tuntik

a mne sa to páčilo. čakal som niečo trošku iné, ale bol som príjemne prekvapený. Príjemné predvianočné zamyslelnie na smutné a vážne témy. ()

bigmatko

Wilo Smith tahá celý film. Je to pekné, dojemné a má to silnú myšlienku. Očakával som viac tajomnej a magickej atmosféry, pretože stretnutie so smrťou láskou a časom malo viac potenciálu. ten záver tam už ani nemusel byť lebo každému je jasné kto bol kto. Celkovo je uspokojivá dráma so všetkým čo k tomu patrí. ()

the_weaver

Film pre ženy a všetkých ostatných, ktorí sa radi bezcieľne brodia v nie moc zaujímavých emóciach.↵  Ako muža ma v ňom nič neurazilo ani neoslovilo, samozrejme okrem Naomie Harris.↵  Prekvapivé odhalenia na konci podľa mňa boli len preto, aby vôbec niečo na konci bolo, ale vyznenie filmu moc nezmenili a skrytú krásu som v nich nenašiel. ()

Bednaa

Rozhodně velmi povedený film, který diváka emocionálně naprosto vyždímá. Překvapily mě vedlejší postavy, které se nejen snaží pomoct hlavní postavě, ale každá řeší i svoje problémy. Pochvalu si zaslouží hlavně konec, u kterého jsem se usmíval se slzou v oku :) ()

Joshua2121

Veľmi príjemný film o hodnote života a sile jeho motívov. Spôsob rozprávania príbehu mi síce veľmi nesedelo, ale myšlienku to malo peknú. Určite si v tom každý niečo nájde. Najviac ma uchvátila skvelá hudba a obsadenie hercov. Každý sa tam hodil presne ako mal. :) ()

Reall

Will v tomhle snímku ukazuje, jak je život zku*eně nefér. Myslím, že konec mohl být, trochu lépe dotaženej. Jinak celkově je film, takovej ubrečenej a celkem se to vláče. Bez tak já mám Willa rád, a když hraje tyhle svoje "motivační filmy" je to pecka. btw Chybí mi ty časy, kdy Will střílel do robotů nebo kriminálníků. No nic tohle taky není k zahození. Jinak Helen Mirren si svojí roli dává parádně. ()

Raziel811

Výborné obsazení ještě nedělá výborný film. Snímek má velmi slušný rozjezd, ale rychle mu dochází dech a finální katarze je defakto dílem okamžiku. Rozhodně bych uvítal více vypjatých scén, než byla jen jedna. Nicméně snímek rozhodně stojí za zhlédnutí, jen jej nesmíte brát přes logiku, ale přes pocity. ()

Davidamper

Asi je to tím, že jsem novopečený otec, možná je to tím že stárnu, možná že jen počasí je toho vinnou, ale nějak mě ten film zasáhl, měl něco do sebe a pohnul mnou a kdyby šel víc nadoraz.. i slza by ukápla. ()

ssarka

narozdíl od zbytku hodnotících zde,mě se líbil JENOM závěr...chtěla jsem,aby ti tři byly opravdu to co hrají a celý film jsem zklamaně věřila,že jsou to lidi...a manželský závěr mě jako jediný moment dojal...jinak to co se dělo předtím bylo opravdu nepovedené...ps: obsadit NEJHNUSNĚJŠÍ KSICHT hereckého světa do role lásky je vrchol hnusu ()

Lukkyn

Kromě toho , že herecký ansábl je skvostný je tenhle film, přesně ten , který Vás nutí přemýšlet. Téma život, láska, smrt, čas to vše se tu propírá a ten způsob , který je k tomu vybrán nemá obdoby. Skupinka kolegů oklame Wila Smithe , aby nepřišli o firmu. Tím se jim ovšem povede nejen původní záměr , ale taky nakopnout ho a vrátit zpět do života. Snímek smutný a přesto krásně koukatelný. Palec nahoru!!!!! ()

gatuso

Vskutku zajimavy pribeh, nejvic me bavila ta rachejtle Mirren, neco na ni je i pres ten vysoky vek...Film a dejovou linku zrejme vic oceni a pochopi ti co uz deti maji, meli... ()

Denzen

Perfektný Smith prerušovaný zbytočnými milostnými príbehmi troch kolegov. Winslet, Norton a Peña sú síce dobrí, no ich príbehy ma absolútne nezaujímali a ani neboli nijako originálne (rozvedený tatko sa snaží zblížiť so svojou dcérou, koľkokrát sme to už mali???). Zato ten Howardov o spoznaní pravého zmyslu života a dostaní druhej šance, to už bola iná káva. ()

ardeas

So samotným príbehom a aj vedľajšími dejovými linkami nemám problém. Kvitujem záver, ten bol ozaj silný, ale postavy smrti, času a lásky mi prišli tak nejak kostrbaté, ich repliky fádne. Akoby ste sa snažili poskladat obrovské puzzle a ostali vám 3 dieliky modrej oblohy, ktoré neviete vložiť správne a narvete ich tam nasilu. Proste mi nesadli :) ()

camomilla

Nic pro ironicke duse. A take se mi trosku pricilo zdimat material z takoveho tematu. SPOILER: Ti tri mi byli jasny hned, ale zaver prekvapil (teda tesne, byla jsem o chvilku rychlejsi :-) ()

Pythonator

Ukázková akutní emocionáda, která může vyvolat akutní hnačku. Samozřejmě, že Keira je ozdobou, díky které se na to lidé budou i dívat. Film tak okatě a hloupě tlačí na emoční strunu, až to hraje nějak rozladěně. A ten konec v parku bych zařadil mezi nejdebilnější a nejnedomyšlenější konce v dějinách filmu. Ten konec pro mě zabil jinak průměrné tříhvězdičkové drama. ()

Barbucha9

Jeden z těch filmů na které se díváte, on se postupně dostává hluboko do Vaší duše, nitra a nakonec Vás úplně a bez milosti sejme. Nedokážu říct co konkrétně dělá tento film tak silným, jestli to citlivé téma, velikost myšlenky: ,,Nezapomeňte, že život jde dál a je krásný.", nebo snad hloubka, ale zároveň přirozená lehkost, která vycházela z dialogů hlavních postav. Ano, dostalo mě to. Film zanechá stopu a donutí zamyslet se... v tom tkví síla tohoto filmu a za mě tedy plný počet. Děkuji. ()

Ajfist

Samá americká celebrita z Hollywoodu,ale jinak dějově pusto prázdno.Na to jaké to má obsazení je to nuda. ()

Bogrant

Pekný film vhodný pre vianočné obdobie, ktorý nemá ďalekú ani ťažkú cestu ku emocionálnemu precíteniu, ktoré by tu vôbec nebolo akýmsi typickým klišé, práve naopak, malo by svoje opodstatnenie. Určite jedna z oveľa lepších romantických drám, aké som videl za posledné obdobie. Každý si tu nájde to svoje...Len ten záver som trošku nepochopil. ()