Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V zahrádkářské kolonii je zavražděna pohledná dívka. Pátrání odhaluje nečekaně složité vztahy, které ji obestíraly. Detektivové nakonec dopracují k nečekanému motivu vraždy. Junior se náhodou potkává s Míšou a Eliškou a zdá se, že jsou so všichni tři sympatičtí. To ale nesmí vědět Michal. (TV Prima)

Recenze (6)

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Příjemný návrat hrdinů, který jsem už ani nečekal. Sice chyběla šéfka, ale rozhodně ne přímo mě. Schimanski, cukety, léto a zahrádka mě pobavili. Snad po tolika vážných seriálech mi chyběl nadhled a humor, navíc se dnes hlavně vyšetřovalo. Kdo utahá aktivního pejska? ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bříza se Schimanskim vyšetřují vraždu mladé ošetřovatelky v zahrádkářské kolonii a pachatel je jasný hned jak se objevil, ale to je šumák, mě pobavila ta anticuketová jízda. ()

tata22 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No sláva, zase pokračujeme. Je to vtipné, je to koukatelné, má to nadsázku a humor.  Kdo na tu hru přistoupí ten neprohloupí. Bavím se. Jen škoda, že podobných "kriminálek" není víc. Dokonce mám i pocit, že o to vyšetřování ani moc nejde, a to je myslím taky dobře... A dobře zvolený termín. Sobota večer je ideální, páč na zbytku TV stanic jsou většinou zcela přiblblé a přihlouplé soutěže se zoufalými herci a herečkami toužícími se za každou cenu zviditelnit.... Jeden to chápe, peníze potřebujeme všichni, leckdo má i hypotéku ale řeknu Vám, že to hraničí s mírou vkusu lidí, jejichž IQ zřejmě odpovídá charakteru pořadu. No, hádáte správně , víc jak 100 bych u nich nehledal.... Sem tam lze najít něco leda na ČT2 ale to jsou zase pěkné vykopávky... ()

Reklama

Reklama