Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Morfeovi už moc nechybí a polapí jeden ze svých pohřešovaných výtvorů. Rose dělá všechno pro to, aby našla bratra, a bezděky při tom splní sen svojí kamarádce. (Netflix)

Recenze (18)

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V šesté, nejlepší epizodě zazní, že příběh který trvá moc dlouho, nemůže skončit happyendem. Kdyby měl Sandman jen šest epizod, tak by tato řada mohla být považovaná za velmi zdařilý pokus. Jenže příběhy končí až tehdy, když jejich vypravěčům dojde dech, nebo inspirace. Gaiman sice má pořád co vyprávět, ale příběh Rose a jejího ztraceného bratra, mě v kontextu předchozích událostí vůbec nezajímá. Chci Smrt, Constantina, pořádného protivníka... . Spiknutí je daleko v pozadí, takže i kdyby se v následujících dvou epizodách něco začalo dít, nejspíš mi to zkažený dojem nespraví. Přesto nebylo špatně všechno...minimálně dva momenty byly působivé. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dokurvenie Sandmana liberálnymi neofašistami z Netflixu pokračuje, biely bububu ujo týra černoška zabijaka, člena rasy nadradenej podľa liberálneho odpadu spoločnosti nad všetky ostatné rasy a tak je jediným zaujímavým momentom naozaj súd Morfeusa a jedinou postavou Korinťan...ktovie ako sa cíti biely chlap, ktorého ako dieťa týrali dvaja aromáci v česku pri jeho ceste z návštevy rodiny naspäť do detského domova či mentálne postihnutý chlapec, ktorého sexuálne zneužíval aromácky starší člen nadradenej rasy správnej farby...na toto asi žiaden liberálny dementný troll reagovať radšej nebude.... ()

Reklama

Nach 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Lepší, než předchozí díl, ale stále ještě moc rozvláčné. Oproti první polovině se zde duplo na brzdu a spíše než kupředu plnou rychlostí, jedeme na trojku. Nicméně podobný pocit jsem měl i z této pasáže komiksu, takže tvůrcům filmu to nezazlívám. Celek je nicméně stále nadprůměrný a méně, než čtyři slunce si to nezaslouží. 80% ()

Martinius 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

ach jaj, velky to pruser. dvaja bieli heterosexualni sadisti (teda len ten muzskeho pohlavia, kedze zena je preventivne obet) drzia v pivnici maleho cernoska. ked sa to dozvie BLM, viete si predstavit ten skandal? zasa budu horiet mesta, budu plienene obchody, rozbijane a podpalovane auta, mlateni okoloiduci (jedno akej pleti), strhavane sochy a futbalisti pojdu opat povinne klacat! serial, neserial... ()

Tom10000 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

8.díl. Rose se snaží co nejrychleji dostat ke svému bratrovi, poté, co se dozví ve Snění, kde se nachází. Morfeus musí potrestat noční můru, která usilovala o konání dobra. Korinťan je mezitím pozván svými uctívači na "Obilnou konferenci" jako čestný host. Strýc a teta ztraceného kluka jsou zaskočeni nejen kečekanou návštěvou souciální pracovnice, ale i Korinťanovou. Ten využije nevinného Rosiina bratra jako záminku pro získání přístupu k Snovému víru. Dívčina nová spolubydlící se setkává ver snech se svým zesnulým manželem. Ten jí nabízí až nepředstavitelně reálná přání. Jedno z nich se dokonce vyplní - v Bdělém světě se probudí jako těhotná. 65 procent, o něco lepší díl než minulý. ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama