Reklama

Reklama

Zabiják & bodyguard

  • Česko Zabijákův osobní strážce (více)
Trailer 5

Obsahy(1)

Nejlepší bodyguard na světě dostane nového klienta, nájemného vraha, který musí svědčit u Mezinárodního soudního dvora. Aby se včas dostavili k soudnímu řízení, musí oba zapomenout na to, že jsou tak trochu jiní a že si možná až příliš lezou na nervy. (Vertical Entertainment)

Videa (17)

Trailer 5

Recenze (736)

MrHlad 

všechny recenze uživatele

Mám podobné filmy hodně rád a klasická akční buddy komedie tu dlouho nebyla (ne, Správní chlapi nejsou klasickou akční buddy komedií), takže jsem se docela těšil. A odcházel z kina dost zklamaný. Zabiják a bodyguard vždycky dovede na něčem nasbírat pár bodů, ale hned po chvíli sám sobě podrazí nohy. Patrick Hughes zvládne vymyslet a natočit dobré akční scény a pár z nich je i výborných, všechny ovšem doprovází naprosto nehodící se a ve výsledku obtěžující hudba. Samuel L. Jackson si svého fuckujícího hitmana užívá přesně tak, jak bychom čekali, bohužel vedle něj obvykle stojí Ryan Reynolds a ten hraje zdeprimovaného, nudného a otravného šulina. Chvilku se to tváří jako pohodová a vtipná podívaná, aby se to bůhvíproč v některých momentech přepnulo do vcelku depresivního a zbytečně vážného filmu. No a výsledkem je bordel, který někdy šlape výtečně, někdy strašlivě a většinou tak nějak průměrně. Po chytré a povedené kampani jsem čekal o dost víc. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Na komedii je to málo vtipné. Na akční film málo napínavé. Tento snímek je taková jednohubka na alkoholový večer. Čím více povzbuzovadlo v sobě budete mít, tím se vám bude líbit pravděpodobně více. Celé se to nese ve velmi odlehčeném duchu. Zápletka je trapná a snadno prokouknutelná. Oba herci hrají zřejmě to, co se po nich žádalo. Vedlejší role, zejména ženské, jsou nedobře obsazené a vyznívají do ztracena. Do filmu taktéž absolutně nezapadávaly romantické vsuvky a rady do života od černočerného Jacksona. Do podobného filmu se takový prvek nehodí.Osobně nechápu vysoký povyk kolem tohoto filmu. Ačkoli jsem pár pěkných momentů zaznamenal, tak mnou cloumala při sledování především nuda. Lepší dvě hvězdy. ()

Reklama

Shakers 

všechny recenze uživatele

Trailery ma navnadili, dokonca až tak, že som kvôli The Hitman's Bodyguard nakopol svoj dieselový motor, zaradil jednotku, nechal doma frajerku a vyrazil smer kino lebo toto vyzeralo fakt ako štýlová jazda, ale ako už vieme presne toto ukážky za úlohu majú. Určite to poznáte, že po namakanej ukážke ste nadržaný na film, prídete do kina a zrazu zamrznete. Mne sa to nestalo a nebolo to tým, že by nebola zapnutá klíma, ale kvôli tomu, že ten film si drží tu kvalitu s ukážky a ste doslova v jednom ohni (aj vďaka svižnému strihu). Fakt som sa už dávno nepristihol rehotať sa v kine nahlas, ale toto ma prekvapilo, bavilo, dostalo, ale nie až tak, že by ma brucho bolelo. Stručne a jasne od akčnej komédie zamotaný príbeh nečakajte, ten je dobrý a hlavne priamočiary ako od Ingy Lindströmovej, ale narozdiel od starej dobrej Ingy toto baví svojou kadenciou hlášok. Občas sa tu nejaký zásobník vystrieľa a akcie je prekvapivo dosť a je efektívna, ale to čo rozohrá Nick Fury (Jackson) a Deadpool (Reynolds), na to je radosť pozerať. Ešte by som spomenul aj hudbu, pretože ta to vie tiež dobre podporiť. Dlho som sa pri akčnej komédii takto nebavil. Obľúbený soundtrack: Hitman's Bodyguard, Broken Wing. 80% - 4* ()

T2 

všechny recenze uživatele

║Rozpočet $30miliónov║Tržby USA $75,468,583║Tržby Celosvetovo $183,428,689▐ Tržby za predaj Blu-ray v USA $9,124,266║ Tržby za predaj DVD v USA $9,015,631║ Nepomôžem si ale mne to nesedelo. Patrick Hughes je strašný rutinér bez nápadu a nedokáže sa predať, nemá správny nadhľad ani dobré tempo vyprávania. Príde mi to dosť na silu tlačené do humornej stránky, zbytočne sa tam od pása strieľajú nadávky či hefty, ktoré tam nemajú to správne miesto, všetko sa mi tam bije bez dobrého nadhľadu. Akcia je aspoň prehľadná a snaží sa byť dosť dravá, dynamická, to by som bral ako také pozitívum. Suma sumárum tento film proste pláva svojou úrovňou skôr v takých béčkových vodách. /videl v kine: 40%/ ()

Superpero 

všechny recenze uživatele

Já jsem se bavil. Jackson a Reynolds jsou dobrá dvojka a oba byli vtipní. Fakt jsem se smál docela často a nejlepší byla Salma Hayek, jak šikanovala bachyni ve vězení a všechny furt jen fuckovala. Akční scény nepatří mezi špičku, ale bitka mezi Ryanem Reynoldsem a hlavní gorilou Ivanem byla fakt hodně dobrá. Hodně fyzická a bylo cejtit, že na něj Reynolds nemá a proto používá všechno, co mu přijde pod ruku. ()

Galerie (88)

Zajímavosti (19)

  • Celosvětová premiéra proběhla 10. května 2017 v Hongkongu. (Varan)

Související novinky

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na… (více)

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

02.11.2018

Loňská akční komedie Zabiják & bodyguard se Samuelem L. Jacksonem (Skleněný) a Ryanem Reynoldsem (Deadpool) dostane pokračování. Snímek ponese v originálu název The Hitman’s Wife’s Bodyguard a… (více)

Zabiják a bodyguard se vrátí

Zabiják a bodyguard se vrátí

15.05.2018

Z malé akční komedie Zabiják & bodyguard se loni vyklubal solidní hit. Nikoho by tak nemělo překvapit, že se pracuje na dvojce, k níž by se měl vrátit celý vítězný tým. Scénář znovu sepíše Tom… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

Hrstka nejoblíbenějších uživatelů ČSFD.cz tradičně vybrala osobní trojku nej filmů, uvedených do české a slovenské distribuce nebo na filmových festivalech v roce 2017. A někteří dali hlasy taky svým… (více)

Reklama

Reklama