Full Eclipse (TV film)

Krimi / Horor / Sci-Fi

USA, 1993, 93 min (Director's cut: 97 min)

Obstojná směs akce, sci-fi a hororu s celkem slušným obsazením, která ale potřebovala pořádně dupnout do pedálu a ne usnout po tak slušně rozjetém úvodu. Na můj vkus až moc vlažný a zbytečně ukecaný. Čas od času pokulhávala bohužel i akční složka, kdy její záživnost místy propadla až na bod mrazu. Někteří účastníci držely bouchačky jak jeptiška vibrátor a finální řežba, která mohla drobně napravit reputaci, ta byla naprosto nezvládnutá a to i na poli masek, které působily opět dosti komicky, především tedy postava hlavního záporáka. Na TV produkci to takovej průser nebyl, ale rozhodně šlo vymáčknout víc.(5.5.2010)

Prva hodina je super. Videl som to na 4*. Originalne pojata tema s vlkodlakmi, skvele natocene akcne sceny. Bezchybne obsadeny herci. Charizmaticky Peebles, slizky Payne a sexi Kensitka. Tempo zbesile. Proste ani chvila nudy. A od chvile, ked sa hlavny hrdina a zaporak zacnu ocuchavat jak psy v ruji to zacne ist do hajzla. Zrazu sa tempo spomali a film pôsobi jak keby tvorcom dosli napady a nevedeli ako to cele ukoncit, tak si zacali vymyslat totalne blbosti. A aj akcne sceny su aspon o triedu horsie ako behom prvej hodiny. A to ani radsej nespominam horsie masky a katastrofalnu finalnu premenu zaporaka. Nieco tak trapne sa len tak nevidi. Vzdycky ma naserie, ked sa film tak skvele rozbehne a postupne kvalita klesne natolko, ze na konci som sklamany. Bohuzial to je pripad aj tohto filmu. Za tu prvu hodinu davam solidnych 7/10, ale znova to uz nechcem vidiet.(21.12.2015)

Naprosto netknuté a zapomenuté béčko, čehož i počet zdejších hodnocení důkazem. Začátek vypadal opravdu nadějně, klasický devadesátkový look, slušná atmosféra, parádní přestřelka plná litrů krve a super honička při které se poprvé projevují schopnosti parťáka hlavního hrdiny....jak řikám našlápnuto snad i chvilku na pět hvězd, jenže pak místo toho, aby takový tempo pokračovalo, film se doslova zastaví. Místo pořádné akce, kdy by se hlavní hrdina nakazil a v plný síle likvidoval jednoho člena smečky za druhým tak se právě jen děj podivně změní v nějaký snový blábol, ve kterém se právě jen mluví o síle měsíce a důležitosti smečky. No prostě režisérovi došli po 30 minutách stopáže peníze a scénář se vydal směrem ze skály. Místo toho aby Mario Van Peebles tvrdě vyšetřoval důvody parťákovi sebevraždy, řeší odchod manželky, stupidním způsobem se přidá k ostatním a podivně a bez jediného smyslu likvidují nějaké trapáky co nehrají ve scénáři žádnou roli. Na dějovou linku kolem jeho parťáka se úplně zapomene, film se změní v totální blábol a všechno završí stupidní a bezvýznamný konec někde v nějakém doku, kde dojde na souboj s obřím plyšovým vlčákem jak vystřiženým z Happymealu. Nezachrání to ani výborný Bruce Payne a ani luxusní mrdačka s naprosto neskutečnou Patsy Kensit. Část filmu je na 5* zbytek je odpad, šílený odpad. Za tu erotickou scénku diplomatické tři *. Ale teda se sebezapřením.45%.(14.11.2017)

Špatný herec Peebles proti špatnému hercovy Payne. Nechápat mě špatně, já mám tyhle herce celkem rád ale tady hrajou tak neuvěřitelně toporně že se člověk musí smát hlavně při scéně kdy Peebles ve zpomaleným záběru padá ventilační šachtou a vystřílí všechny teroristy kteří vypadají jak dementi co neumí zmáčknout spoušť. Je to celkem prdel ale film mě lehce zklamal a to díky zápletce. Ono by to bylo fajn upíři vs. vlkodlaci. Ale tady ty masky bohužel dostávají celkem na prdel tak bohužel vypadají celkem dost špatně. Nicméně je to aspoň zábavná béčkovina plná přestřelek a výbuchů. Taková horší verze The Hidden.(8.9.2014)

Parádní béčko z policajty vlkodlaky. Ten začátek mě bavil až natolik, že jsem si říkal, že snad střelím i plnou palbu. Škoda, že to pak zhruba po půlhodině trochu zamrzne. Film nastolí vražedný tempo který si bohužel neudrží po celou délku, ale na ty 4* to postačí Peebles hraje co je potřeba no a Payne je jako tradičně výbornej. Tenhle chlap se narodil aby hrál záporáky a podle mě je jedním z nejmíň doceněných herců. Režisér Hickox už mi opakovaně dokázal, že umí točit zábavný ptákoviny a tímhle kouskem to potvrzuje.70%(29.1.2015)