Příběh tří lidí, jejichž osudy se setkají v ne zrovna správné chvíli. Bývalá narkomanka Cristina žije ve spokojeném manželství s architektem Michaelem a dvěma dcerami. Těžce nemocný Paul má slabé srdce, jeho žena Mary by s ním chtěla mít dítě. Jenže lékaři mu dávají jen jeden měsíc života. Jediná naděje je transplantace. Bývalý trestanec Jack, kterého napravila víra, žije s manželkou a dvěma dětmi a bojuje se svou prchlivostí. Jednoho dne Jack srazí autem muže se dvěma dětmi a ujede. Vzápětí se Cristina dozví, že její manžel a obě dcery zemřely, a Paul dostane zprávu, že se našel vhodný dárce pro jeho transplantaci srdce. Když se pak rozhodne poděkovat rodině dárce, seznámí se s Cristinou, zamiluje se do ní a společně se rozhodnou pomstít smrt jejích blízkých. (TV Nova)

Crybaby

Pri sledovaní filmu by som asi ťažko našiel nejakú chybu ktorá mi tam vyslovene vadila. Cez hercov, systém filmu ako taký a dejovú linku tam nebolo nič zlé. V konečnom dôsledku tento film ale nemôžem zaradiť v mojom rebríčku vyššie ako k ľahkému nadprimeru. Očakával som ešte o niečo viac, zmiešané pocity po skončení filmu, smútok - no nič také neprišlo. ()

Uroboros

Neuvěřitelně poskládané a po 120 minutách do sebe zapadající puzzle. Jeden z nejlepších filmů v žánru drama. Úchvatná Naomi Watts a skvěle zahrané postavy od Seana Penna a Benicia Del Tora. Mohu jen vřele doporučit - film na večer, na přemýšlení, který v člověku opravdu něco zanechá. ()

Blazis34

Zajímavý příběh několika lidí, které vlastně spolčí jedna tragická nehoda. Film začíná jako větve stromu, které jsou daleko od sebe, ale postupem času se sbíhají do jednoho velkého kmene, který je stejně silný jako onen příběh. V příběhu je spousta střihačských vsuvek, které přeběhnou čas, což se mi moc nelíbilo, pač mě trochu mátly, ale na konci si to vše divák spojí v jeden děj. Všichni tři hlavní herci předvedli skvělé herecké výkony, které byly nesmírně důležité pro celkový dojem z filmu. Po zásluze Sean Penn a Naomi Watts dostali řadu ocenění za svůj herecký počin. V tomto dramatu se pořád něco dělo, úsměvu nebylo bohužel potřeba, přesto musel film bavit. Závěrečnou pětiminutovku jsem si pouštěl asi třikrát. Zajímavá je i informace týkající se názvu filmu. Za mě tedy 80,21% - čtyři hvězdy. ()

simoneo

Herecké výkony, strih a špecifická kompozícia filmu z toho robia skutočne zaujímavý a umelecký zážitok. 90% ()

valentaj

Film snažící se rozvrátit černobílé vidění světa. To, při kterém si usnadňujeme naše rozhodování. Film o životních zkouškách, dobře natočený a také zahraný. Jednotlivé kousky skládačky do sebe pěkně zapadají. ()

Taron

Tenhle film určitě patří k naprosté špičce svýho žánru.. Skvělej scénář a skvělý herecký výkony. Co mně teda fakt nesedlo je zvláštní kompozice skákání z jednoho časovýho úseku do úplně jinýho úseku. Vím, že si tvůrci udělali dobře v tom, jak jsou originální, ale pro diváka to ze začátku vytváří jen zbytečnej nepříjemnej chaos. Škoda, trochu přehlednější začátek a mohlo to být dokonalý. ()

Vito_LePour

Natočené je to bezpochyby perfektně, ale bohužel mě to dost minulo. Ač je děj filmu hodně těžký a emotivní, nedokázal jsem se do toho úplně dostat a nechávalo mě to celkem chladným, možná i skrz neustálé přeskakování v čase. ()

Eridan

Jeden z filmu, po kterych neco v cloveku zustane, asi na to budu myslet jeste hodne dlouho. To je umeni rict jednoduchy prosty pribeh tak, ze az tuhne krev v zilach. ()

gédé

Už mě ta mozaikovitá struktura vyprávění příšerně otravuje. Proč nelze film projednou začít začátkem, pokračovat prostředkem a zakončit závěrem? To autor nevěří síle svého příběhu? ()

Mrxyz

Chapu superlativy na tento film, ale nemuzu si pomoct, Iňarritův predchozi film Amores Perros me zaujal o trochu vic. Samozerejme jasny utok na emoce, nekdy az moc dopredu avizovany - zejmena pote, co mozaika jednotlivych osudu z uvodni casti filmu zacne zapadat do sebe, je celkove vyusteni velmi predvidatelne. Spickove herecke vykony hlavni trojice hrdinu delaji z tohoto snimku opravdu silny nadprumer, je treba rovnez ocenit napadity scenar, ktery nuti divaka byt aktivnim ucastnikem deje. Podobne tvurcich filmovych pocinu neni nikdy dost. ()

Goodlooker

Konečně film, u kterého musí divák přemýšlet. První scény mne doopravdy zarazily, protože střídání Penna s vousy a bez vousů bylo poněkud zmatené, ale poté se člověk ocitl v příjemné rauši, ve které měl radost, když rozluštil další střípek z minulosti do nynějšího příběhu. Jako vždy skvělý Sean Penn, krásná a v tomto snímku obnažená Naomi Watts a výborný Benicio Del Toro. Ińarritu je zkrátka král, aneb dobré filmy zdaleka ještě nevymřeli a trapné vymýšlení příběhové linie těsně před rozdávání scénářů jsou nyní již otázkou dávno minulou... ()

Little

Takové puzzle si nechám líbit. Sean Penn, Benicio Del Toro a Naomi Watts jsou výborná trojka, která pod taktovkou Alejandra Gonzáleze Ińárritu ze sebe vydává maximum. I když jde o poměrně jednoduchou zápletku, její rozkrývání v časových skocích je tak strhující, že snímek nesmí chybět v mé filmotéce. ()

persefone

Narovinu - trvalo mi skoro půl filmu, než jsem pochopila kdo s kým a proti komu. Vynikající. Na podruhé to bylo ještě lepší. Penn,Del Toro a Wattsová hrají výborně. Jeden ze zapamatovatelných filmů. Bohužel, dabing hodně zkazil, originál je originál. ()

Skeevee

Vsichni to tu vychvaluji, ale ja u toho v kine malem usnula...bylo to dlouhy, prislo mi to stale stejny, dalo se cekat, co se stane a proste to byly opravdu 2 umorne hodiny, ale zase ty dve hvezdy si to zaslouzi, kdyz si tak vezmu, cemu davam 1... =) ()

Belerofon

Brilantní kompozice každého záběru, skládačkové vyprávění a hlavně katarze v brutálním stylu..Sean Penn a Naomi Watts předvádí něco neuvěřitelného....Opravdu silný film o tom jak je osud krutý... ()

Danielitto

Bylo to fakt ZVLÁŠTNÍ. Nejdřív jsem se naprosto neorientoval v těch střípcích příběhu, ale když sem pochopil, neodtrhl jsem od toho oči. ()

EvilEvE

mega giga mrte kruto-prisnej film!!sice sem byla ze zacatku trochu zmatena tim zprehazenim scen ale je to jeden z nejlepsich filmu co sem videla.. ()

The Last of Us nabírá herního skladatele

The Last of Us nabírá herního skladatele

13.03.2020

Kniha džungle – Favreau versus Iñárritu?

Kniha džungle – Favreau versus Iñárritu?

09.12.2013

Sean Penn a špionážní skandál

Sean Penn a špionážní skandál

25.02.2009

Tak, 81. udělování Cen Akademie máme za sebou a začíná tradiční hra „kdo jako první zlanaří čerstvé držitele Oscarů do svého filmu“. Jako první přichází Doug Liman s politickým dramatem Fair Game,… (více)