Tělo na tělo

Telo na telo

Akční / Thriller

USA / Německo, 2002, 91 min

• dezert

Chudák Banderas. Takovejhle šunt...jedna hvězda za záběr, jak sniper nebo kdo padá ze střechy na střechu auta a kamera při tom jede s ním.To bylo super. Plus asi další dva záběry, který se povedly. Ale tím výčet pozitiv končí, protože ten film je neskutečně špatnej. Jako když parta amatérů dostane 70 mega a Banderase a jde si točit. Mizérie napravo nlevo. I uprostřed.(26.7.2008)

• raelz

Příšernost všech příserností, jak jinak. Hvězdičku za Lucy Liu, nikoliv však za její herecký výkon (v podstatě ve filmu měla čtyři výrazy - nemám vás ráda, opravdu vás nemám ráda, jste mi lhostejní ale stejně vás zkopu, a pak také občasné něco, nazval bych to "nemám vás ráda s jemnou dávkou melancholie")(4.8.2008)

• Hopper

Jediným dôvodom, prečo som si sadol k tomuto filmu boli Banderas a Liu. Doteraz toho ľutujem. Obaja museli byť ťažko sfetovaní, aleebo im niekto držal kvér pri hlave, keď sa podpisovali zmluvy na takúto kravinu. Scénar z hlavy totálneho magora, rejža s menom KAOS - to ani inak nemôže skončiť. Banderasovi by človek za to ako útrpne vyzerá dal aj posledných 5 korún a Liu chce byť tak drsná, až by ju človek najradšej vyniesol v zuboch. Zlátanina, ktorej sa treba vyhnúť aj v TV a na videu.(30.8.2004)

• lennyd

Jonathan Ecks (Antonio Banderas) je bývalý agent, ale nyní, po smrti své manželky se zabývá pouze počítáním prázdných skleniček v různých barech. Sever (Lucy Liu) je také agentka, která kdysi dávno přišla o své dítě. Tito dva (ač se navzájem moc nemaj rádi) se musí spojit proti milionáři Roberta Granta, který v Berlíně ukradl (samozřejmě ne on sám, na to má přece lidi) zákeřný virus a v těle svého syna ho převáží do jůesej. Navíc Ecks zjišťuje, že jeho žena není mrtvá, ale pod jinou identitou žije jako manželka právě Granta a že syn nemusí být až tak Grantův ... Uff, když zamhouřím všechny oči, tak bych tomu tu jednu hvězdičku dal. Akční scény jsou docela prima... akční, a když si člověk odmyslí takové detaily, jako že jsem ve filmu neviděl ani jednou někoho nabíjet pistoli, tak je to fajn. Banderas jako ochlasta je docela ok, ale Lucka Liu ho s přehledem překonává (jestli to není tím přiléhavým oblečkem?). Jo ještě zajímavej je Ray Park (ten žabák z Xmenů 1) v roli pravé ruky Roberta Granta. Na samotné zápletce nelze hledat nic objevného, od prvních okamžiků je naprosto jasné jak to dopadne (bez jakéhokoliv momentu překvapení), tak se zbývá jen těšit, kdo a jakým způsobem opustí tento svět... Dám dvě hvězdičky, i když ta druhá je taková ošizená - spiš tak 1,5*(24.1.2004)

• Catch1707

Po prvnim zhlednuti jsem film jeste jakz-takz akceptoval. S kamosem jsem ho videl znovu, ale to jiz bylo utrpeni... Nuda,nuda,sed,sed... Prazdna akce za 70 melounu,mizerne herecke vykony,zadna rezie, scenar deravy a to jiz nemluvim o vsech "prekvapivych" prepojenich hercu (Liu mela syna,Banderas najde taky sve ztracene dite,parchant se ozenil s byvalou hrdinovou etc.) Jo,a ten Kaos,co to zreziroval,by jiz nikdy nemel pricichnout k filmu,protoze jeho finale v podani 7min vybuchujich vagonu jiz jen tak-tak nese i domace kino. Zbytecne!(28.1.2004)

• - Game Boy vytvořil dle filmu stejnojmennou hru, která se uvedení dočkala rok před premiérou snímku. Právě to mohlo způsobit, že hra se nakonec dočkala větší popularity než samotný film. (Terva)