poster

House of the Dead

 • Německo

  House of the Dead

 • Kanada

  House of the Dead

 • Slovensko

  Dom mŕtvych

Horor / Akční

Německo / Kanada / USA, 2003, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lima
  *

  Zábavné guilty-pleasure, které mi vyjma úvodní nudné dvacetiminutovce nasadilo na tváři pobavený úsměv, jenž mi vydržel až do závěrečných titulků. Přepokladem užít si něco takového je nesrovnávat s žánrově podobnými snímky, neanalyzovat každý dějový lapsus (je jich tam požehnaně), nepohoršovat se nad nadužíváním bullet time efektů a mizernými herci, naopak se bavit nad zhovadilostí celého projektu. Filmařsky je to samozřejmě někde u dna, ale má to slušný spád a tu jednu hvědičku si to zaslouží. Určitě jsem se po většinu času nenudil.(25.1.2006)

 • Dexter1
  ***

  Majster filmového trashu to opäť raz roztočil. Nespočetné množstvo zombiekov trhaných na kusy všemožnými spôsobmi by mal patriť do "zlatého" zombiekovského fondu. Avšak v konečnom dôsledku to bol mierne nudný film, kde ma našťastie z nudy vytrhli iba neuveriteľne zábavné akčné scény alebo maximálne nezmyselné dialógy. Akože keď sa parta rozhodla ísť do domu a prestrielať si cestu, tak to musíte všetci uznať, že to bol adrenalín. A úplne čo by som odtiaľ škrtol a som rád, že v neskorších filmoch to Uwe nepoužíval, sú rýchle prestrihy do hry, ktoré úplne nabúravali "celistvosť" príbehu.(13.12.2009)

 • eraserhead666
  **

  Bruno Mattei zemřel, zbyl nám Uwe Boll, o němž novinář Roger Moore řekl: "Kdo je Uwe Boll a proč nenávidí diváky? Německý specialista, jednoosobový blitzkrieg kýče, nejhorší filmař dnešních dnů". Mé první setkání s tímto německým umělcem a hned takové zklamání. Zklamání z toho, že díky jeho aureole filmového packala jsem čekal něco mnohem horšího. A ono ne, ona to je docela pěkná prdel bez hlavy a paty, ale určitě ne nejhorší film, co jsem viděl a Boll určitě není nejhorší režisér. Bavily mě popkulturní odkazy, hlavně kolem postavy Jurgena Prochnowa (těsně před tímto jsem si pouště sedmou část Star Treku, v níž Kapitán Kirk zemře) - Prochnow fakt potěší. Jsem rád, že jsem to viděl, ve slabé chvilce si to snad i někdy pustím znovu, ale každopádně, rád se podívám i na jiné Bollovy filmy. 1,5*(3.7.2011)

 • Jenda
  odpad!

  Originální scény ze hry asi mají být lákadlo, když o tom distributor píše. Právě ty jsou vedle dřeváckých hereckých výtvorů, dementních dialogů, a ostatních nesmyslností, to nejhorší. Jediné filmové umění jsou digitální triky okopčené z Matrixu. Jako plus vidím jen jména některých postav (možná že nejsou cílená) - kapitán Kirk, Casper a McGyver. Celkově je to další shit z Bollovi produkce.:-( Jestli takhle podělá Boodrayne, tak ho dojedu osobně pohřbít.(3.10.2005)

 • lopata555
  odpad!

  Preboha ! Na čo som sa to ja zase len dal, tento film som si vlastne zapal len kvôli herečke Erice Durance a jej zvodným krivkám, to že ako bonus tu budú krivky aj Sonya Salomaa som nečakal, vlastne tú herečku ani nepoznám, ale berem to ako malý bonbónik a zvyšok filmu je otras ... úplne by stačilo ak by obe slečny pobehovali na hore bez ako začal začiatok filmu a pozabíjali tam pár Zombie ,.. možno by to bolo aspoň na jednu hviezdu ... možno(20.4.2014)

 • - Film sa odohráva pred udalosťami z prvej videohry "House of the Dead". (matt6)

 • - Vo filme sa vyskytuje 5 rôznych druhov zombíkov. Nemŕtvi členovia posádky San Christobal, ďalší zombíci starí niekoľko storočí, ľudia zabití pred 40 rokmi, pred niekoľkými rokmi a nakoniec tí, čo sa nemŕtvymi stali pred menej ako 12 hodinami. (beso74)

 • - Prvé ohlasy na film boli tak katastrofálne, že dánske kiná ho odmietli zakúpiť. (beso74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace