Občané malého městečka Pleasant Valley nalákají několik mladých turistů do města na oslavu stého výročí osvobození města před bandou renegátů, kteří město pustošili. Připraví pro každého z nich speciální večerní program … při němž jsou postupně zabíjeni … pouze jeden pár odhalí krutou skutečnost a pokouší se dostat ze zlověstné pasti… jejich jediná naděje je útěk. (oficiální text distributora)

geedee

Slabé, ale ty 2** jsou za Englunda, který předvedl po Noční můře svůj další bezchybný maniakální výkon.Pozn.: Všimli jste si chyby na obalu? Schválně koukněte na Englundovo oko s jizvou a pak na to stejné oko ve filmu. ()

Sintiroma

Nestává se mi moc často že mě horory s komediálními prvky pobaví a zároveň postraší.Ale tenhle remake režiséra Tima Sulliva mě příjemně pobavilo a taky mě párkrát při některých scénách pomrazilo po zádech.Po shlédnutí tohoto filmu jsem si dal 2 úkoly:Podívat se na Originál od H.G.Lewisova(2000 maniaků) a skouknout jiné filmy od Tima Sulliva,jelikož tohle dílo mě jak už jsem řekl pobavilo.Komu se líbil Hostel ten bude spokojen. ()

Scenixia

Jižanský styl je docela brutál :-D !! Ani nevím proč se mi film 2001 maniaků líbil víc, než kdejaký průměr. Ale snaha spojit horor a vtip se tady povedla. Krve mohlo být na můj vkus více, ale jinak to byla docela vtipná nepředvídatelná podívaná. Ano, pořádně přitáhnutá za pačesy, ale takový film ve svém žánru prostě funguje. ()

Carnosaurus

Zábavná krvavá jízda, která se nesnaží hrát na něco víc. Jde o vynikající béčkový šplíchanec. Není to horor se snahou děsit nebo nedej bože budovat nějakou atmosféru. Násilí zde nabývá až groteskní podoby a v podstatě tvoří podstatu celého filmu. Pro fanoušky podobných šíleností povinnost. ()

gpx

Tady si oko každého náročného diváka přijde na své. Je tu vše co má správný horor mít: pěkný holky, blbý hlášky, bizarní způsoby umírání. A možná přijde i Freddy Kruger. Jen happy end nečekejte. #NEZÁVADNÝ ()

Ladisec

Mám pro tyhle krvavý řežby zkrátka slabost, pro náročné diváky to určitě není, ale pro lidi jak jsem já, pro ty co mají rádi černý a morbidní humor, originální způsoby mordování obětí, spousta sexy ženskejch a sympatický psychicky narušený zabijáky to je pastva pro oči a pohlazení na duši. Robert Englund se v rolích psychopatů očividně vyžívá a má to štávu, stejně jako celý film. PS: Eli Roth hraje ve filmu minutu a smál jsem se kvůli němu až do konce filmu, ten chlap je borec. ()

M+M

Nejprve jsem myslel, že se nedodívám, ale nakonec jsem se dobře pobavil i užil si to. Dobrý nápad sice natočený odlehčeným stylem, ale sedlo to. ()

montel

Parta mladých lidí se díky objížďce na silnici ocitá v malém venkovském městečku Pleasant Valley, kde právě probíhá oslava stého výročí osvobození města. Obyvatelé městečka jsou připravení na večerní párty, kde bude parta mladých návštěvníků hlavním chodem... Hodně dobrý remake, originální vraždy, krásné a nahé děvčata a černý humor. Pěkných 60% ()

AmunRa

Hvězdičky si film zaslouží výhradně za orginální způsoby mordování hlavních hrdinů, protože téměř žádný jiný děj ve filmu není. Brutálně krvavá komedie o jižanských retro buranech, kteří se mstí skupince severských teenagerů. Žádná logika, vyloženě amatérský scénář, tak už zbývají jen ty vraždy - a ty stojí za to! ()

lumi1

Tento film bol pre mňa príjemná zmena. I keď už od začiatku tam bolo všetko jasné, ale aj tak som sa celkom dobre pobavila ()

JARDAHONDA

Parta nadržených tenagerů vyráží do města za zábavou.. Tak bych definoval úvod.. Průměrná zápletka vystřídá hororovou atmosféru, kde na diváka čeká černý humor, hektolitry rudé krve a brutální masakr z dílny tvůrců filmu Hostel.. Bizarní podívaná s úchylným podtextem podtrhnula tuto céčkovou hovadinu na slabší odvar těchto podprůměrných žánrů ** ()