Rick Janssen (Sam Worthington) slouží jako pilot leteckých sil Hotshot a je vybrán pro vojenský experiment mající za cíl vytvořit lidskou bytost schopnou přežít v drsném prostředí Titanu, měsíce Saturnu. Experiment se zdá být úspěšný, ale objevují se komplikace, vedlejší účinky ohrožující Ricka, jeho rodinu a také lidstvo. (Roztržitý Luke)

MrakyMraky

Produkt zábavního průmyslu o potřebě přežít. Kdo se podobnými nápady zabývá, toho hypotetický příběh s působivou hudbou a barvami vtáhne. Vůle, duše, mysl zvítězily nad hmotou (mind over matter), proto lobotomie nepřichází v úvahu. ()

vobrn

velmi zajimavy namet, bohuzel temer B-ckova realizace. A hudba kombinace uz to prijde (a ono nic) a totalne tajemna pohoda ala Prichozi. Ale je to sci-fi a je to inovativni predloha. ()

SteewCZ

Hvězda za nápad, hvězda za vizualizaci "Homo Titania". Asi se tu většina shodneme, začátek začíná slibně... po půl hodině to ale začíná být divný, jestli se teda něco bude dít... a když se něco začne dít, nechápete co se děje. V podstatě byste chtěli vědět víc, ale víc nedostanete, protože prostě proto a basta. Inu, příběh tu v druhé části dostal lobotomii. ()

Michalsafr

Těm scénáristům to samotným nepřijde blbý? Napíšou 3/4 relativně v pohodě filmu a posledních 15 minut to celý totálně domrvěj nesmyslnou pointou? Herci si to přečtou (jen svoje dialogy teda), pokrčí ramenama a řeknou, že z něčeho ty složenky a nový káry platit musej? Jo a btw jak sám CGI Rick zalidní novou planetu? Pučením? ()

Dave_Novic

Popravdě mě tento film nadchl svým námětem, vždycky mě zajímala genetiká mutace člověka, život na jiných planetách. Ačkoliv měl zezačátku film dobře našlápnuto se nakonec z mého očekávání stala slátanina, ve které se řešili jen společenské problémy. Až moc zaplácené v psychice postav, příběh filmu je příliš předpovídatelný a dost cílený. Nemluvím o tom že hl. postava stále celý film jen plave v bazéně a mutuje v jinou rasu. Nejvíc mě dostává manželka hlavního hrdiny, která nepočítala s tím že se něco bude dít, svět jde do haje a umírá lidé, ze začátku se zajímá o to co se tam děje, ale pak jak se objeví první příznaky mutace se teprv rozhoupe k něčemu, ale stejně to nechá dál plavat celý film. Opravdu bijící do očí je cílené chování postav k dokončení filmu. Manželka na konci filmu zapne hlavu na 150% ale stejně mi příjde že je ji to fuk co se tam vlastně děje. ()

NeverEver

Takova "Moucha" 21.stoleti. Film ma vsechny predepsane "faze" tohoto zanru, zkuseny divak vi, nezkuseny se muze divit, ale oba musi tusit jak to zkonci.Ja s eprijemne bavila a nebyt nekolika "preslapu" - proc z toho delat rekreacni tabor i s rodinama, manzelka doktorka a "souhlasi" a pak "je proti", operace "chovani" provadena na krku apod.... Videt jednou bohate staci. Prave absence vtipu nebo "rezby" dava filmu jeste vetsi punc obycejnosti. Takova hezka reklama na Tenerife.... 3*** a jen takovy maly tip pro priste: jiste by se dal najit "privetivejsi" mesic nebo planeta, chtelo vby to zabrousit obcas mezi vedecke kruhy... a nebo se jednoduse poradit...... ()

Milole

Dal by som tomu 2.5, ale nedá sa, tak sa prikláňam k 2*. Prvá polovica filmu celkom ujde, no druhá polka je čistá nuda... A vlastne divák tak trochu vie, ako sa to celé skončí. ()

P3RS3CUToR

Byla to nuda. Nic víc k tomu nemám. Leda, že základní premisa toho filmu byla taky... usmevna. A finále ... ehm ... jo... stálo to síly dokoukat. Normal 1*, dalo se to aspon dokoukat, ale scífku většinou 1 přidám :) ()

Bluepiggie

Ten doktor obelstil i mě, čekal jsem něco záživnějšího, bohužel prvních 15min filmu je asi to nejlepší co zažijete, hodně mě to zklamalo (díval jsem se na to, když to na čsfd nemělo hodnocení) ()

Fiffty

Námet bol super a celkom ma to aj navnadilo, že by to mohlo byť zaujímavé sci-fi, ale žiaľ bolo to dosť nudné a nezáživné. Na Titan sme sa ani nedostali, čo tomu mohlo určite pomôcť a točilo sa to len okolo premeny človeka na vyššiu formu, čo začne po čase byť nudné. Úplne premrhaný potenciál a nevzniklo z toho nič len ďalší priemerný sci-fi film. ()

Majo.evans

Nechapem to hodnotenie.Urcite tam bolo vela chyb ale pod 50 % by tento film ist nemal.Myslienka v tomto filme bola dobra.Herci skvelí.Potencial filmu nebol mozno na 100 % vyuzity ale nenudil som sa.Veľmi dobre scificko.Asi sa Vám pacia filmy,aj ked z ineho sudka,Black panther,ktory bol digitalna sracka. ()

Teddy11

Co na to říct? Skvělý začátek, strašlivý konec... Nelogičností v chování postav je tu tak moc, že od poloviny filmu se vlastně jen chcete protrpět na závěr, který to může zachránit. A pak přijde a litujete těch desítek zbytečných minut navíc, kdy jste tomu dávali šanci. SPOILER Titan kromě několika zbytečných CGI sekund neuvidíte. ()