DiDu

Odskočila jsem si pro dávku - dle recenze - "předvánočního bulení" během meganákupů a musím říct, že jsem byla zklamaná akorát tím, že recenze lhala a že se žádný velký patos a útok na city nekonal. Teda mě se to moc líbilo! Nevím, proč vůbec někdo kritizuje, že si nějaký film vezme za námět úmrtí dítěte, vždyť takové věci se dějí. Podle mého žádné moralistické řeči nejsou taky na místě, vždyť ten chlap měl být už dávno v blázinci a ne vést firmu. Náhodou to bylo chytré a pro diváka velmi zábavné a všechny postavy se chovají charakterně v mezích svých rolí. Pár velkých filmových zkratek, abychom se dověděli úplně všechno. A proč se pozastavujete nad jazykem postav? Vždyť to byli herci odkojení Shakespearem, toužící po velkém spektáklu. Scénář byl podle mě promyšlený a filmově dost věrohodný, jak děj, tak i hezky kolorované postavy. Velmi mě potěšila bolestná a přesto romantická pointa, která mě, nekecám, překvapila. ()

52637

Vsechny hlavni role ( je jich vice ), jsou zahrany na jednicku, film pobavi, ale spise ho probrecite, ale to neni duvod na to nejit. Smrt, Laska a Cas byly vybrany moc dobre ()

Smudlikxxx

Film, který je velmi důležitý v tom, co by v lidech měl zanechat či jim předat. Oba jsme se žeou na konci brečeli jako jsem sám jako dítě brečel, když zabili King Konga. Rozhodně dobré téma, jen trochu prázdné místa ve filmu a kdyby v něm nehrál Will Smith, bál bych se, jaký by byl celý výsledek. 5 hvězd dávám především za to, co měl film předat a ve mě před vánočními svátky zanechal. A jestli film dokáže předat to, že začnete přemýšlet a vzbudí ve vás emoce, tak je to skvělé. ()

m.dodoss

Krása života nejsou jen krásné okamžiky co nám vykouzlí úsměv na rtech ale taky jsou to bolestivé zkušenosti i ty, které nás rozpláčou ale taky rozesmějou... Je to krásná ukázka jak lidé v našem životě jsou propojený... Tento film je pro mě dárkem, který jsem si nadělil a hezkým zakončením roku a je ukázkou nádherných hereckých dovedností, ne jednou se mi zapotili oči. Opravdu krásné zpracování o tom jaký život může být ve všech svých podobách. ()

petra79

Nádherný a dojemný příběh o lásce, času, smrti ....a životě. Will Smith nezklamal...je prostě úžasný. Skvěle vybraní herci pro lásku, čas i smrt....naprosto dokonalé. Krásná hudba, skvělý scénář a pro mě i překvapivý závěr, to jsem nečekala. Bylo to nádherné, někdy je prostě fajn si pořádně poplakat: ()

slatkakuca

Willovi a Helen bych dala 5 hvězdiček, Kate 4 a zbytek mnou proplul bez povšimnutí. Příběh mě moc nebavil a závěr byl předvídatelný. Jednu slzu jsem zamáčkla, to zas ano. ()

jlevcik

Od filmu jsem moc nečekal, ale nelituji svých investovaných prostředků. Film si mne získal zhruba od druhé poloviny, kdy se pomalu začala rozmotávat asi nejkomplikovanější zápletka s jakou jsem se kdy setkal, což filmu na druhou stranu moc neprospívá. ()

Barasku

Ačkoli je Will spíš vnímán jako komik, dokáže realisticky podat dramatickou postavu a věříte mu, že opravdu trpí a cítí to, co hraje... za což klobou dolu... Dramata můžu, a tak tahle volba byla jasná, i když jsem raději do kina přicházela bez očekávání. Mělo to všechno co od dramatu očekávám - životní trauma a cestu za tím, vyrovnat se a žít dál. Will hraje chlapa, který přišel o dceru a vyrovnává se s tím po svém - respektive odmítá se vyrovnat a nepřijímá i po delší době udělat krok v před, až ho nakonec za něj musejí udělat ostatní. Zajímavé sledování s troškou "amerických" přiblbprvků, ale neříkám, že je to špatné :). Je to dobrý, ale dobrý je za tři ;-) ()

mfanta

40% - K plusům filmu patří bezpochyby geniální herecký výkon Willa Smithe. Hlavní myšlenka je také zajímavá. Bohužel zpracování pokulhává na obě nohy. Příběh je nelogický, hlavní postavy se chovají jako sobecké zrůdy a přesto nakonec dostanou rozhřešení s tím, že to myslely dobře. Bylo mi za ně opravdu trapně. ()

dragon'88

Toto je jeden z tych filmov, ktori pochopia iba ludia s laskou k zivotu. V polovici je jasne kam to smeruje, ale vobec to nevadi, praveze cokolvek ine by bolo nepatricne. Smutno-krasne. ()

Alagaesie

O čem tenhle příběh je, to třemi slovy charakterizoval sám Howard již na počátku. Já bych dodal „bolest“. Musí to bejt šílený. Ovšem šílený byl taky nápad Howardových kolegů. On nechtěl slyšet Smrt, ale se žalem se musel nějak vyrovnat. Zdálo se mi, že nejvíc „slyšel“ Lásku. Film byl hluboce lidský. Zdálo se mi, že Howard se ze svého žalu konečně začíná vypovídávat. Láska (Knightley) se do své role položila. On to pochopil – super! Smith by zasloužil... Cenu. ()

kristovanoho

Vilém by toho zlatýho panáka tak moc chtěl, tak moc... Tahle dojička prostě nefunguje a je to takový 100x zředěný vývar, na jehož počátku byl nejspíš Sandler a Reign over me. Zatímco u Ády jsem ani nedutal, tady jsem koukal na Vildu, kňučícího něco jako hrrnejmvosOtýliaentblablablakencr, abych zároveň dojatě přemýšlel o tom, jestli si dám dneska kachnu nebo pao. 2* za Helenu a Michala. ()

splaty

Strašně předvídatelné, od začátku az do konce. Neříkám, že špatné, ale dost slabé. Vztahy mezi herci jsou nedotazene. A posledni scéna, kde Láska, Čas a Smrt stojí na mostě a pak hned zmizí, nedává smysl. ()

BStone

Na to, že snímek víceméně propadl, se celkem povedl. Obsazení jeho kvalitě zase až tak neodpovídá, ale rozhodně se nejedná o žádný průser. Poměrně působivé, dojímací drama o smrti dítěte a o tom, jak moc to člověka může ničit. Silnější momenty střídají ty slabší, jak už to u lehce nadprůměrných filmů bývá. 60% ()

geront

Obsazené skvělými herci, ale tím to bohužel končí. Silné téma příběhu je zprácováno účelově a předvídatelně. Film mě prostě nedokázal skutečně vtáhnout do dějě, takže díky alespoň za přijatelnou stopáž. Dvě hvězdy dávám proto, že film je obsazen mými oblíbenými herci a i přes tuto výhodu mě nedokázal zaujmout, jinak bych dal asi tři. ()