Užívejte si neřestí, „Alibi na klíč“ to za vás vyžehlí. „Alibi na klíč“ je kancelář, která vymyslí a poskytne alibi na cokoliv, co chcete. Na fotbal místo na večeři s příbuznými? Ulejt se z práce? Aférka? Nevěra? Nebo mít prostě chvíli od všeho pokoj? Hrdinové z komedie Alibi na klíč všechno perfektně zařídí a nikdo nemá ani páru. Ale ouha! Věci se někdy umí zamotat. Greg, hlavní hrdina filmu a všech možných alibi, samotný bůh našich neřestí a tajemství, se zamiluje. Bezhlavě, samozřejmě. Vždyť jeho přítelkyně je krásná, sympatická, ve všech směrech úžasná a taky ho miluje. Nicméně nesnáší, když někdo lže, a tak Greg raději tají, co vlastně dělá a čím se jeho agentura zabývá. To je ale jenom začátek. Když se jde seznámit s rodiči své životní lásky, zjistí, že jejího tátu velmi dobře zná. Právě mu totiž připravil neprůstřelné krytí na víkendové zálety. Lavina šílených událostí, malérů a zvratů na sebe nenechá dlouho čekat. A jakmile jedna prekérní situace odezní, už je tu druhá... a třetí... a čtvrtá. Alibi na klíč je komedie, která vás naučí říkat pravdu. Anebo si sehnat pořádný alibi. (Bontonfilm)

SieZof

5 hviedzičiek nikdy nedávam len tak, ale tento film si to zaslúži, oz začiatku až do konca som sa nevedela prestať smiať... ()

milanekA

Brutal brutal brutal komédia roka, ak nie 5ročnice...Konečne skutočná FRANCÚZSKA komédia kde bránica bolí od smiechu.. Bravóo ()

Tristix

Myslím, že tohle bude jeden z filmů, který se objeví na příčce "nejvíce rozporuplných hodnocení". Mě osobně se film líbil a fandil jsem mu už jen proto, že si v něm zahrál Norman, jehož video-blogy mne dlouho dobu baví ( https://videacesky.cz/video/hezouni ). Ale k filmu... mělo to jiskru, šarm, humor a rozhodně to pobavilo. Nebylo to teda tak dobré jako "Nedotknutelní", ale pobavilo to. **** ()

negativ

Pecka! Dlouho jsem se tak nebavil! Vážně. Člověk zdegenerovaný holým údem a českými rádoby vtipnými sračkami, úplně zapomněl na francouzkou filmovou školu nefalšované ztřeštěné komedie. Asi budu muset trochu více hledat. Toto byla náhoda a hned trefa do černého. Sicel jsem na to koukal v originále se slovenskými titulky, ale strávil velmi příjemnou hodinku a půl. Originální nápad, vyčerpaný na 100% možného (Troška nebo Todd Phillips by z toho udělali trilogii). ()

Ondra.T

Dobrá komedie, která pobaví a neurazí. Bohužel po slhlédnutí mám pocit, že z originálního nápadu šlo vytěžit mnohem více a některé vtipné scény byly až moc křečovité. ()

peter.m

"Riešeniami na mieru ospravedlňujeme našich klientov bez toho, aby sme ich súdili." Každý občas potrebuje alibi. No, skôr či neskôr sa pravda vyplaví na povrch. Apropo pán Troška, kde ste sa nachádzal pri natáčaní tohto titulu? PS: názor mojej pani: "Nemám rada klamstvá, takže film na jedno pozretie." ()

bilder

Pobavila jsem se, dokonce jsem se párkrát zasmála i nahlas. Stačilo by vyhodit trochu té romantiky a přidat pár ukázek zakázek agentury a mohlo to být za 5*. Ale i tak příjemné osvěžení. ()

wvwrayman

Tak to jsem opravdu nečekal. Celou dobu se tento film tváří jako tuctová komedie říznutá tuctovou sladkou romantikou. Ale výslednej dojem a vtípky za to stojí. Fakt mě to pobavilo. ()

splaty

Jednoduchý, lehce předvídatelný a přisprostlý humor jsem nečekala a tedy ho ani neocením. Obrovské zklamání. ()

mikomus

Francouzské filmy nejsou v mé oblibě, ale občas se zadaří a "Alibi" je toho důkazem, slušná rozjetá podívaná plná zábavy s docela originálním nápadem ()

SoloHan

Nechajme to na Francúzov! Naozaj tu nemáme v poslednej dobe žiadnu dobrú komédiu, preto asi mnohý z nás pripisujú tomuto filmu vynikajúce hodnotenie. Na slečnu Fontanovu by som sa dokázal pozerat cele dni. Super nápad, herecké obsadenie my bolo neznáme, hudbu môžem len pochvalit, vôbec mi nevadili ani niektoré absurdné scény ako menšiu paródiu na Assasins Creed, Star Wars...naozaj vydarená komédia... P. S. : Potrebujem spraviť alibi na sobotu :D ()

tompolicky

Už rok čekám na kvalitní crazy komedii, u které se od srdce zasměju, něco ve stylu kultovek jako Pařba ve Vegas či Prciček a ejhle....francouzi to po dlouhatánské době dokázali, pravda prvních asi 25minut je nic moc, pak se to ale rozjede a nesourodá parta debilů, spolu s babkou, kterou zřejmě ukradli z animáku Madagascar rozechvěje naše bránice. Spousta originálních gagů, peckově zahrané...opravdu prča na druhou!!! ()

pRaY_882

Celkom slušná uletená komédia. Príbeh poslabší, zápletka predvídateľná a rozuzlenie rýchle a plytké. No film sa mi páčil lebo som sa naozaj nasmial na niečom uletenom. Takže za mňa 6.5/10 ()