Limahl - NeverEnding Story

Krátkometrážní / Hudební
Velká Británie, 1984, 4 min

Limahl

MM_Ramone

Určite ste takmer všetci videli fantasy film "Nekonečný príbeh" (The NeverEnding Story) a iste poznáte aj rovnomennú titulnú pieseň. Stal sa z toho hit. Doposiaľ som však ani len netušil, kto ju naspieval. Len prednedávnom som náhodou natrafil na oficiálny videoklip ku tomuto songu. Okrem záberov z filmu sa v ňom objavil aj akýsi podivný disco týpek s bizarným účesom. Vôbec som nevedel kto to je. Stará dobrá Wikipedia mi prezradila, že je to anglický popový spevák Limahl. *** ()

corpsy

Samozrejme, že nosným motívom tohto klipu sú ukážky z nezabudnuteľného filmu. Pomohlo to aj videu? Myslím, že nie. ()

filmmovier

Film, klip, píseň... všechno magické a vysoce kultovní. Ta píseň je navíc naprosto úžasná sama o sobě, ale ve spojitosti s filmem je ještě lepší. 100%. ()

Shanen29

Limahl-člen kapely Kajagoogoo a samozřejmě obrovský hit z roku 1983 Neverending Story jsem pouštěl na diskotékách i 5 krát denně a další pecku Too Shy.Byli to pěkné časy plné taneční muziky a hezkých dívek.Ty časy jsou nenávratně pryč. ()

Nick321

Měl jsem píseň rád, než mi ji zprznil propagandistický Seznam se svojí otravnou reklamou. Snad jí ještě někdy přijdu na chuť. ()