Lovci dinosaurů

Lovci dinosaurov

Akční / Drama / Sci-Fi / Dobrodružný

USA / Německo / Česko, 2005, 103 min

• 3DD!3

Špatně zfilmovaný "zajímavý" nápad s hroznými efekty. Když už nic jiného tak se u LOVCŮ DINOSAURŮ zasmějete a to nejen kvůli béčkovému názvu. Nejvíc to ale odnesl nebohý Ray Bradbury jehož krákou povídku dokázali tvůrci filmu úplně zničit. Peter Hyams je babrák.(25.4.2008)

• akisha

Dát Lovcům odpad! je značně neoriginální, já vím, obzvlášť když jsem se tak dobře bavila, ale nějak dnes nemám náladu rozdávat pětihvězdí z recese. Zato mám chuť strefovat se do mrzáčka... Jedno je jistý - v životě jsem asi neviděla horší triky a horší zasazení herců do počítačovýho prostředí, který kolem nich ubíhá tak zvláštním způsobem, jako by snad jeli na nějakejch pásech. No hned jsem měla strach, že je ten dinosaurus sežere, bylo to tak živý! Ten Ben Kingsley snad vůbec netušil, do čeho jde, s tím hárem vypadá jak šmoula a hraje jak nadopovanej skřet. Bože, a co teprve varanopavián a gorilonetopýr. Plus auta novýho kosmickýho věku vypadaj jak pojízdný kontejnery na šrot. Přidávám se k názoru, že máte-li aspoň trochu smysl pro humor, neměli byste Lovce dinosaurů moc dlouho odkládat. Vedle Rituálu nejlepší guilty pleasure posledních let.(13.11.2011)

rozpočet : $80 million tržby celosvetovo : $11,665,465 ( WOW ) - pôvodne som dal asi pred pol rokom odpad,ale nedávno(ani neviem prečo) som sa nad tímto filmom zamyslel a došlo mi očo tu vlastne ide.nie nepoviem vám načo som prišiel,nato si musíte prísť sami,inak to není ono.jednoducho záleží od prístupu(12.2.2007)

• Tosim

No, z roku 2005 jsem už viděl horší filmy, třeba Jeskyni, která možná měla lepší triky, ale byla mnohem víc stupidní. Tohle je taky stupidní, herci nevýrazní (až na Bena Kingsleyho, ale ten přehrává) a dvě hvězdičky dávám, nepopírám to, za to, že jsem se v podstatě vůbec nenudil a nebyl nucen použít obligátní FF (což jsem třeba u Jeskyně udělal asi desetkrát.)(9.8.2006)

• Wacoslav1

Náhodou místy je to docela sranda. Hyams není až taková žumpa je to prostě trash se vším všudy. 35%(6.12.2013)

• - Na pozici režiséra měl původně stanout Renny Harlin a roli doktora měl ztvárnit Pierce Brosnan. Oba však projekt opustili. (figgo jr.)

• - Film se točil v Praze během velké povodně roku 2002. (Hejtmy)

• - Původně měl být film vydán již roku 2003. Důvodem pro zdržení byl bankrot produkční společnosti - jednoduše nebyly peníze na jeho dokončení. (Hejtmy)