Imitace je nejlepší forma tragédie. Kápnout božskou není med. (Disney+)

Necrotongue

Kdyby závěrečná epizoda neobsahovala společné vyprávění Montany a Ding Donga.... pardon, Trevora, zřejmě bych z hodnocení jednu hvězdičku stáhl. Tohle duo mě ale dokázalo slušně pobavit a občas i rozesmát, takže jsem se rozhodl být shovívavým (ač zklamaným) divákem. Výsledek byl poněkud tristní: potoky krve, trocha humoru, žádné napětí ani atmosféra a něžně rodinné finále- na seriál, který má horor přímo v názvu to bylo chabé skóre. 3*- ()

WathanajX

Upřímně jsem čekala o dost větší průser, ale musím uznat, že nakonec to taková hrůza nebyla. Naštěstí se ne tak úplně potvrdila moje původní domněnka, že půjde jen o jednu velkou krvavou řež a toho jsem se bála nejvíc. Co mě ale docela zarazilo, že příběh jde opět odzadu a nás posouvá o několik let. Už z prvních pár minut se dozvídáme, jak vlastně pokračoval předchozí díl. A události vysvětlené tímhle způsobem a doplněné pomocí flashbacků já moc nemusím. Do finálního dílu se vrací další známá tvář z předchozích pár sérií, které je vše stejně jako divákovi dopodrobna vysvětleno, co a jak se událo. Účast této postavy v seriálu je sice hezká ale prakticky zbytečná tvůrci díky ní jen našli asi nejschůdnější cestu, jak vše uzavřít. Jinak jak jsem se obávala by to bohužel nešlo. Alespoň se v kostce odpovědělo na všechny dosud nevyřešené otázky a příběh končí až překvapivě dobře. I přes opravdu směšnou zápletku pro zdramatizování děje a pár opět trochu nelogických situací je to nakonec docela povedené finále. Hodnocení: (4*) ()

Arkanoid

Na záver rozprávania série si tvorcovia pripravili postavu nováčika - nie je oboznámený so všetkými vzťahmi a udalosťami, každý mu všetko vysvetľuje. Navyše, jeho postava zaujímavá nie je, ako to už býva u takých hrdinov, ktorým treba každú vec vysvetľovať. Zaujímavý je jeho herec, ako aj ostatní ďalší. Príbeh šiel uzavrieť aj bez neho, takže je skoro zbytočný, no scenár bol napísaný s uzavretím všetkých otázok. Herecké zastúpenie, skvelé technické spracovanie a kvalitný soundtrack však nedokážu zakryť neprepracovaný dej s očakávanými zvratmi, hlúpymi náhodami a nevýraznými postavami. ()

Trevor

Po 30tich rokoch, v roku 2019 do kempu Redwood prichádza syn Benjamina Richtera s nádejou, že nájde svojho otca. Postupne spoznáva nielen Montanu a Trevora, ale aj Nočného Stalkera, kvôli ktorému z kempu utečie. Nakoniec aj Donnu a Brooke, a napriek ich varovaniu sa do kempu vráti, pretože sa túži stretnúť so svojim otcom. Netuší, že v perku stretne aj Montanu, o ktorej boli všetci presvedčený že sa jej nadobro zbavili...slušný slasher a dôstojná rozlúčka s kempom s využitím novej postavy, ktorej mohli duchovia Redwoodu vyrozprávať svoj príbeh a niesť trochu svetla aj pre nás divákov. ()

Gorehound

Gore, že sánka dole, ale vôbec, krásne sa to uzavrelo...Názory lietajú hore dole, ale pre mňa výnimočná séria- drzá, krvavá, twisty všade, a zároveň krásna pocta 80's flákom, a tak to má byť! ()

• Na začátku epizody hraje „I Ran“ od A Flock Of Seagulls a po ní následuje „Turn Up The Radio“ od Autograph. (Duoscop)
  • Na konci epizody hraje „The Living Years“ od Mike + The Mechanics. (Duoscop)