Fiktivní příběh z konce 90. let o boomu internetového obchodu. Mladý muž zanechá své zaměstnání v Silicon Valley, vydává se za vysněnou prací a pokouší se vynalézt a obchodovat s osobním počítačem za 99 dolarů. Jeho atraktivní sousedka dokáže divy a vzkřísí oboje - podnikání i sexuální apetit. (oficiální text distributora)

Luk Skywalker

Hodnocení se potácí mezi dvěma a třemi hvězdami. První polovina filmu je dobrá, pak se začne nudná a zbytečná romantická část a končí to tradičním zvratem ve finále. Ale filmů s IT humorem není tolik, tak hodnocení za tři s přimhouřením očí. ()

Olík

Nevtipně zbytečná komedie reagující na internetovou vlnu devadesátých let – typická řadová zašívána pro herce, kteří se nikdy pořádně neohřáli na hollywoodském slunci (Busey, Suplee, Garcia). ()

pepa3rd

I pokud o počítačích víte jen to, jak je zapnout a ke klávesnici usedáte s kostkou cukru, nejspíš vám bude jasné, že tenle film je po technické stránce naprostý nesmysl a scénárista na tom byl se znalostmi asi podobně jako vy. Pokud o počítačích něco víte, bude vám to jasné o to víc. Když ale odhlédneme od této stránky, zůstane vcelku průměrná komedie, která zažitým způsobem karikaturuje lidi z počítačového prostředí. Nic, co bychom už stokrát neviděli a mnohdy v o mnoho lepším podání. 40 % ()

messi@h

Pro tenhle film mám slabost a bohužel je tady děsně odstřelený. Objektivně si zaslouží tak 65 %, takže jsem ho mírně nadhotnotil, abych mu pomohl :) Ale když čtu komentáře ostatních, tak to zase udělali přesně naopak - napíšou, jak se na to dobře dívá a dají filmu klidně 2 hvězdy. Takže jsem je vlastně jen vyvážil. Jak tady už mnohokrát zaznělo - tenhle film je především oddechovka a svoji roli plní na 100 %. A to se taky počítá. ()

Colour

Na začiatku som bola odhodlaná dať tomu buď odpad! alebo 1* a rýchlo prepnúť kanál, lebo tak trápny, klišovitý a nevkusný začiatok sa často nevidí. Prekonala som sa a dodívala sa na to. Chavalabohu, film sa od tretiny nakopol a stal sa aspoň pozerateľným. Film bol nevkusný, klišovitý, otrepaný, bol to vývar z vývarov všetkých komédií. Oživením malo byť prostredie počítačov a machrov, ktorí s nimi vedia robiť, no ani lajkom ako ja sa to nemohlo zdať ani trošičku možné. Jediný vtipný bod bol snáď len Derryl, no aj to len niekedy. 36% ()

Jaromír

Viděl jsem jen konec. Nejde o hologram, ale o holografický počítač (hologram je nálepka, která zobrazuje 3D objekty, a je vytvořená laserem, a holografická zobrazovací jednotka zobrazuje v klasickém 3D prostoru 3D objekty). Rosario Dawson je fakt kočka :). ()

Indigitor

Typický nic moc film, který nebolí ani nepotěší, ale na tři to zase není;) Občas jsou tam docela komické situace, které mě dokázali rozesmát. Ale přihlouplé charaktery to rozhodně nevyváží. ()

waltosin

Chvilku to byla sranda ze začátku, ale pak to byla jen velká nudáááá. Herci byly ale dobrý škoda že to nevyšlo ze scénářem. ()

Zolanda

kopa klišé, ale bez teho sa väčšina filmov snáď ani nezaobíde, okrem toho, tam bolo aj čosi naviac, a to je asi dôležitejšie a ako tu už ktosi spomínal, dobre sa na to pozerá ()

P@\/EL

Docela dobrá komedie o partičce počítačových techniků, kteří chtějí vyrobit superpočítač jen za 99 dolarů. Film rozhodně neurazí, ale také výrazně neoslní, prostě taková standardní humorná podívaná. Je fakt, že film je třeba brát taky s trochou nadsazky, jelikož počítač, kde jsou vzužity tak pokročilé moderní technologie by za takovou cenu sestrojit nešlo. Nakonec musím ještě pochválit tvůrce za velice důmyslný závěr. ()

RomanL

Je to až stupidně naivní, o tecnické stránce ani nemluvě. Ale na ty dvě hvězdičky to má, prostě taková oddechovka. ()

JARDAHONDA

Fiktivní příběh z konce 90. let a boomu internetového obchodu..Tak bych jen v krátké větě definoval tento svižný snímek, který je natočený podle úspěšné knihy P. Bronsona, scénáře Jona Favreau a Garyho Tieche. I když se vtipem tato komedie moc nehemží, film se hodí k pátečnímu nenáročnému večeru. Závěr = 50% ()