enterama

Konzervativnu skupinku krestanov /lesnych zvieratiek/ navstivi volnomyslienkar R.j , ktory zmeni stereotyp ich zivota a sam sa oslobodi od toho svojho samotarskeho. Sprievodca zahradnym matrixom sa vola meny a ostatne postavicky su len do poctu ,napr. otec jez , ale jazda na konzumnom koberci je to poriadna preto sa usadte do vasich foteli a dajte si nacos s kecupom ()

CrashHP

Nečakal som, že to bude až také dobré, no je to skvelé, zábava pre celú rodinu ako má byť, takto si predstavujem moderný animák plný vtipu, akcie a zábavy. ()

Mzetko

Výborný animovaný film, který úžasně pobaví. Především hyperaktivní veverka mě dostala - její superrychlost po vypití energydrinku :-D . Rozhodně jeden z nejlepších animovaných filmů, které jsem viděl. ()

Adhemar

Opět tuctovka. I když dobrá. Ale zdá se mi, že postavičky z těchto animáků se už používají ve více filmech. ()

Vindemiatrix

Satira konzumní společnosti optikou světa zvířat. Zápletka je jednoduchá a slouží spíš jako katalyzátor akce než příběhu. Volba postav je poplatná dětskému publiku; kromě zlé paničky a vyšinutého likvidátora havěti (v originále půvabně zvaného "verminator") hrají prim roztomilá zvířátka s charakteristickými vlastnostmi, dobře uplatnitelnými při tvorbě gagů. Ty mají samozřejmě různou úroveň, ale většinou skýtají překvapivě dobrou zábavu i pro odrostlejší diváky. ()

LukasLongr

Abych řekl pravdu, čekal jsem od tohoto filmu mnohem víc. Neříkám, že to byla nuda, ale příběh byl předvidatelný a to se mě osobně nelíbí. Já myslím, že tři hvězdičky jsou moc. ()

bratr_jezek

Příjemná podívaná s vtipným finálem. Nečekla jsem, že se budu u animáku dobře bavit, ale "nájezdy" na lidská obydlí neměly prostě chybu. ()

femur

I kreslený film může pobavit dospělé. Tohle je důkaz. Dobou ovlivněný mýval, želva staromilec, drsný skunk, rodina ježků a všemu dává korunu hyperaktivní veverka. Kdo by chtěl hledat chyby, určitě najde, ale není to zbytečné? ()

jossC

No,abych nedal dvě stars,tak si furt musím říkat,že je to pro děti...Morální rozměr tam byl..Ukradl to medvědovi a chtěl využít zvířátka,aby mu zachránili život...JÓ,FRAJER....Dobře ty...Mývale...:-))Jinak pro dospělé ztráta času... ()

ev001

ty "dojemný" scénky a kecy o morálce, rodině apod. mě natolik vytáčely, že jsem se zapomněla i smát...musím dát jen 1* ()

mikehoblog

První shlédnutí - strašně mě to bavilo. Druhé shlédnutí - hmmmmm, ujde to. Třetí shlédnutí - Proč se na to vlastně koukám? ..............prostě a jednoduše se to dost rychle okouká. Bohužel. ()

lady_lm

Jeden z nejlépe zpracovaných animovaných filmů. Nechybí osobité postavy, poutavý příběh, humor ani poselství pro děti. ()

Elmont

Zasmála jsem se u toho a to je hlavní, myslím, že film ve v musí zanechat nějaké emoce a tohle se fakt povedlo. Povedená pohádka, spousta naschválů... Nic než pozitiva :) ()

YDOMAK

Konečne viem, kam mi mizne jedlo z okna. Príjemné pozeranie s odlišnými charaktermi postáv, ktoré som si zamiloval aj ja aj ten malý 5 ročný špunt vedľa mňa. Nenudil som sa, ale niečo tomu predsa chýbalo. Každopádne veľmi príjemný animovaný počin. ()