Nečisté (S02E03) (epizoda)

 • USA

  Unclean

 • Slovensko

  Nečisté

Horor / Thriller

USA, 2017, 44 min

Tvůrci:

Jeremy Slater

Režie:

Ti West

Scénář:

William Peter Blatty (původní scénář), Manny Coto

Kamera:

Byron Shah

Scénografie:

Charles William Breen

Kostýmy:

Lorraine Carson
(další profese)
 • Martrix
  ****

  Tvůrci trochu ubrali na otáčkách, ale není to na škodu, protože se setkáváme s novou postavou, která má zajímavý potenciál. Už teď se těším, až se potká s Tomasem a Marcusem. A jak je zvykem u podobných seriálů, je tento díl takový ten zatím nic nepřinášející, ale nejspíš pro další vývoj potřebný. Víc se bez spoilerování napsat nedá. Určitě stojí za to, pokračovat ve sledování.(15.10.2017)

 • Frantisek.Fu
  ***

  60%(24.10.2018)

 • tron
  ***

  Trocha mi na 2. sérii vadí epizódovosť každej časti, že kňazi v každej epizóde riešia nový prípad. Ale to sa zrejme čoskoro zmení a dôjde k prepojeniu s linkou adoptívnej rodiny Johna Cho.(29.4.2018)

 • PavelVanekArt
  *****

  Dějová linka exorcistů je doslova geniální, začíná se vybarvovat i ta méně zajímavá linka o spiknutí a ta podlední se pořád rozjíždí. Ale má to několik creepy momentů. A o tom to je. Zatím mě ten seriál hodně baví a trochu děsí.(18.10.2017)

 • brasek
  ***

  Príbeh sa trocha oživil, čo potešilo... ale paralelné sledovanie niekoľkých príbehov uberá na zaujímavosti, kedže ani jeden nedosahuje úrovne, ktorá by ma držala v kresle pred obrazovkou. Táto časť mi vliala trocha nádeje, že sa seriál začal uberať tým správnym smerom, dúfajme že to epizóda č.4 nepokriví. Zatiaľ najlepšia časť druhej série, pretože obsahuje najmenej balastu.(16.10.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace