Rick Janssen (Sam Worthington) slouží jako pilot leteckých sil Hotshot a je vybrán pro vojenský experiment mající za cíl vytvořit lidskou bytost schopnou přežít v drsném prostředí Titanu, měsíce Saturnu. Experiment se zdá být úspěšný, ale objevují se komplikace, vedlejší účinky ohrožující Ricka, jeho rodinu a také lidstvo. (Roztržitý Luke)

Gogo333

Tak tohle se moc nepovedlo. Děsná nuda, ve filmu se prakticky nic neděje. Jediná světlá stránka je Taylor Schilling, ale to je tak vše. Škoda času u tohodle filmu. ()

Paity

Třetí sci-fi, co jsem od Netflixu viděl a opět se na to sotva dalo koukat. Sakra takové peníze vydělávají a na sci-fi brutálně šetří, no jo no, oni totiž vizuální efekty něco stojí. Takže Netflix nechal vzniknout novému žánru, kterým je konverzační sci-fi. Rozhodně nedoporučuji. ()

H4ku11

Spočiatku ma to celkom vtiahlo a čudoval som sa negatívnemu hodnoteniu filmu. Ako však dej pokračoval tak to bolo len horšie a horšie, až to vyústilo v spanilý let netopierieho Homo titanus na Titáne. ()

Sygauras

Velmi zvláštní film který chtěl být něčím zajímavý a nakonec nebyl ničím jiným než snahou o to udělat něco jiného než by se dalo očekávat. Postupná změna člověka ze země na člověka osídlujícího jiný svět, mě nebavila a to že do toho ještě motaly další linky z rodinou a tou holkou co ji hráblo tomu teda moc nepomáhalo. Závěr byl vyloženě nesmyslný, protože první co mě napadlo, bylo - to tam jako bude sám x let než se podaří další experiment ? Co tam bude jíst a pít ? Co tam bude dělat ? Nebylo by lepší, když už teda mění DNA lidí, začít uvažovat směrem opačným a to upravit lidskou DNA tak aby bylo možné dál žít na zemi ? Bylo by to určitě logičtější a jednodušší, než posílat lidi na vzdálenou planetu + ještě k tomu připočítejte že 99% lidí by tuto proceduru nepřežilo. Takže to vlastně nedává ani trochu smysl. Mě se to nechce ani hodnotit, protože na odpad to asi není ale i ta jedna hvězda se může zdát jako vysoké hodnocení. Je to špatný fim. Je špatně udělaný, vymyšlený, natočený a zpracovaný. ()

Nethar

Zhruba první polovina fajn, pak špatný. Něco je přehnané, něco nedomyšlené, celkově to vyjde hodně naprázdno. ()

shushee

Takový pěkný námět takhle pro...marnit. (Zjistila jsem, že tady frčí slovo premisa, božínku. Kdyby se můj komentář nedal se slovem “námět” pochopit, můžete si tam v klidu dosadit tu svou premisu...) ()

burton

Same, Same, ráda bych tě viděla v něčem jiném, lepším. Tahle pitomost o předělávání lidí, aby mohli žít na Titanu....proč pro Boha na Titanu? A jakože předělají pár borců na ještěry, kteří tam poletí bez svých rodin (milujících), aby tam na Titanu....co vlastně? Založili jiné rodiny? A jak asi? Přeměňovali dusík na kyslík? Hovadina. Takže se na to podívejte a udělejte si svůj názor. Do ničeho Vás však nenutím, ale taky před ničím nevaruju. ()

BOURQUE

Film „The Titan“ je len jedným z ďalších moderných sci-fi príbehov, ktorý má ambiciózne plány ale jeho scenár miestami obsahuje (veľké) diery. Príbeh obsahuje „klasické“ elementy, bojí sa riskovať, ísť ďalej a skúsiť niečo iné. Veľkolepému finále sa nedočkáte. A ten zjednodušený záver je spíš výsmech k smerom divákovi. Bezkomplexné herecké výkony. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

hazaba

Jak už tu zaznělo, slibný koncept a potenciál, který vůbec nebyl naplněn. Ale na Sama se dívá dobře :-) ()

Dm1tr1j odpad!

Blvem blvem blvem....pointa filmu? Poďme trochu dojebať Hitlera nejakým nezmyslom a potom sa hrajme na bohov, je to zlé? Zabite hlavneho vedca a inak projekt pokračuje ďalej bez neho, čo už, nedošlo nam, že ma pravdu, že dobro celeho skurveneho ľudstva zavisí na tomto projekte...okrem toho, že populaciu na Titane by musel vytvoriť za pomoci zoofilie a nevyhnuteľne aj hromadných incestov sme sa nedostali inde ako k failu. Za zaradenie do žánru scifi môže film ďakovať len inteligentným domom v ktorých žili hlavné a vedľajšie postavy. Ale najviac ma sklamalo, že vo filme o interplanetárnom cestovaní sme ani len nevideli raketu či nejaký vesmírny dopravný prostriedok v akcii. ()

Hpatrik

Slibný začátek prodává zajímavou sci-fi, která se ale záhy změní na průměrný nízkorozpočtový psychologický thriller. Honosný název láká na velkovýpravnou podívanou, v tomhle směru je to zklamání, protože se celý film odehrává na vojenské základně a na samotný Titan zbyde jen pár závěrečných okamžiků. Slabší tři. ()

Shaddy1 odpad!

Nechapu, ze nekdo neco podobneho napise, zreziruje a zahraje. Tohle je snad nejvetsi sracka, co jsem kdy videl. Vratte mi hodinu a pul meho zivota zpet, radeji pujdu krmit holuby. ()

Rypley

Jsem fanoušek sci-fi a proto v tomto žánru ledacos dokáži odpustit, či záměrně přehlédnout. V první řadě je však třeba si říci, že se v tomto případě jedná o TV produkci. Ačkoliv v dnešní době filmu produkující Tv stanice dosahují vysoké kvality a mnohdy překovávají kino produkci, ve většině případech se stále jedná pouze o TV film. A zde za mě The Titan obstál minimálně dobře. První polovina filmu je pro mě zajímavější. Druhá je taková zbytečně hororovo akční? dalo by se snad říci? Zkrátka nabere to směr, kudy asi jít nechcete. Avšak celkově se jedná o zajímavé sci-fi, které bych doporučil hlavně fanouškům a pamětníkům Krajních mezí. Přesně takový totiž tento film je. Jako dvoudílná epizoda ze zmiňovaného seriálu. Ostatní si mohou zajít do kina na Avengers, Sebevražedný oddíl, Batman vs Superman nebo jinou komiksovou nádheru, která zrovna jistě i v tento moment někde běží. ()

Acrobat odpad!

Do prdele, sme na Titáne! S jimom carreym si podávam ruku. Odvedľa niekto kričí, že prečo okopírovali výzor "stvoriteľa" z Votrelca. Odpovedám, lebo Netflix sa ešte nevyvinul a nápady nie sú. Doktor nevie či letíme či nie, hra na boha pokračuje extrémne nudným tempom a aj tie súboje s vojakmi sú žalostné. Nevedno či sa báť treba alebo čo. Je to našťastie prízemné efekty ujdú, no len tam ja nič necítim. Z toho filmu nič nevyžaruje. Chýbajú emócie a osudovosť. A teraz ako svet je v zániku alebo pozeráme modrú oblohu a deti bezstarostne behajú ?. Myslím že koncept sa rozsypal a aj taký Armaggedon pri svojej infantilnosti dokázal vyroniť slzu za Zemou. Niet čo jesť, ale bilióny na výskum idú. To stačí. Nepretláča sa na povrch vrúcnosť a živelnosť, príjemná réžia a dobré interiéri a exteriéry sú vonkoncom nedostačujúce pre celkový pocit. (videné 07.06.2018, BDrip) ()

.killer.

Film, jehož základní premisa je celkem originální, ale zabíjí ho, i přes relativně krátkou stopáž, utahanost a místy diletantský střih. S tím se samozřejmě pojí i nevyvedená dramaturgie, díky níž je právě celá stavba děje nevyvážená. První dvě třetiny se táhnou a v té třetí to jde ráz na ráz. V klidu tedy můžete tento film přejít a o nic moc nepřijdete. Škoda. ()

Clark_Kent

Worthingtona mám rád, ovšem tohle je takovej jinej nedotaženej Avatar??? Příběh je celkově slabý, nemělo to vůbec žádnej silnej záběr. Upadajcí atmosféra k bodu mrazu. ()

Olafsson

SPOILER ALERT Promarněnéj potenciál, to je co mě napadne jako první po dokoukání filmu. Nápad je to skvělej, ale film končí tak nějak tam kde bych si představoval že začne jeho druhá polovina. Klidně bych natáhl stopáž o další půlhodinu, a krátce poté, kdy dojde ke konfrontaci Titáňana a Titáňanky s vojakama u bazénu bych to šupito presto dějove přesunul na cestu na Titan a další hodinu jsme mohli zažívat jejich dobrodružství na Saturnovo měsíci, mohlo se tam třeba zjistit že tam už nějakej organickej život je atd atd... Prostě škoda že to dopadlo tak jak to dopadlo, takové unylé a nedotažené, konec úplně odfláknutej... Tři hvězdy s odřenýma ušima hlavně za nápad a dobrýho Worthingtona v hlavní roli. ()

JohnnyD.

Vypadá to spíš jako jedna ze slabších epizod seriálu Krajní meze než jako plnohodnotný film. První polovina filmu slušná vzbuzující naději, v té druhé jako by filmu upadly koule. Není to ani první ani poslední letošní novinka, která nedokáže naplnit svůj potenciál. ()