poster

Collateral Beauty: Druhá šance

 • USA

  Collateral Beauty

 • Slovensko

  Collateral Beauty

 • Austrálie

  Collateral Beauty

 • Velká Británie

  Collateral Beauty

Romantický / Drama

USA, 2016, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Laxik
  ****

  Tři nejlepší přátelé Willa Smithe jsou nejodpornějšími lidmi, s jakými jsem měl letos tu možnost setkat se v kině (na druhou stranu jeho Howard jako člověk a kamarád taky za moc nestojí). Přesto mě Collateral Beauty nenechala chladným, a to hlavně díky výborně napsaným a podaným dialogům, bez kterých by ta patetická břečka jménem příběh vyvolávala odpor nebo škodolibé pobavení. Takhle to ale kupodivu funguje.(23.12.2016)

 • applause
  ****

  Tento film se mi líbil už podle traileru, tak jsem byla ráda, že jsem se dostala na jeho projekci. Překvapivě to bylo celé jinak, než v traileru, což jsem nečekala, ale o to to bylo zajímavější a více se mi to líbilo. Ale pořád mi zůstává rozum stát kvůli konci, který mi tam vůbec nehodil, proto asi nedávám plný počet bodů.(31.12.2016)

 • Goldbeater
  *

  Vykonstruovaná pohádka, kde si každá z postav sice prožívá svou větší či menší osobní krizi nebo tragédii, nejde však o nic, s čím by si neporadila trojice světaznalých divadelních herců! Scenáristé nejenže spoléhali na citové ždímání diváka, ale ještě těmi několika rozuzleními dělají z diváka rovnou debila. Já při sledování trpěl snad víc než některá z postav.(29.12.2017)

 • luka4615
  **

  Film má pěknou myšlenku, hrají tam známé herecké tváře, zkrátka má to správné podhoubí, které dokáže zaujmout. Nějak tedy nechápu, proč z těchto ingrediencí vznikl tak neuvěřitelně předvídatelný "cajdák", u něhož emotivní momenty téměř vůbec nefungují. Režiséru Davidu Frankelovi se už od samotného začátku celý koncept filmu "sype" pod rukama, z čehož bohužel vznikla podprůměrná záležitost, která se u mě naprosto minula slzopudným účinkem. Tak snad příště. „Row, row, row your boat gently down the stream, merrily merrily merrily merrily life is but a dream!“(27.2.2017)

 • Martin741
  ***

  Reziser David Frankel /Marley a Ja, Dabel nosi pradu/ natocil len dalsi priemerny film, ktory este v kinach navyse dost zhorel. Vilo Kovac /Enemy of the State/ v hlavnej ulohe cloveka, pre ktoreho uz zivot stratil zmysel, taxa poneviera odnikadial nikam, nic neriesi, mobil ani internet nema ....... ale zobral xebe ludi s dobrym srdcom /to je dolezite konat dobro/ ako kate Winslet /Titanic/, Edward Norton /Kult hakoveho Krize, Birdman/, dalej Helen Mirren /RED/, Michaela penu a aj Moneypenny Naomie Harris. A sympaticke bolo to, ze tito ludkovia sa rozhodli vratit chut do zivota aj Kovacovi. Zaver je dost silny : 69 %(29.4.2017)

 • - Počas prípravy Willa Smitha (Howard) na rolu, zomrel jeho otec, Willard Carroll Smith, Sr. Herec uviedol, že práca na filme pôsobila terapeuticky, pretože mu pomáhala vyrovnať sa so stratou. (Astonko)

 • - Ve filmu si měla zahrát Rooney Mara, ale z neznámých důvodů se tak nestalo. Ve filmu se měla objevit Rachel McAdams, ale kvůli natáčení filmu Doctor Strange (2016) nemohla. (Spidey3)

 • - Film měl původně režírovat Alfonso Gomez-Rejon, který se kvůli neshodám se studiem New Line Cinema režírování vzdal. (MessiM)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace