Nostalgia. Agresívna. Vlastne som myslel, že ide o niečo staršie, aspoň tak o 30-40 rokov. Jeden z filmov, ktoré sa mi "stratili," nevedel som absolútne o čo ide, ani podľa čoho hľadať. A samozrejme, náhoda prišla. Annie som videl v útlom detstve a aj keď nehodnotím filmy čo si nepamätám, po Krumákovcoch a Veveričiakovi Riškovi, do tretice pravidlo poruším. Dneska ... neviem neviem. Meno režiséra hovorí jedno, fotky druhé, moje detstvo tretie. Dúfam radšej, že už to nikdy neuvidím. Čo najskôr!(11.7.2015)

• Arach.No

Tak takovouhle blbost jsem dlouho neviděl.Chápu že se to někomu může líbit, ale pro mě je to infantilní nemožnost.Ani jsem to nedokázal dodívat.Druhou půlku jsem viděl asi až po týdnu.A Annie mě neskutečně vadila v každé scéně!Vždyť ta holka numí vůbec hrát a dívat se na ni taky nedá!Tohle je vážně ztráta času.Ta 1* je snad za původní brodwayský muzikál, který jsem sice neviděl, ale skoro určitě bude lepší, než tady tohle.(13.1.2006)

• Svadbos

Prehnaná adaptácia broadwayského muzikálového hitu o najslávnejších najdúchoch éry depresie. Pôsobivé výkony Aileen Quinn v úlohe Annie a Alberta Finneyho v úlohe Daddy Warbucka pomáhajú zachraňovať neinšpiratívnu a zvláštne klaustrofobickú produkciu. Po filme nasledovalo televízne pokračovanie "Annie: A Royal Adventure!". Film bol natočený podľa javiskovej produkcie Thomasa Meehana, Charlesa Strusa a Martina Charnina a podľa komiksu "Little Orphan Annie".(6.10.2011)

Nemůžu si pomoct, ale holt jsem jako první viděl snímek "Annie" s Quvenzhané Wallis, která mě natolik uchvátila, že tahle původní "Annie" už mě tolik nedostala. Navíc ta titulní holka se mi nezamlouvala, nebylo to ono. Ty písně jsou ale výborné i v tom původním podání. Jen mě to prostě tak nenadchlo.(9.1.2015)

SIce už dneska je to sledování takové....no všelijaké. člověk už se na to nedokáže dívat s tou dětskou naivitou, ale na druhou stranu je to takový milý a pěkný příběh s chvilkama až nechutně sladkou a docela špatnou herečkou Aileen Quinn ( na druhou stranu jí bylo jen 11 let tak co), taťkovským a plešatým Albertem Finneym a naprostou hvězdou filmu, kterou je pro mě večně zlitá ředitelka sirotčince Carol Burnett.(5.5.2009)