Tělo na tělo

Telo na telo

Akční / Thriller

USA / Německo, 2002, 91 min

• sha.piro

Strašné (od A po Z)! Nic horšího jsem snad ještě nikdy neviděl. Příběh i chování postav se vymyká naprosto všemu, co lze nazvat ještě alespoň trochu "normálním", herecky je to též naprosto nechutné a hudba je strašná, stejně jako dialogy. Zde se nepovedlo ale vůbec nic. Pokud se vám někdy někde dostane tohle DVDčko do rukou, radím Vám, ihned si je běžte umýt!!!(16.4.2014)

tenhle film byl hláškovej. akorát, že ty hlášky tam jaksi nebyly. v závěrečný přestřelce to taky nějak nezvládli, protože ty bomby jim furt vybuchovali jinde než kde byli zlí hošani. a to odhalení to teda taky nic moc tada já to nějak nepochopil, teda pochopil, ale přišlo mi to hloupé, když tamto, aby tamto,když by se stalo toto. ale luci liu je kočka, v latexu jí to sekne a já měl v noci po dodívání příjemné pocity v podbříšku takže dobrý.(27.4.2018)

• Tosim

ACHTUNG - SPOLERS! Jsme zpátky v osmdesátých letech! Chybí už jen atomová bomba a přišedší nějaký muskulaturní polda z kontinentální Evropy. Kdyby na Lucy Liu přišli poldové ze celých Spojených států amerických, ona je všechny zmasakruje. A divákům s IQ nižším, než je šedesát bodů, dementní scénárista vysvětlí vše až po zastrčení detonátoru do kapsy kalhot. Ale třeba ten film byl jen oslavou rodiny. Bleee.(13.2.2006)

• Gilmour93

Představte si, že jsou to O-Ren Ishii a El Mariachi a usnete při tom o pět minut později.. Kaosova thajská masáž rádoby sebevědomé akce a tupé vaty mezi ní. Antonio s prošedivělým strništěm se tváří docela znuděně - snad jsem v jeho zadní kapse kalhot i na chvíli zahlédl kontrolku, co se razí v píchacích hodinách. A Lucy Liu, tvrdá, jak deset dní starý chleba? Lima píše, že by si před ní Terminátor uchcal do gatí (myšleno asi nějaký technický olej). Já jsem přesvědčen, že by měl spodky špinavé i vzadu a snažil by se tvrdit, že to řídké je unikající vazelína..(17.6.2013)

• Lukoboss

Jako sorry, ale to si někdo dělá prdel ne? Kdybych viděl jenom to herecké obsazení, vůbec bych nečekal takovou tragédii. To mohl vymyslet jedině hodně chorej mozek protože to, co je tam k vidění, je neuvěřitelné. Když Lucy Liu jen se samopalem kosí ukrytý snipery na střechách s absolutní přesností, máte pocit, že snad špatně vidíte. Vážně se divím, že do takové sračky Antonio a Lucy šli.(6.10.2009)

• - Game Boy vytvořil dle filmu stejnojmennou hru, která se uvedení dočkala rok před premiérou snímku. Právě to mohlo způsobit, že hra se nakonec dočkala větší popularity než samotný film. (Terva)