Reklama

Reklama

Recenze (5)

koci 

všechny recenze uživatele

Jestli znáte Guestovy filmy Nejlepší show a Čekání na Guffmana nebo kultovní Spinal Tap, kde si zahrál, máte se na co těšit ;-) ()

Raziel_cz 

všechny recenze uživatele

Co si budem, tohle bylo fakt divný. Je sice zajímavé, že se autoři nepokoušeli maskoty zesměšnit (tím, že zesměšnili vůbec všechny postavy), ale jinak těžko hledat cokoliv, co by vás mělo ke snímku táhnout. V podstatě je to speciální epizoda Česko Slovensko má talent. IQ podráždí asi stejně. A pobaví snad jen závěrečný hlod Chrise O'Dowda. S netflixovými filmy je to hit or miss. Tohle je miss. ()

Reklama

P1tr 

všechny recenze uživatele

Christopher Guest pokračuje ve své mockumentaristické tvorbě a tentokrát zavítal do prostředí maskotů a opět je to zábavná podívaná založená na sledování podivných charakterů kráčejících do trapných situací, které díky celkem seriózní a suché režii dobře vyniknou a výsledku značně pomáhají herci. Nejde o film nabízející tuny hlasitých výbuchů smíchu, ale o komedii s decentními vtipy a příjemnou atmosférou, která dokáže zlepšit náladu a pobavit. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Tak nějak přemýšlím, co bylo na tomhle snímku vlastně dobré. Humor mi nesedl a nějak mě nezaujaly ani postavy, i když některé byly ztvárněny zajímavými herci. Nelíbil se mi děj, který je v podstatě o ničem. Maskoti byli zajímaví a nejzajímavější byla finální vystoupení, ale to je tak nějak všechno. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama