jsem se,bál jsem se, od začátku do konce...A po dlouhé době jsem rád, že můžu pochválit i hudbu, která se bůh ví proč u hororů tolik podceňuje a málo kdo si s ní dá opravdovou práci. ()

C.A.T.

Tak tedy..ehmm..Těšila jsem se na to jak malé dítě na Vánoce. V podstatě ani nevím,co to přesně způsobilo, jestli zajímavý trailer (kde vykecali všechno,co se dalo) nebo to byly velice kladné ohlasy zde... Každopádně lituji vyhozených peněz za kino. Film měl naprosto exkluzivní nápad-bohužel absolutně nevyužitý. První pohled na Dianu byl celkem dobrý, tak jsem čekala, že to bude jen a jen lepší, ale zase jsem se nedočkala... Ono prostě vidět 20x stejný záběr na tu samou pozici hlavního strašáka se tak "trochu" omrzí (mám tím na mysli hlavně její neustále vstávání ze sezení na bobku). Herci byli vcelku dobře vybraní, jen malému klučinovy jsem nevěřila ani slovo a kazil mi celý dojem. Čekala jsem alespoň nějakou pořádnou vsuvku o Dianě a ne jen to,co řekli v traileru, čekala jsem nějakou pořádnou sypačku-třeba i lekaček(i když mám raději atmosférické kousky), čekala jsem,že se budu alespoň trochu bát...Ale ono když jdete na horor do kina a několikrát se přistihnete u toho, že usínáte a vyhlížíte nudou titulky, tak je prostě něco špatně....Hrozné zklamání... ()

Dakan6

No konečně pořádný horor, frčí to od samotného začátku, až po konec. Hlavně s koncem jsem byl spokojen, což se u jiných hororů říct nedá.. ()

FrankZabak

vcelku povedený horor,který mě příjemně překvapil.-) Konec se mi také líbil a myslím,že to má dobrý základ na pokračování .-) ()

JežaCZ

Můžu říct že film jsem viděl v kinoripu a kvalita byla otřesná. i přesto mi film přišel dobře natočen a i u toho že to vypadalo tak špatně jsem se lekal. za mě 4 hvězdy. ()

Oxytocin

Horory jsem nikdy rád neměl. Přišli mi většinou čitelné, kýčovité a uměle hrané ve stylu béčka. Občas udělám výjimku. Ta výjimka byla u "Lights out". Naprosto výtečná hororovka, která je plná skvělých lekacích scén a i zajímavého děje ve stylu "problému" táhnoucí se z minulosti a hlavně super zápornou postavou. Pro mě jakási kombinace Predátora a Freddyho Kruegera. Oceňuji délku filmu, která Vás udrží v napětí. ()

borboleta

Líbí se mi, že všechny postavy (narozdíl od jiných hororů) jednají logicky, nebo alespoň pochopitelně, a v podstatě jsou všechny dostatečně sympatické na to, aby jim člověk držel palce. Někdy se dokonce chovají tak inteligentně (rozuměj, že se chovají tak, jak by se někdo, kdo žije v civilizaci a prošel povinnou školní docházkou, chovat měl), až to člověka příjemně překvapí, protože to v rámci žánru opravdu není standard. Na druhou stranu mě ale zklamalo, že nebylo vlastně úplně domyšlené, jak přesně to vlastně bylo s tím strašákem (pardon, strašačkou) a příběh tak měl svoje mezery. Jsem ale ráda za příjemnou stopáž filmu, protože vydržet takovou hustotu lekaček ještě o půl hodiny déle, by bylo už příliš náročné. V kině jsem se bála, cestou domů, už ne. Takže ve výsledku jsem dostala od Lights Out všechno, co jsem od pátečního hororu chtěla, i když ne nic navíc. ()

Wiceman

Asi už stárnu, ale od hororu asi čekám nějakej příběh. Tady je prakticky žádnej. Bubu příšera je divná už odmalička a je divná i po smrti. End of story. Ale dobrý, když pominu absenci hlubšího příběhu tak to zase tak špatný není. Lekačky jedou už od samýho začátku (a že jsou fakt mastný), hlavní příšera je fakt pěkně hnusná svině a hereckej ansábl hraje ne až tak typicky na horory (konečně někdo, kdo se nechová jako úplnej blb :D ) a jsou i docela sympatický. Možná, že až to uvidím podruhý, že změním názor na hodnocení (byl jsem na tom v kině, který mělo velmi špatný pozorovací úhly v temnejch pasážích, takže se dá říct, že jsem viděl pouze půlku filmu :D ) ale zatím je to jen tak na 3,5 * ()

Bruce0659

Tak toto je masaker! Žiadny duchovia, žiadne vyháňanie diabla, tu úraduje Diana, ktorej pôvod sa postupne vysvetľuje... Dej je bohatý na (aj nečakané) ľakačky. Husiu kožu, ako sa pri kvalitnom horore patrí, mal určite každý divák v kine. Audiovizuál má vysokú úroveň, hlavný herci to zahrali skvele, menej ako na 90% to ohodniť nemôžem. Takže scenáristovi tlieskam a réžisérovi ďakujem za kvalitný horový zážitok. Ostáva už len osvetliť celú miestnosť a dúfať, že dnešnú noc mi Diana spoločnosť robiť nebude... ()

Mrliš

Po dlouhé době vynikající horor. Užil jsem si ho skvěle, lekačky fungovaly a nějaké mrazení taky bylo. Jediné co my film v kině kazilo, je jistá bezohlednost některých lidí, kteří si přišli do kina vypisovat dementní zprávy a mě při tom svítí jejich display do obličeje. Fakt to kazí film. No naštěstí po mém upozornění telefon hned dotyčná zhasla a já si mohl film skvěle vychutnat. Tím bych chtěl vzkázat všem závislákům na telefonech: "Nechoďte do kina a raději dřepěte doma na prdeli a neotravujte slušný lidi co se přišli na film podívat!!" Hlavně na společenských akcích jako kina, divadla, se takové přístroje nepoužívají a vypíná se u nich zvuk. Omlouvám se za komentář, který z části k filmu nepatří, ale dnes mě to už fakt donasralo. Je to čím dál častější jev. Jinak Lights out vřele doporučuji. Taková atmosféra tu dlouho nebyla. ()

CrashHP

Príjemné hororové prekvapenie tohto roka, kedy idete na obyčajný kopček zmrzliny a nakoniec dostanete zmrzlinový pohár s ovocím a so šľahačkou. Desivá atmosféra dopĺňaná niekoľkými scénami, kedy som musel tajiť dych. Scény, ktoré naľakali boli vskutku nečakané a film podpísaný svojou typickou črtou od producenta Jamesa Wana, známeho machra na tento žáner. Z tohto filmu človek dostane zimomriavky aj počas horúceho leta. ()

helen035

Mno...asi takhle. Já horory nesnáším, nekoukám na ně, ale byla jsem přemluvená svou ségrou, abych s ní na to šla do kina. Skoro celý film jsem se nekoukala, soudím jen podle sluchu. I bez vidění jsem se bála jen tak propo. Nejvíc se mi líbil námět, bylo to promyšlený. Hlavní herečku mám moc ráda, díky ní ty 4 hvězdy. Celkově to hodnotím jako dost povedený horor. ()

Nollme

Keď som zhliadla trailer nemohla som sa dočkať celého filmu no pravdupovediac čakala som viac. Diana je drsná,no chýba jej k hororovému zahviezdeniu silnejší príbeh a mohla dostať viac šancí sa prezentovať a ešte viac nás nastrašiť...mohli sme byť z toho pos....ale neboli sme. V podstate najhoršie čo sa môže filmu stať je keď skoro všetko dobré stlačia do traileru.Čo mám pocit bol aj tento prípad.Ale zo všetkých kúskov zo žánru za poslednú dobu pekné... ()

CarlaBrunn

Hororom by som to zrovna nenazvala, skor pokusom o vyvolanie strachu s napatim ocakavajuceho divaka. Nemozem povedat zeby ma film vyslovene sklamal ale ani nenadchol ako som u "ducharin" zvyknuta. Vcelku jednoliate, rozuzlenie deja zbytocne roztahane a v zavere nasekane hororove sceny, pekne jedna za druhou. Takze ak by som to mala hodnotit ako celok, nic moc no vzhladom na uz spominany faynovy zaver, neccakane vystupy potvory z tmy, tahanie ludi po podlahe a celkom vtipne zohavene telo, davam 3 hviezdy z moznych 5, cize pozeratelne. ()

We.Vonny

Hned ze začátku nastává takové lehké strašení. Říkala jsem si, jak to bude super. Žádné oplétačky okolo, jde se rovnou na věc a postupem času se dozvíme více. Jenže jak rychle to začalo, tak rychle to celé skončilo. Očekávala jsem od toho více. Neříkám, že mne to nebavilo, ale propracovanost nic moc. ()

Rock vs. Superman?

Rock vs. Superman?