Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po Měsíci se procházejí první lidé. Princ Philip je nespokojený s tím, čeho v životě dosáhl, a tak začne hledat novou inspiraci. (Netflix)

Recenze (10)

Dr. Hawkeye 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zatímco předešlá epizoda se zaměřila na Charlese, tak tato na jeho otce a jeho krizi středního věku. Pilot, sledující let Apolla 11 na Měsíc, musel jistě pociťovat značný smutek a frustraci ze své pozice profesionálního manžela, jehož program se sestává z návštěv továrny na vlnu, výrobny zubních protéz a podobných vzrušujících míst... ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Sedmý díl byl pro tento seriál poněkud netypický. Podle toho, co jsem viděl, si musela epizoda najít své fanoušky i odpůrce. V podstatě by šlo o krajně nudnou záležitost, kdyby nebylo sakra dobře zpracovaného pohledu do psychiky vévody z Edinburghu. Takto to byla skoro pecka a Brutus válel. ()

Reklama

Remivsremi 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zkoumání, sebepoznávání a sebereflexe. První polovina epizoda měla uspávací tempo, a zdálo se, že nezvolila vhodné uchopení příběhu o přistání na Měsíci. Jak se ale blížil závěr a přišli otázky o životních cílech a jejích plnění, víry, účelu, se v mých očích epizoda dokázala vykoupit. Přijde mi ale, že ve třetí sezóně se důležité milníky pouze dotknou a nepředstaví se jejich plný dopad a ukázka. Téma se jen tak lízne a upaluje se dal. Nemám pocit spojitosti, komplexnosti ve vyprávění. Pospíchá se dopředu a přitom k tomu není důvod. ()

vydumnica 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Mne sa tento "neakčný" filozofický diel o Philippovi a jeho "middle age crises" páčil. Niekedy je dobré chvíľu si len tak posedieť a porozmýšľať o živote, o tom našom živote, o tom, kam smerujeme, o viere, nádeji, Bohu, láske, úspechoch i pádoch... ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama