Smrt docenta (E03) (epizoda)

Komedie / Drama

Česko, 2016, 40 min

• honajz

Po velmi dobré druhé epizodě pád dolů - vtípků je míň, ale hlavně všechny skoro na jedno brdo. Vlastně jsem čekal, kdy se to rozjede, a najednou byl konec. A že tam dáme hloupou miss, která vlastně může občas mít chytrý nápad, to je takové klišé, až bolí. A že čínské přístroje stále vybuchují, no nevím, některé evropské země v Číně vyrábějí veškerou elektroniku, jen na ni dají svou značku a kastli, takže Číňané asi nějaké zkušenosti mají. A v kosmickém programu minimálně od roku 2003 mají své úspěchy. Takže mi to přijde jako takové kopání do mtrvol.(12.11.2016)

,,Kluci jak to děláte že lítáte? '' Trojka byla krapet slabší, ale slabší scénky z rakety naštěstí skvěle doplnil ministr školství a kosmonautiky se svým poradcem! :-). V závěru nezbývá než dodat, že jsem skutečně hrdý na náš národní závod Škoda Transportation! Sám o sobě by seroš jako komedie byl dobrý, geniálně se však objevil v době kdy se díky Zemanovi zhusta řeší Čína i Rusko a tak je to o level ještě vtipnější! Dávám do rakety tři označovače na jízdenky. * * *(7.11.2016)

"Musím letět na Měsíc s registrační pokladnou !" ... Druhý díl nasadil laťku hodně vysoko, takže se dalo čekat, že ten třetí trochu sklouzne. Agáta je sice kus, ale zatím si myslim, že seriálu spíš uškodila, tak snad se ta její postava ještě chytí. Po satirický stránce pořád super. Už čekám na omluvnej dopis nejvyšších ústavních činitelů do Pekingu.(6.11.2016)

No nevím, oproti druhé epizodě mi to přišlo jako sešup zase dolů k příliš přímočarému, lacinému až nevkusnému humoru (Lenka Krobotová by to určitě zvládla usrandovat i bez špatné části měsíce). Ale tak dobře, lepší voda, karťáci a hlavně Merkelová u mě bodovali. Jenže pokud je největším humoristickým nápadem podoba naší vesmírné lodi, tak je to prostě málo. 60%(18.11.2016)

"Cože? Prezident se namohl a zhroutil?" - "Ježíšmarja." - "Aha. Tak namokl a zkroutil." Je to dobré, Eva Josefíková je zase jednou úžasně roztomilá a Martin Myšička stále lepší, nicméně předchozí epizoda se mi líbila více. Snad i proto, že nebyla tak zbytečně dlouhá. Jakub Žáček má pořád takovou nevděčnou "rimmerovskou" roli, která navíc není moc vtipná, ale možná že příště už se to změní k lepšímu.(7.11.2016)

• - Při telefonické rozhovoru posádky s Liborem (Jiří Hána) ve 32.minutě je několikrát v záběru kniha služebního zákona a pokaždé je vidět jiný rozsah textu na stránce. (Záry)