ReLIFE

Předloha:

Só Jajoi (komiks)

Kumiko Asó
  • Zíza

Anime mě zaujalo, hezky to utíkalo, kdežto hraný film se táhnul jako smrad a nedokázal natolik zaujmout, abych mu věnovala pořádnou pozornost. Asi půl hodinu před koncem jsem se už modlila, aby to skončilo, protože mě to absolutně nebavilo. Nápad dobrý, ale zřejmě to ztroskotalo na špatném scénáři. Proto i těžko říct, zda byli herci a herečky dobře vybráni, protože prostě asi nedostali moc příležitostí, aby něco zahráli pořádně. Jejich výkon byl vskutku průměrný. Škoda, těšila jsem se, ale nakonec z toho bylo jen takové „nah“. I přes neuspokojivý konec je podle mě anime lepší, protože má spád a chemii.(22.9.2017)

Oproti anime slabý odvar... Ale jak chcete ze 17 dílů anime udělat jeden film? Chyběl mi zde hlavně rozvoj jednotlivých postav (např.: Kariu), na který mělo anime mnohem víc času. Co mi však nejvíc scházelo *spoiler alert* byla scéna, kdy si Hishiro napsala na dlaň vzkaz pro sebe, aby nezapomněla na Kaizakiho. Mé hodnocení: 55%(21.8.2019)

Krásně natočená adaptace podle stejnojmenného anime. Nemám co vytknout. Japonci jsou prostě machři. A na Taishiho Nakagawu pozor, můžete z něho dostat cukrovku :D(27.9.2017)