Rick Janssen (Sam Worthington) slouží jako pilot leteckých sil Hotshot a je vybrán pro vojenský experiment mající za cíl vytvořit lidskou bytost schopnou přežít v drsném prostředí Titanu, měsíce Saturnu. Experiment se zdá být úspěšný, ale objevují se komplikace, vedlejší účinky ohrožující Ricka, jeho rodinu a také lidstvo. (Roztržitý Luke)

Mamlas

Nudně zajímavé, dobrý začátek, pak jsem čekal, kdy to začne, ale nezačlo a pak to časem skončilo. Taková interiérová inscenace. Zajímavý námět, výsledek rozplizle žádný. ()

PaulCZE odpad!

Dialogy u kterých budete doufat, že to postava neřekne.. a můžete si být jistí, že řekne :) Divnej a chladnej vizuál a ještě divnější herci, jinak by teda asi bylo jednodušší zmutovat člověka, aby žil na zdevastovaný Zemi než na nějakým měsíci ne? :) ()

johnsnow odpad!

Poobede som hodnotil film kde som povedal, že zatiaľ sa mi všetky filmy od Netflixu páčili a ejha poriekol som to. Takúto pičovinu som nečakal. Ono námet skvelý aj herecky dobré, ale čo z toho keď to miesto toho aby subjektom jeblo a začali kilovať odušu tak to jebnutie je tu slabé, rýchlo vybavené a dôraz sa kladie na to či je to morálne, z toho plynie aj kecanie a kecanie a málo akcie ktorá je krvavá ale čo z toho. Proste alebo to mala byť čisto dráma alebo nejaká vykilovačka, takto je to riadne premrhaná šanca a kvalitne pokurvený film. ()

Hedy odpad!

Čekal jsem silnou žumpu. Ovšem čekal jsem, že se na ní budu dívat a ne, že tou žumpu budu kompletně zavalen. Jak zachráníme zemi? Tak se zeptal rachitický stařec. Co takhle tím nejstupidnějším způsobem který nás napadne. Země se dostala do bodu kdy celá vypadá jako Chánov nebo předměstí v Bratislavě. Takže proto aby se zachránilo 10 miliard lidí se vytvoří program při kterém se lidé geneticky přetvářejí pro život na Titanu. Proč? Na Marsu už je plno? Proč lidi přetvářet pro existenci na planetě s mínus 180 stupni kde jsou methanová moře když lidé mohou žít na Marsu kde by šlo v nějakých sklenících i vypěstovat jídlo. Až pošlou lidi na Titan čím se tam budou živit. První stovka se tam může živit zásobami ze země ale co až jich tam bude pět miliard? Vytvoří také rostliny které dokáží přežít na místě skoro bez slunce. Nebo dobytek který tam může žít? Mám moc otázek a film je buď neodpoví nebo je vyblije tím nejstupidnějším způsobem. Protože ke konci filmu se dozvídáme, že doktor Frankenstein ve skutečnosti ani neví co dělá. Ke koktejlu lidské DNA totiž jen tak náhodně hází různé zvířecí DNA a z toho vzniká prapodivný bílý humanoid který je schopen z prstů vytasit šlahouny které dokáží probodnout člověka. Prostě tento film je absolutní odpad. Chtěl jsem dát jednu hvězdičku za nápad protože nápad byl celkem dobrý. Jenže to provedení je tak hnusně udělaná kokotina, že není jiná možnost než dát odpad. ()

Pitryx

Jasně, že mi bylo od začátku jasné, že půjde zase jen o blábolení o jiných planetách a záběry odtamtud nebudou. Mýlil jsem se. Byly na úplném konci, a to nejméně na celých deset či dvacet sekund. Z dalších 70 % je to jen obyčejný film. Dám dvacet a víc ne. ()

PlysovyMacko

Vybraní jedinci sa účastnia experimentu, ktorého cieľom je upraviť fyzické vlastnosti človeka, aby dokázal žiť na saturnovom mesiaci titane. Na začiatku všetci vysmiati ako lečo, oslavujú, ale keď začnú účastníci experimentu umierať alebo sa meniť na mutantov ide do tuhého. Nechápem prečo mutanta, čo není schopný už rozprávať pošlú domov k jeho žene a synovi. A viac ako rodinnú drámu by ma zaujímalo ako sa mutantom bude dariť na titane-z toho tu sú dve minúty. A keď chcú presťahovať ľudstvo na titan, to z každého musia urobiť mutanta? ()

Vämpiriüs

Zajímavý začátek slibující něco, co se bohužel v průběhu změní v obyčejnou tupou akční slátaninu. Tolik promrhaného potenciálu. ()

Berzeger

Prvních třicet minut vypadá velmi slibně a já jako divák jsem byl stále v příjemném napětí, kdy takříkajíc "lejno trefí větrák". Jenže ten moment v podstatě nikdy nepřijde, akorát postavy se chovají stále víc a víc iracionálně, aniž by měly jakékoliv motivy a například postava doktora, kterou tvůrci viditelně zasazují do role hlavního lumpa, vlastně ani žádný lump není, takže nemáte šanci pochopit jeho jednání. Místo pěkného sci-fi jsme dostali film, který sice slibně začíná, ale po první třetině jako by autorům úplně došel dech. Za to dvě hvězdy. ()

djbarrel

Zklamání ... námět nebyl úplně špatný a začátek byl taky v pohodě, ale pak se to začne ubírat dost špatným směrem a končí to vyloženě trapně a blbě. A přitom jak říkám, námět byl celkem cool. Škoda. 20% ()

M1k3k odpad!

Od zajímavýho začátku to šlo stále jen z kopce, až to skončilo daleko za hranicí hrozný blbosti. ()

RobinPM100

Byla by to nadprůměrná epizoda Akt X, tak to na mě působilo, ovšem chtělo by to těch 45 min. Název Titan je zcela mimo mísu, byla by pecka, kdyby se tam aspoň 15 min odehrávalo, ale dočkáte se ho za celej film celkem 20 sekund. Mimochodem ve filmu se dozvíte, že na Titanu je 5% kyslíku, takže stačí člověka upravit na menší potřebu kyslíku, ale je to ten největší fail a kec filmu, jelikož na Titanu žádnej kyslík neni, můžete prověřit i na wikipedii :-) ()

Isag1

Koncept filmu bol veľmi zaujímavý, ale bohužiaľ, slabý scenár vyhral nad dobrým konceptom. Film začal veľmi zaujímavo, až do chvíle kedy sa to zvrtlo v random horror a neskorej absolútne nedomyslený koniec. Ani Sam Worthington to nezachránil, bohužiaľ... ()

rigby

Docela povedené sci-fi. Ale jednoduché primitivní béčkové. Nic neříkající a nelogické. S jedním nalíčeným mutantem se toho moc nezmůže. Lacinost z toho jen koukala. A to nejen prostředím, ale i scénářem. Ale dívat se na to ještě dalo, jsou horší filmy. ()

gu-staff

Tak určitě bych si neutrh koule, kdyby na mně nevyšel lístek do kina, nicméně taková sračka, jakou tady prezentujou šprti z prvních lavic na fakultě filmový teorie, to zase nejni. Asi by bylo lepší, kdyby v půlce filmu Sam Hodnotový skočil do moře, a pak jenom kroužil kolem pobřeží a trhal lidem ruce a hlavy, nicméně o se nestalo, a tak to skončilo dle očekávání. ()

Ace.A.T.L.

Tak neni to nic mega akčního a ani skvělýho, ale myšlenka dobrá, postavy fajn, hercům to sedlo a neni to úplně blbý. Takový oddechový sci-fi, co neurazí, ale ani neohromí. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

moriero

Trochu forma (aspoň vizuální) zvítězila nad obsahem (hlavně ke konci), ale tvůrcům se podařilo konečně přijít s úžasnou myšlenkou. Nač pracně terraformovat jinou planetu, když stačí "přizpůsobit kolonizátora"? Aneb, jak geniálně stvořit instantního mimozemšťana. Žánrová klišé odpuštěny. A skvěle by to fungovalo i jako seriál od Netflixu. ()

fruitixx

Není to typická hrdinská story ... jak by se dalo čekat, ale spíše, když se to trochu přibarví je to o tom, jak udělat z člověka jen poločlověka napumpovaného zvířecí DNA který je totalně mimo...takový smutný příběh o rakovině a doktorskýma způsobama léčby...pokud se na to člověk dívá z tohohle úhlu, tak to o něčem je...akorát se tomu snažlili dát sci-fi kabátek.. ()