Tělo na tělo

Telo na telo

Akční / Thriller

USA / Německo, 2002, 91 min

• TesterX

Po té spoustě záporných ohlasů jsem očekával odpadový brak, ale nakonec to nedopadlo tak zle. Dějová linka je sice zajímavá asi jako hodinové sledování pochodu velbloudů pouští a dojemné scény působí jako pěst na oko, ale tyto negativní stránky vynahrazuje spousta efektní akce. Prostě se to dá vpohodě skouknout.(16.1.2004)

• igi B.

No to je tedy zase úlet :-| Nebo že by útěl? Nebo úděl? Úd děl? Kulky lítaj jen to sviští, auťáky a jiné komodity bouchají ostošest a k tomu všemu intenzivní rozcvičky, hoňky a bitky s dějem nedějem, na kterých si pochutnat však můžou snad jen pošuci a pokročilí. Kde se v téhle magořině vzal A.B. a L.L., ví jen howwnillulský bůh kakce... Dlužno však přiznat, že další kvanta obdobných pitomostí zde na databázi mají daleko vyšší rejtyng... :-o . . . Sorry, ale je to tak. A tak budiž aspoň jedna hvizdička pizdička za to sladké Lucky Líátko, která si zde zjevně propotila tílko tréninkem na Killa Billa...(2.6.2006)

• Barak

Co mám začít kritizovat jako první? Tak začnem třeba u hereckých výkonů - ehm, dyť tam nikdo nehrál, tak co chci rozebírat? Banderas neví co hrát a Liu za celou dobu nepohne žádným svalem na tváří - kromě toho, když mluví. Celý film je prošpikován buď nějakou strašně chytrou kecačkou, či akcí, která probíhá tak, že Lucy Liu se postaví doprostřed celé té vřavy a začne všechny kosit a přitom, světe div se, nemá ani jedno škrábnutí.. a furt se tváří stejně drsně jako by se nechumelilo. Akce - zbytečně moc zpomalovaček, docela nepřehledná, strašně moc výbuchů a střelby. Dialogy - asi takhle ":D". Přesto jak je to blbé, tak je to navíc ještě zbytečně komplikované - v závěru jsem neměl nejmenší potuchy o tom, kdo je na čí straně a jak se to celé mohlo vyvinout tak debilním směrem. Deset minut před koncem jsem si říkal "prosím, ať už to skončí". Tak proč teda tak "vysoko" hodnotím? Asi za tu akci, jinak to stojí za prd.. a možná že ani za ten ne.... 3/10(17.12.2007)

Jsem nechápavý jedinec, kterému absolutně nedochází, proč zrovna Tělo na tělo je v záplavě akčních hovadin vybráno jako ta nejkritizovanější blbost. Možná je to proto, že má áčkové obsazení a céčkový děj, ale já nemám čas se takovými detaily zaobírat. Pro mne je totiž podstatné, že agentka Severová je holka přesně podle mého gusta - krásná, drsná a určitě by mě ochránila, kdyby mě zase chtěl šikanovat nějaký nevychovaný třeťák.(7.10.2016)

• Tanmut

Kdybych ten film nejen viděl, ale i slyšel, nejspíš bych dal pouze jednu hvězdičku. A kdybych nebyl tak unavený, asi bych se i smál, hlavně té taneční scéně na střeše - čekal jsem, kdy se tam objeví Marek Eben. Každá pičková akční scéna má tak šestnáct zpomalovaček, takže z původního třicetiminutového klipu se stává devadesátiminutový... no, snad se nic nestane, když napíšu film. Rozhodně by to bylo koukatelnější, kdyby měla Lucy Liu obnažená stehna a ta druhá ženská neměla plastiku ksichtu. Nezapomněl jsem tu někde š?(6.4.2011)

• - Game Boy vytvořil dle filmu stejnojmennou hru, která se uvedení dočkala rok před premiérou snímku. Právě to mohlo způsobit, že hra se nakonec dočkala větší popularity než samotný film. (Terva)