Lemon Scented You (S01E05) (epizoda)

Fantasy / Mysteriózní

USA, 2017, 58 min

Trochu slabšie ako predchádzajúce aj napriek značnému posunu. Emily sa tu vyzlečie. Na scénu prichádza Mr. World. A pomaličky začína Shadow chápať, že sa tu deje asi niečo iné ako je mu prezentované. Aj napriek vysokej úrovni sa mi tu žiadalo niečo trefnejšie ako Gillian v prevleku Marilyn Monroe.(28.5.2017)

• JohnMiller

Niekedy až tak úplne nechápem čo sa tu vlastne deje, prečo vidíme veci ktoré vidíme a tak. Ale na tom asi v surrealizme ani veľmi nezáleží. Mindfuck pokračuje intro s indiánmi, David Bowie, vznášajúca sa Marylin Monroe či slizký Mr. World nedávajú zmysel ale pozerá sa na to skvele.(18.6.2017)

Zvláštní, seriál u mě postupně ztrácel hvězdičky, aby v minulém dílu zase nějaké nabral a tahle epizoda se mi dokonce líbila. No toto! Evidentně se tak děje, protože se vytratily zakázanými látkami vygenerované halucinace, takže děj začal dávat smysl. Navíc se po Peteru Stormareovi objevil v seriálu další skvělý psychotik Crispin Glover, což mě extrémně potěšilo. Jen bych chtěl tímto apelovat na tvůrce, pokud obsadí ve svých dalších projektech Emily Browning, aby důsledně zakrývali její rachitické tělíčko péřovou bundou a brali tak ohled na diváky s podlomeným zdravím, které by jinak mohli vážně ohrozit. Tak strašně vyděšený už jsem nebyl hodně dlouho.(8.9.2017)

Herecky už posledně převzala korunku Emily Browning a konečně vylezl Crispin Glover.(28.5.2017)

Mr. World, Technical Boy a Media mě začínají opravdu bavit.(31.5.2017)