Smrt docenta (E03) (epizoda)

Komedie / Drama

Česko, 2016, 40 min

50% — Tenhle díl byl zase o trochu zábavnější než předchozí. Vynikající byla na začátku slovenská vlajka s popiskem Česká republika. To, jak byli čínští inženýři po každém průšvihu postaveni ke koštěti, bylo, myslím, úsměvně naivní, jsem přesvědčen, že by ve skutečnosti byli postaveni úplně jinam. Karťáci mi zase evokovali umělého Václava z filmu Rozpuštěný a vypuštěný. Jinak opět především prvoplánové a polopatické vtípky. Ale lepší se to. Škoda, že aspoň takovéhle úrovně nebyly předchozí dva díly a obzvláště ten první.(9.11.2016)

"Musím letět na Měsíc s registrační pokladnou !" ... Druhý díl nasadil laťku hodně vysoko, takže se dalo čekat, že ten třetí trochu sklouzne. Agáta je sice kus, ale zatím si myslim, že seriálu spíš uškodila, tak snad se ta její postava ještě chytí. Po satirický stránce pořád super. Už čekám na omluvnej dopis nejvyšších ústavních činitelů do Pekingu.(6.11.2016)

"Libore, co to je? Pošlu Vás obstarat blbej vysokoškolskej diplom a Vám to trvá čtyři hodiny?" Tak docentura pro Miss Kurník 2015 mne opravdu pobavila, Karťáci byli naprosto báječní, hromadně menstruující členky SRPŽ rozhodně měly něco do sebe a sžívání astronauta Cikána s registrační pokladnou taky stálo za to. Jenže Číňani mi připomínali spíše karikatury, kapitánka Zlata Chutná to evidentně nezvládla, Agáta je na můj vkus málo blond a cokoli kolem astronauta Hejla mi zasmrdělo trapností. Alespoň ta šalina do vesmíru se povedla.(7.11.2016)

,,Kluci jak to děláte že lítáte? '' Trojka byla krapet slabší, ale slabší scénky z rakety naštěstí skvěle doplnil ministr školství a kosmonautiky se svým poradcem! :-). V závěru nezbývá než dodat, že jsem skutečně hrdý na náš národní závod Škoda Transportation! Sám o sobě by seroš jako komedie byl dobrý, geniálně se však objevil v době kdy se díky Zemanovi zhusta řeší Čína i Rusko a tak je to o level ještě vtipnější! Dávám do rakety tři označovače na jízdenky. * * *(7.11.2016)

• honajz

Po velmi dobré druhé epizodě pád dolů - vtípků je míň, ale hlavně všechny skoro na jedno brdo. Vlastně jsem čekal, kdy se to rozjede, a najednou byl konec. A že tam dáme hloupou miss, která vlastně může občas mít chytrý nápad, to je takové klišé, až bolí. A že čínské přístroje stále vybuchují, no nevím, některé evropské země v Číně vyrábějí veškerou elektroniku, jen na ni dají svou značku a kastli, takže Číňané asi nějaké zkušenosti mají. A v kosmickém programu minimálně od roku 2003 mají své úspěchy. Takže mi to přijde jako takové kopání do mtrvol.(12.11.2016)

• - Při telefonické rozhovoru posádky s Liborem (Jiří Hána) ve 32.minutě je několikrát v záběru kniha služebního zákona a pokaždé je vidět jiný rozsah textu na stránce. (Záry)