duklak2

Další z nekonečné řady animáků. Tento se bohužel moc nepovedl. I když, námět není špatný. Představte si, že se probudíte ze zimního spánku a spatříte před sebou velkou „zeď“ v podobě „živého“ plotu. Rozhodnete se ho překonat a vyrazíte za dobrodružstvím do rušného velkoměsta. Film trpí hlaně tím, že není moc vtipný, protože vtip je to, co dělá animák animákem. Je tady sice vidět snaha autorů, aby se člověk pobavil, ale působí to dětinsky. Věřte mi, vím o čem mluvím. Film jsem viděl v mých 23 letech. Nedávno mě napadlo, že shlédnu většinu animovaných filmů, které byly vyrobeny. Vybírám si hlavně ty kvalitní a toto dle vysokého hodnocení měl být jeden z nich. Jenže, bohužel. Dávám slabší 3 hvězdičky. ()

prome

Animovana komedie ktera pobavi vsechny generace. Standartni scenar je doplnen vtipnymi scenkami a nejvice me pobavila veverka co si dala kofein a zpomalil se cas, to nemelé chybu a to mi zustalo v pameti ()

Sawy

Na tenhle film jsem šel do kina spíš z nudy,protože nic jiného nedávali.A byl jsem velice mile překvapen!Po zklamání jménem Madagaskar se u DreamWorks pochlapili a vypustili do světa svěží a velice zábavný animák,který sice není ničím výjimečný,ale svůj účel,tedy pobavit,splní perfektně.Auta se mi možná líbily o něco víc,ale na Pixar jen tak něco nemá:-)80 % ()

Shaqualyck

Je mi jasné, že milovníci PIXARU budou asi nevěřícně korutit hlavou, ale mě se v uplynulém roce ze všech animáků nejvíc líbilo právě Za Plotem. Veselým příhodám animované zvířecí havěti nechybí nápad, vtip, lehkost ani šmrnc a když vidíte jejich roztomile zarputilou snahu získat sýrové nachos a další nezdravé pochoutky, je nemožné se nesmát. Animace je hodně slušná a i když není tak bezchybně učesaná jako pixarovská Auta, jedná se v rámci žánru o solidní nadprůměr. I ten český dabing jsem v pohodě skousnul a to na podobné "vymoženosti" našich distributorů dost často nadávám. BTW jednu hvězdičku jsem dal za to, že jsem měl konečně možnost poznat "naspeedovanou" veverku, o které mluví Edgar Ramirez ve filmu Domino :-) ()

Pepy

Další ze sbírky Holywoodských animovaných filmů. Poslední dobou nás jimi jen zahrnují. Ale je dobré, naladit se někdy na něco jiného. Je to solidní film, všeho je tam přiměřeně, žádné chyby jsem tam nevyhledal, ale i přesto jsem dal jen 4*. Ty to filmy se opakují furt dokola, všechno je to na ten jeden samí způsob. ()

BoPo

Z dnešného pohľadu je animácia zvierat v pohode, ale na ľuďoch a prostredí ten zub času poznať výrazne. Nápad pre zápletku ma vlastne dosť bavil. Postáv veľa, ale väčšina bohužiaľ len krovie. Olizovanie intímnych partií bolo určite vrcholným momentom humoru. Za plotem je v podstate Toy Story s blchami, ale bez zábavných postáv. Nenudil som sa, to by som klamal, ale zajtra nebudem vedieť, že som to videl. ()

Silence

I kdyby jste si nevšimly loga výrobce, po několika minutách by vám bylo jasné, kdo za výrobou tohoto snímku stojí. Konstrukce ze Shreka je tu docela zřejmá. Zvlášť při hudebních částech. Rychlá veselá hudba doprovází prvotní nadšení a úspěchy, poté příjde čas na pomalý smutný ploužák doprovázený prolínáním obrazu z hrdiny na hrdinu... Přijde Vám to povědomé? Naštěstí od Shreka má tento film ale daleko silnější příběh. Je to sice opět po vzoru DW studia jedna velká show, ale tentokráte i něco víc. Jednou mě možná Dreamworks překvapí opravdu dobrým animákem, potenciál na to mají... ()

BigDeal

Sentimentálnosť, moralitky o rodine a patetické správanie ľudských postáv vyvažuje obrovské množstvo kreatívnych, vtipných gagov a sympatických charakterov zvierat. ()

MoiJe

Skvele som sa bavila a co sa casto nestava, bavila som sa pocas celeho filmu! Zaplotna vevericka je v mojom osobnom rebricku 2. NAJlepsia v tesnuckom zavese za tou sablozubou. Kofein je sice vec obohrana, ale tu vyuzita skutocne na maximum. Celkovo film vrelo odporuuuucam. Aj ked teda najviac sa tesim na originalnu verziu, dabing nebol zly, ale predsa len.... iny. PS: Super su aj trailery na zaciatku, zda sa, ze tento rok je na co sa tesit: Asterix a Obelix vyzeraju zase raz vtipne, V tom dome strasi a Splachnuty pomerne originalne, Auta klasicky a komu by nestacilo, stale je tu Lovecka sezona. A to som urcite este nieco zabudla. No juchuuu:-) ()

Terva

Bojím se toho, když nevím jak se to jmenuje!!! Dobrá, budeme mu říkat Steve. Óóóó mocný a velký Steve!!! Umím vykrkat abecedu, hele A B.... ()

moviesfan

Tento animák mě tak nenadchl jako ostatní. Vidím v tom jen kopírování dalších animovaných snímků. Samozřejmě, že na oddych a zasmání to bohatě stačí. Hodnocení: 60% ()

Chermy odpad!

Trendu dělat z dětí idioty smějící se krkající veverce, prdícímu skunkovi jsem nikdy nepodléhal(pochopitelně vděčné jsou všudypřítomné nárazy do zdí, aut a podobně)......Ostatní se ale zdá se bavili...smutné... červené hodnocení je mi opravdu záhadou?!?!! ()

svik

Každopádně veliké zklamání. Myslím že co se týče do vtipnosti příběhu, kvalitě zpracování, překaivých momentů tento snímek pokulhává daleko za Madagaskarem. Čekal jsem ohodně víc bylo to velice přímočaré a místy i nudné. ()

liquido26

Poselství tohoto snímku je jasné - roztomilá zvířátka mohou beztrestně okrádat lidi, ničit jim domy a dostávat je do vězení a děti i dospělí jim v tom ještě budou fandit :-D Skvělá animace i zábava. ()