Loganovi parťáci

• Belgie

Komedie / Krimi / Drama

USA, 2017, 118 min

• Lacike

Uz podla traileru a obsadenia ustrednej dvojky, ktoru fakt nemusim, som tusil, ze mi to nesadne. A mal som pravdu. Trochu to pripomina ciernohumorne Coenovky, v ktorych sa nejaki zaostali vidlaci pokusaju spachat zlocin. Lenze mne tu chybal akykolvek humor. Pôsobilo to len divne a pre mna extremne nesympaticky a nudne. Vdaka tomu som to vydrzal sledovat len pol hodinu a potom som to vypol. Nic pre mna.(18.11.2017)

"Pro porušení zákona musí bejt dobrej důvod. Třeba něco jako loupež. Musíš si to morálně zdůvodnit." Akce pechfóglů Loganových a bratrů Bangových alias Dannyho vidláků mě dost bavila a jestli ještě někdy bude vyhlášen kód Květák, tak jdu do toho s nimi. Prostě jsem se stal členem fan clubu Potrubní pošty, bavil se při plánech Jimmyho, užíval si krásu žen, demenci bratrů Bangových a zejména chemické rozbory Joe Banga. Tváří se to sice vidlácky, ale má to koule, nápad i vtip a to mám rád.(13.6.2018)

Se scénářem od manželky se nás Soderbergh snaží přesvědčit, že i lidé z Dixielandu mají rozum. Sice zvláštní, ale mají.. Protipól půvabu Oceanovy trilogie měl nalákat na špinavost a svéráznost povah z Biblického pásu, ale nešlo si nevšimnout, že se jedná jen o povrchový nátěr, který má dlouho problém vůbec vtáhnout do děje. U scény s dětskou MISS a Johnnym Denverem doteď nevím, jestli to bylo myšleno vážně..(24.7.2018)

Diváka definitivně pobaví duo Driver - Craig, kteří prodávají svůj um náramně. Zoufalý Tatum nemá žádné love, tak proč neoslovit agenta MI7 ve výslužbě, toho času umístěného v nápravném zařízení v pruhovaném mundúru?! Perfektní plán na čórnutí několika milionů zelených papírků nestojí v cestě ani jednorukost Adama Drivera či nízká edukace Craiga v oblasti výbušnin. 87%(22.1.2018)

První polovina byla svižná skvěle uvedla do děje a představila postavy. Komedie celkově funguje a všechno odsýpá, jenomže chvílemi kvalita kolísá, ale nakonec to zpraví závěrem. Nejsem zklamaný, ale od tvůrce Dannyho parťáků by přece jen divák čekal více. Znovu se na to, ale asi nepodívám. ( 13.12.17/MAC )(31.12.2017)