Zabiják & bodyguard

• Česko Zabijákův osobní strážce (více)

Nejlepší bodyguard na světě dostane nového klienta, nájemného vraha, který musí svědčit u Mezinárodního soudního dvora. Aby se včas dostavili k soudnímu řízení, musí oba zapomenout na to, že jsou tak trochu jiní a že si možná až příliš lezou na nervy. (Vertical Entertainment)

vieriX

Tak tohle byla buddy movie jako z 90 let. Jackson a Reynolds si špičkově sedli a dokonale vyvážili akci a komediální prvky. Tohle fakt jsem nečekal, že se Jackson tak odváže a není brzděný PG13. ()

LukeKiller

Kombinácia Jacksona a Reynoldsa bola neskutočná. Fakt neviem kedy som sa pri filme posledne tak nasmial. A to vrátane kapitána Deadpoola. Dynamika je neuveriteľná, bitky a scény skvelé a guľometná paľba vtipov nedá oddýchnuť vašej bránici... Spolu s Baby driver zatiaľ film(y) roku. ()

Solverino odpad!

Ty wogo - film od retardů, pro retardy! Děsnej shit! Ty woe, major Zeman na cracku! Super sračka. A to ani neinzerovali, že je to sci-fi! ()

mirkath1

Výborná komedie-ti dva jsou vážně neskuteční :) Jen jsem žila v domnění, že Interpol nemá práva zasahovat do zatýkání a už vůbec ne používat v jiném státě zbraně,ale vem to čert.I to prolítnutí přes čelní sklo bylo dost přes čáru a hlavně bylo dost znát, že je to tvořeno počítačem, i já to poznala,technický antitalent. Výborná zábava se spoustou hlášek, co připomněli časy smrtonosné zbraně :D ()

johnsnow

Tu sa takmer nedá nájsť chybička. Perfektná akcia, skvelý Reynolds a Jackson, obuvlášť chémia medzi nimi, Zaporák Oldman síce nemá veľa priestoru ale dokáže zaujať a predviesť svoju krutosť i strategický plán, Hayek hreší ako pohan a slečna Elektra z seriálového Daredevila v pohodičke, humor je jedinou výtkou, občas sa nájde fakt skvelý kus ale väčšina pôsobí dosť umelo a silene. Akcia, to je druhá vec, tam je naozaj na čo pozerať, drsná, krvavá, veľkolepá. Ja som veľmi spokojný. ()

angel.CZ

Nutná dávka humoru a akce přichází vždy v cese, který necekate. Je jasný, že oba hlavní hrdinové jsou vcelku nesmrtelní a prezi ji pár kulek, ale pota dále běží. Jako celek to funguje vcelku dobře, pár much sice je, ale to je snad všude 80% ()

marek29

Vtipné postavy: Salma Hayek, Samuel L. Jackson. Ten zbytek? Snaží se na pozadí nonstop řežby dělat jako že nic přitom jedou v jakési "akční komedii" :( Tenhle žánr mi jaksi odrostl od srdce. Bral bych to leda jako zvrácenou romantiku k nějakýmu prvnímu rande. Sám bych to podruhý vidět nechtěl a proto i ty 3 hvězdy jako hodnocení. Holkám to sluší, kluci nepředvedou nic jiného než se od nich očekává, dějiště Anglie a Nizozemí - toť vše. Akce, ohně, střílení, do toho nějaká ta pusa. Nevím. Asi nejsem cílovka. Čekal jsem vážnou vojenskou akci :D asi se fakt začnu dívat na trailery na starý kolena. ()

Kortexo

Poctivá akční komedie, která si dovoluje zabrousit do vážných témat, jako váleční zločinci a jejich potrestání... ()

Dinsberg

Dvojitá akční lovestory. Samuel L. Jackson je v neskutečné formě na čerstvého sedmdesátníka. Ryan Reynolds se bohužel nestane komikem ani, kdyby hrál ve Žhavých výstřelech. Celý film je vlastně variací na 16 bloků, ačkoli sám originál nebyl kdovíjak světoborný. Celý ten příběh je jen roztažený po obou stranách La Manche. Člověk se nenudí, to ani omylem, jen těch akčních výplní je trochu moc a samy o sobě nic nevyprávějí. Je to trochu bayovská akce. Co ale čekat od režiséra reklam. Film nenudí, ale prošumí hlavou jako 24. ligový zápas mezi Olomoucí a Mladou Boleslaví. ()

HEED

Paráda, neb je to stále na hony vzdáleno devadesátkovým Smrtonosným Zbraním, paradoxně se jim tento akčňák nejvíce podobá snad za celou poslední dekádu akčních filmů. Přestřelky velmi výživné a nahánění se auty po Nizozemí, byť možná i místy přepálené avšak stravitelné. Pak je tu ta reklama na nezničitelnou sérii rodinných vozů FORD C max, která vyvrací tezi menšiny (fordem tam a vlakem zpátky). No a taky je tu ta defenestrující scéna s diktátorem jak letí ne z okna, ale rovnou ze střechy. No a herecké výkony? Ze začátku mi to chvíli trvalo než jsem si zvykl. ()

pekas

Tak ale tohle se povedlo. Dobrá akce, skvělá komedie a trošinku romantika. Neotřelé, zábavné. Jackson je něžný a kamarádský zabiják, co miluje drsnou Hayek. Reynolds je precizní balvan, co neví co vlastně má chtít. S pomocí svého nového chráněnce na to ale přijde. Já být velmi spokojen. 95% ()

Mr.Ward

Je to na čtyři hvězdy. Ze začátku jsem se dost bavil, ale tím jak je to strašně zdlouhavý, musím ubrat. A tím by se měli příště řídit i tvůrci, -20 minut a bylo by to ideální. ()

savatage

Film byl takový průměr. Docela jsem se na něj těšil a dostavilo se takové malé zklamání. Nejlepší na to všem byl Gary Oldman, nebo jej miluji jako padoucha, pro takové role je naprosto geniální, jen škoda, že měl tak málo prostoru, dokázat svůj herecký potenciál. ()

unrocker

Má to náboj má to nápad... má to pěkný akční náboj a stále se něco děje... podíváme se do pár evropských měst kde to amici pořádně rozjeli na plné koule... poslední hvězdu nedávám za to, že honičky a střílečky jsou moc moc dlouhé a hrdinové zastřelí tolik lidí, že to snad nedal ani komando či total recall!!! ()

ACDCKL

Takhle dlouho jsem se nebavil u filmu, sice to má svoje mouchy, ale když se více jak 90 minut smějete, tak to znamená, že ten film je dobrý. Ryan a Samuel je neskutečná dvojka, hlavně u Samuela mi přišlo, že si ten film neskutečně užíval a že mi jejich scénky přišli dost kreativní. ()

RafaKrakal

Poměrně kvalitní komedie bez jakékoliv přidané hodnoty. Když však potřebujete vypnout a strávit čas u oddechového filmu je Zabiják a bodyguard značka ideál. 75 procent ()

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na… (více)

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

02.11.2018

Loňská akční komedie Zabiják & bodyguard se Samuelem L. Jacksonem (Skleněný) a Ryanem Reynoldsem (Deadpool) dostane pokračování. Snímek ponese v originálu název The Hitman’s Wife’s Bodyguard a… (více)

Zabiják a bodyguard se vrátí

Zabiják a bodyguard se vrátí

15.05.2018

Z malé akční komedie Zabiják & bodyguard se loni vyklubal solidní hit. Nikoho by tak nemělo překvapit, že se pracuje na dvojce, k níž by se měl vrátit celý vítězný tým. Scénář znovu sepíše Tom… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů