Jonathan Ecks (Antonio Banderas) je bývalý špičkový agent, který opustil řady FBI, když jeho manželka zahynula při explozi. Od té doby pustne a jeho život ztrácí smysl. Od bývalého šéfa Julia Martina se však jednoho dne dozví, že jeho žena není mrtvá: má novou identitu a žije ve Vancouveru jako manželka bohatého a vlivného Roberta Ganta. Ten vyvinul miniaturní zařízení, které se dá oběti vpravit do těla, aby ji v potřebném okamžiku zlikvidovalo. Ecks se vrací do akce. Jeho úkol je jasný: zlikvidovat Ganta a zjistit, co se stalo s jeho manželstvím. Na to se však musí spojit s agentkou s přezdívkou Sever (Lucy Liu) z DIA (Department Intelligence Agency), která byla dlouhá léta jeho nenáviděnou protivnicí a konkurentkou. Také Sever patří ve svém oboru ke špičce. A také ona v srdci skrývá bolestné trauma: kdysi přišla o dítě. Dávní nepřátelé na život a na smrt se bok po boku vydávají do vražedně nebezpečné akce, aby našli svou minulost. (oficiální text distributora)

TesterX

Po té spoustě záporných ohlasů jsem očekával odpadový brak, ale nakonec to nedopadlo tak zle. Dějová linka je sice zajímavá asi jako hodinové sledování pochodu velbloudů pouští a dojemné scény působí jako pěst na oko, ale tyto negativní stránky vynahrazuje spousta efektní akce. Prostě se to dá vpohodě skouknout. ()

Midnighton

Tohle bylo nudné, od těchto hvězd jsem očekával lepší a přesvědčivější výkon. Přehnané přestřelky, kde lidé lítali k zemi jako hejno holubů ke krmícímu důchodci. 20% za hezké zbraně a zvukové efekty. ()

leonidas

tenhle film byl hláškovej. akorát, že ty hlášky tam jaksi nebyly. v závěrečný přestřelce to taky nějak nezvládli, protože ty bomby jim furt vybuchovali jinde než kde byli zlí hošani. a to odhalení to teda taky nic moc tada já to nějak nepochopil, teda pochopil, ale přišlo mi to hloupé, když tamto, aby tamto,když by se stalo toto. ale luci liu je kočka, v latexu jí to sekne a já měl v noci po dodívání příjemné pocity v podbříšku takže dobrý. ()

jardadavid odpad!

Hrozný film veškere akce převzaté z jiných filmů.Závěrečná scéna fakt hrozná samé bezúčelné výbuchy, ale žadny mrtví.A zabití bosse tak to je fakt " síla ". ()

pp

Čekal jsem průměrný akční film, prostě oddechovku, ale skutečnost předčila mé očekávání - bylo to mnohem horší. Jeremiah Ecks (Antonio Banderras) jako prototyp geniálního policisty, který začal chlastat (asi pokus o napodobení Posledního skauta), je ještě to nejlepší z celého filmu. Vedle tragického scénáře, hrozné režie a nemastných neslaných výkonů dalších herců se ale není čemu divit: mezi slepými jednooký králem. Snímek doporučuji shlédnout pouze nekritickým fandům Lucy Liu, která obsadila roli drsné ninja bojovnice. V celém filmu běhá jako tryskomyš, střílí na všechno co se hýbe a když jí dojdou náboje tak okolo sebe aspoň mlátí dvěma teleskopickými obušky nebo něžnýma rukama láme svalovcům končetiny. ()

sha.piro odpad!

Strašné (od A po Z)! Nic horšího jsem snad ještě nikdy neviděl. Příběh i chování postav se vymyká naprosto všemu, co lze nazvat ještě alespoň trochu "normálním", herecky je to též naprosto nechutné a hudba je strašná, stejně jako dialogy. Zde se nepovedlo ale vůbec nic. Pokud se vám někdy někde dostane tohle DVDčko do rukou, radím Vám, ihned si je běžte umýt!!! ()

Kopřivák

Tajemná zbraň, tajemný ochlasta a tajemná agentka. Lucy Liu ve vzduchu, Lucy Liu na motorce, s kulometem. Antonín Banderas na motorce. Kulky všude kolem. Zbývají jen Antoniovy kulky v dlani Lucy Liu. To je v kostce asi celý příběh. Na druhou stranu poradny využití nejenom krásy teto krasavice ()

nudlis odpad!

No tak to byla teda sračka ! Bejt to béčko z 80-tých let s úplně neznámým obsazením, možná by to vyznělo líp. ()

Severus007

Tohle je fakt hodně laciné. Kdybych neznal rok natočení, odhadoval bych ho na rok 1990 a i na tu dobu by byl nedobrý. Jedna hvězdička za Lucy Liu ()

Catch1707

Po prvnim zhlednuti jsem film jeste jakz-takz akceptoval. S kamosem jsem ho videl znovu, ale to jiz bylo utrpeni... Nuda,nuda,sed,sed... Prazdna akce za 70 melounu,mizerne herecke vykony,zadna rezie, scenar deravy a to jiz nemluvim o vsech "prekvapivych" prepojenich hercu (Liu mela syna,Banderas najde taky sve ztracene dite,parchant se ozenil s byvalou hrdinovou etc.) Jo,a ten Kaos,co to zreziroval,by jiz nikdy nemel pricichnout k filmu,protoze jeho finale v podani 7min vybuchujich vagonu jiz jen tak-tak nese i domace kino. Zbytecne! ()

Peggynek odpad!

Po shlédnutí filmu Tělo na tělo jsem nabyl dojmu, že horší film už v životě neuvidím. Téměř jsem se nemýlil (Playgirls budiž země lehká). Scénář je naprosto neuvěřitelný, což by se v této kategorii filmů dalo odpustit, ale co rozhodně neodpustím, jsou mizerné či přesněji řečeno žádné výkony herců slavných jmen jako Banderas či Liu. Přitom z obou jmenovaných herců lze vydolovat neporovnatelně lepší herecké výkony (Desperado nebo Interview s upírem v případě Banderase, či Kill Bill v případě Liu). Snažil jsem se vcítit do role herců (jež možná zrovna potřebovali peníze), ale při sebevětší snaze se mi to nepovedlo. Snad jediné, co se mi na filmu líbilo, byl střih. Trapné a jasně odhadnutelné scény netrvaly věčnost (kromě přestřelkové scény, kdy se z Liu stala Superwoman), ale s jistou nadsázkou pěkně odsýpaly. Ovšem ani střih nezachrání tento absolutní propadák z absolutního filmového dna. Pokud můžete, vyhněte se tomuto filmu velikým obloukem. Nečeká vás ani napětí (předpokládané dle žánru filmu), ani dobré herecké výkony. Přídavkem je hloupý scénář s plochými postavami. Pokud ovšem hledáte film se špatnou režií, mohu vřele doporučit. Na filmových školách by se Tělo na tělo mělo stát "povinnou četbou" v předmětu Jak nenatočit špatný film. ()

kacenkin odpad!

No to se hned tak nevidí. Strašný scénář,trapné herecké výkony a neuvěřitelně amatérská kamera. A to se považuji za poměrně benevolentního a béčka sleduji běžně. Prostě se na to nedívejte, pokud máte slabší žaludek..... ()

PORTER44

Tak tohle byla hodně špatná akční podívaná.Co mě nejvíc štvalo ta hudba při akčních scénách a akční scény samotné.Vůbec celý špatný. ()