• Německo

• Kanada

Dom mŕtvych

Horor / Akční

Německo / Kanada / USA, 2003, 90 min

Jak je vidět většina to má za odpad. Což je spíš známka toho že jste se snažili v tom hledat náký umění. Je to béčko ,ale pohodový na nic si nehraje jen předělalo hru do filmu. Vše je okořeno humorem ,tak že z toho vznikla zombi komedie ,u které se budete bud bavit a nebo hledat co je špatně. Skupina pubertáků jede na ostrov na mejdan jenže na mejdanu nikdo není jen pár zbylých jedinců a horda zombí. Je tu velice pěkně znázorněné jak to vypadá ve hře a jak v reálu ve filmu.(30.10.2007)

• jojinecko

Čo môže byť debilnejšie ako pozerať film Uwa Bolla, síce v pôvodnom znení s titulkami,ale všetko to je ešte "okorenené" polským dabingom ktorý je monotóne nahovorený jedným chlapom???:) Úžasný zážitok to bol, to je fakt:) Film sám o sebe nepotrebuje komentár, skrátka ďalšia megastupidná "bollovina"...(20.6.2006)

• Asia_Power

Jak to napsat neboli vyjádřit slušně. Už vím. BĚŽTE VŠICHNI S TOU NENÁVISTÍ K BOLLOVI DO PYČE !! Sesílám na vás na všechny (krom Tebe Lopatičko) mocnou kletbu za to, že tomuto tvůrci bezdůvodně ubližujete. Do týdne šlápnete na lego ! Tak a máte to, dobře Vám tak. Možná to není sqost a chvílema jsem se chytala za hlavu, co se to tam děje, ale je to taky docela krvavá bezduchá zábava pro retardovaný elementály jako jsem třeba já a proto mám nutkavou potřebu tento film hájit. Dokonce tak akutně, že mu hodím dvě pecky místo plánovaný jedný. To čumíte co, došly argumenty? Jinak prosím všechny co čtou tento komentář ať navštíví profil uživatele lopata555 . Ptáte se proč? To neprozradím je to děsně tajný tajemství.(13.7.2017)

Obitus nie je jediný človek na planéte, ktorý sa pri tom dobre bavil. Áno, je to celé debilné, ale zároveň krvavo čvachtavé a s niekoľkými hláškami, ktoré si aj po tých rokoch k vlastnému úžasu stále pamätám. Hlavne keď sa z podpalubia vynorí Jurgen Prochnow a jeden z hrdinov zahlási niečo v štýle: "Čo sme na ponorke?"(30.3.2007)

Jsem taktéž milovníkem C rated filmů a zde se Uwe opravdu vytáhl. Bullet time řežba zvící deseti minut si již mezi zasvěcenci začíná budovat statut kultovnosti, přídavkem se dočkáme i odhalených ňader, techno hudby, fantasticky špatných dialogů a aj nějaký ten zombie gore se najde. Dal bych asi absolutní hodnocení, žel to se mnou milovanou automatovou střílečkou mělo spolěčné jen "střílíme zombís". Škoda(12.6.2007)

• - Prvé ohlasy na film boli tak katastrofálne, že dánske kiná ho odmietli zakúpiť. (beso74)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 3. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (martin1m2)

• - Jonathan Cherry (Rudy) si počas druhého dňa natáčania spôsobil popáleniny 30% svojej ruky. Scéna na moste, kde si poranil svoju ruku, bola preto natočená dodatočne, aby sa vysvetlil obväz na jeho ruke. (beso74)