House of the Dead

• Německo House of the Dead (více)

Skupina teeanagerů je přivedena kapitánem Kirkem (Jürgen Prochnow) na opuštěný ostrov. Zde se má konat velká party. Bohužel zde čekají pouze hladové zombie. Naštěstí se ukáže, že kapitán Kirk je blázen do zbraní a ani druhá strana tak nebude zcela bezbranná. Boj proti nemrtvým může začít... Filmová verze oblíbené videohry s originálními scénami ze hry. (Pohrobek)

MBob

Dost špatný film, který se žánrem hororu nemá nic společného, ale na rozdíl od ostatních filmů se na něj dá dívat a příjemně se bavit nad jednotlivými stupidními scénami. ()

Srallone

Jsem hrdý majitel origo DVD. A znám mnohem horší filmy. Koukněte třeba na skvost Pterodaktyl, to je správnej odpad. ()

Raeda

Jak už bylo řečeno : žádný scénář, dialogy na prd.. Střílení zombíků mě ani trochu nebavilo a většina postav se nechala dobrovolně zabít, takže mi jich líto vůbec nebylo.. Film na který se koukat dá, ale je úplně zbytečný. ()

Mexican82

jedna hviezda za asi najhustejsiu akcnu zombie-killing scenu, pretoze ta sekacka je heroicky groteskna. Preco stracat cas komentovanim zvysku. Ta hodina a pol uletela ako voda. Co je v dnesnej dobe scenarovo trojstrankovych a dvojhodinovych filmov fakt nezvyk. Nastavte si budik na 50 tu minutu a teste sa na finale ktorym je slowmotion sympaticky pohupujuceho hrudnika z nekromantovej drevarne. Ad1 : 360° a bullet time scen nikdy nie je dost ()

ShaThyc

Slowmotiony boli dobre spravené, ale to je asi tak všetko, našťastie sa ten film ani nesnaží tváriť vážne (nemôže ak by chcel nemôžu tam byť predsa útržky z video hry) preto tomu dávam aspoň jednu * ()

Další evoluce HALO?

Další evoluce HALO?

12.06.2005

Vy všichni kdo jste trávili dlouhé hodiny palbou do odporných emzáků ve famózní pařbičce od Microsoftu, máte nový smysl života! A sice držení palců, nebo radši pěstí, aby vaše milované HALO: COMBAT… (více)