Nebezpečné vztahy na nás číhají na každém kroku, ať už jde o vztahy v záporném slova smyslu, tak i v tom kladném. Lidé mohou mít krásné vztahy, do kterých však mohou vstoupit nepřejícné osoby. Anebo když jde tzv. do tuhého, lidé se mohou hádat, ať už doma nebo v práci, a v tu chvíli se takový vztah stává nebezpečným... Nový pořad TV Barrandov tak tedy není pouze o vztazích mezi partnery, ale o vztazích všeobecně, o vztazích, do kterých se člověk denně dostává a musí je řešit. Samotná talk show v prostředí českých televizí v tomto kontextu prozatím nemá obdoby, protože v něm budou skutečné lidské příběhy, emoce a konfrontace, které navíc podpoří publikum v sále. (TV Barrandov)

Heyyy odpad!

Viděno náhodně a ani ne od začátku, ale i tak dovedu posoudit, že tohle je strašnej trapas, to ani nemůžou myslet vážně... :D ale nejednou jsem se upřímně rozesmála :D ()

amyth odpad!

Nezbývá než začít volat po cenzuře. Během cenzury, dle našich elitních herců kteří se vidí jako elita národa, prý bylo špatně. Vznikala špičková tvorba, ale byla to prý hrozná tvůrčí nesvoboda ....... Podle mě by měl být na takové hajzly zákon - děláš sračky - tak budeš sračky uklízet - a šup s nimi na nádraží mýt hajzlíky .... ()

Ukrizku odpad!

Pseudopsycholog pseudoodhaluje pseudovztahy pseudolidí pseudoemocemi pseudovyvrcholené pseudoreality pseudopříběhů. ()

l.enik.c odpad!

Honzu Musila mám moc ráda a nechápu, jak se mohl propůjčit zase takové blbosti. Smutné, už musí být opravdu hodně zoufalý. I když musím říc, že pokud na tomto pořadu působí něco alespoň na tisíc mil vzdáleně autenticky je právě moderátor, jinak všechno jen špatné herecké výkony a naprosto směšná vyústění mezilidských "vztahů". Neříkám, že to v reálu není možné, ale v tomto pořadu člověk neví, jestli se má stydět za ty lidi tam nebo za sebe, že promrhal drahocené minuty svého života sledováním tohoto braku a nebo se na druhou stranu královky bavit takovou komedií. Ale jako pro důchodce asi dobrý, i když těch je mi líto, že většinou opravdu věří, že je to reálné. ()

RedEagleSK odpad!

Múže homosexuál dělat rodinného poradce manželským heterosexuálním párúm ? Tenhle pořad nám ukazuje že prý jo. Mohou ty manželské páry býti fiktivní, celé to být sehrané herci a přitom se to tvářit jako realita? Že prý jó. A mohou navíc v celém pořadu vystupovat víceméně známé české pornoherečky, prostitutky ajiná verbež a múže se vúbec celá tahle sračka navíc vysílat v televizi v hlavním vysílacím čase 6 dní v týdnu? Že prý múže. Za normálních okolností bych tuhle sračku ignoroval stejně jako česká rada pro rozhlasové a televizní vysílání ale nejde to, pokud kdykoliv zapnu televizi vyskočí z ní na mne plešatá buzna Musil a jeho vtipné excesy jako třeba moralizování a vstupování do svědomí mladému nezaměstnanému klukovi, kterému Musil vyčítá jak pěkně se o sebe dovedla postarat sestra toho kluka když se necháva sexuálně vydržovat milionářem. Člověk by se na tom i zasmál ale byl by to smích přes slzy. ()

Rayen1 odpad!

Je sranda pozorovat Musila, kterej ty inscenaci snad i věří, že je to real, přitom je to fake jak všichni moji přátelé... ()

walkingdead odpad!

Trochu mi to přijde jako snaha okopírovat show typu Jerryho Springera, akorát bylo autorům dopředu jasné, že Češi nejsou takoví magoři jako Američani, takže to s reálnými lidmi nepůjde a udělali to jako sehrané divadlo vydávané za realitu. ()

Uroboros odpad!

Hoši, tak tohle je megamonstrózní lejno, že větší se snad ani ve sdělovacích prostředcích najít nedá. Totální výplach...jestli někdy někdo tohle dokoukal do konce, tak musí mít v palici opravdu vymeteno. Já tomu dal 2 krát 5 minut stálo mě to většinu mozkových buněk. Jasnej favorit na největší sračku všech dob! ()

chrustie odpad!

né že bych měl Musila za kdoví jakou hvězdu, ale účastnit se na tomhle, to chce už opravdu OBROVSKOU dávku nevkusu ()

mojma79 odpad!

Jako hledal jsem i za kamerou tu jednu hvezdu, nenasel jsem. Honzu Musila mam fakt rad jako cloveka i jako moderatora. Ale musi byt v pekne brinde ze vzal takovou sracku jakou porad je. A ty umele reakce tech lidi, nacviceni jak opice. 0% to uz se kouknu na soudkyni Barbaru, Esmeraldu, Tak jde cas a zakoncim to proti poradu mega super uzasnym bijakem megazralok vs crocosaurus :-( ()

anger69 odpad!

Tak na tohle může koukat jen totálí dement! Větší šrot snad už ani neexistuje, a Musila toho bych za tenhle počin vykostil zaživa kokota... ()

MT_Y

Nebezpečné vztahy podle mě kazí moderátor. Začal bych tou kolikrát neuvěřitelnou arogancí, uprime semnou takhle mluvit moderátor, který by v takovýhlech pořadech by měl být nezaujatý, neutrální atp. Tak ho proplesknu. Jak si moderátor může dovolit vůbec kolikrát na ně útočit, nadávat, nepodat ruce apod.? V takovýhle druhu pořadu má být prostě nezaujatý, ale vždycky se strašně zástava žen (ikdyz kolikrát si za to tam můžou sami), někdo tam přijde pro pomoc a on si ten scénář napíše tak aby on byl frajer, žena chudinka a ten co přišel byl největší hajzl.... Jeho argumenty, jsou většinou dětinské, sobecké a opravdu arogantní jak jsem zmínil výše. Je to nereálný ok, ale podporuje to ještě to kdy on nadává kolikrát uráží ty lidi a ty lidi jsou zticha, nevím myslím že v reálu by mu tohle určitě neprošlo... :D kolikrát jednoznačně třeba typek fakt jako potřebuje vyřešit Danny problém, netýká se 50 věci, a moderátor Resi těch 50 věci hroti je jen Teda to hlavní ne... 😁 Vsugerovává co si lidi tam Maj myslet, má typycky kecy ve stylu "Na mě to nezkoušejte" atp. Přičemž moderator prostě v této pozici má smůlu, jen on si to píše tak aby z toho vyšel jako ten co na ně křičí nadává dovoluje sj atp... Jak říkám nebejt moderátora bebk prostě špatného scénáře pro moderátora tak bych dal i plný počet,, ať je to jakkoliv a je to komparz, stále ty případy se dít v reálu můžou a stávají se a je zajímá o tom slyšet ikdyz umělé ale slyšet od jiné strany řekněme..... Bez Musila 10/10 s Musilem 4/10 3 hvězdy jen proto že pořad Ako takový má dobrý potencionál jen špatného člověka co za tím stojí..... ()

ESNYR

Tak Honzík se nám vrátil ze záhrobí (klidně bych odpřísáhl že jsem viděl nějakou reportáž o tom že zemřel) Stačilo mi 5 minut abych pochopil že scénáristé nebyly vybráni náhodně ale že nám jejich příjmení mají napovědět jak je to s tímto pořadem doopravdy. Nemůžu pochopit omezenost lidí (ehmmm........) kteří jsou ochotní se do krve hádat kvůli tomu že je to pravdivý pohled a ne jen nahraná ptákovina z amatérskými herci. V dnes shlédnutém díle, jsem zaznamenal povědomou tvář. Myslím že tu ženskou znám z nějaké reklamy. ()

Mr. Movie odpad!

No to je počin. Barrandov se fakt vytáhl. Kouknul jsem dva díly a ten druhý jen z falešné iluze, že to nebude to nejhorší co jsem viděl. Sem tam jsem se z tohoto škaredého snu jakoby probouzel, například když se Musil snažil zahrát překvapeného moderátora. Ale pak přišel detektor lži a definitivně jsem byl poražen a doražen. ()

SuzieS

Opravdu se mi nechce verit, ze jsou ve studiu vsechno jen herci.. pak zustava opravdu jen otazka: proc toto existuje? A proc ten popisek o 'realnych vztazich'?????! ()