Komentáře uživatelů k epizodě (6)

Prožitý moderní seriál o Exnerovi z dílny Erbena končí a je tím splacen dluh této látce, jež započala už v roce 66. Ráda si dokoupím do knihovničky nová vydání románů se seriálovými obálkami a vyčkám, zda se Prima pochlapí a vydá seriál na nosičích DVD v nějakém elegantním boxu. Potěšila bych se velmi.(15.11.2017)

Konec dobrý, všechno dobré. Exner vyřeší svou šestou záhadu, rodinu postižených nijak nerozhodí a vztah se svou zubařkou jen utvrdí. Pohodička, na které měli velkou zásluhu i Beránek s Vlčkem, jež pořádně zaperlili při pátrání. Výborné ukončení lehce nadprůměrného seriálu.(7.7.2018)

No konečně! Až poslední díl ukázal jak by to mohlo fungovat a je to poprvé kdy druhý z dvojdílu nezabil ten nadějný první. Nejlepší případ na konec.(7.11.2017)

Druhá část posledního dílu mi připadala nejlepší. Víceméně jsem se vyznal v ději a postavách, byť jsem jsem neviděl prvou část (čehož až tak moc nelituji) a všechno šlo jako po másle. Otravní inspektoři konečně dělali celkem sympaticky svou práci, jejich kapitán si stále držel šarm a Jaguar E-Type stále jezdil. Vašut též nezklamal. Ba, i šach se hrál! Velkým bonusem celé série byly výborně vybrané architektonické kulisy. A samozřejmě všechna ta pěkná saka od Bandi...(25.11.2017)

Tentokrát naštěstí i druhá část této epizody udržela nastavenou kvalitu. Ačkoliv některé herecké výkony se mi zdály méně přesvědčivé a za celý seriál jsem si nezvykl na roli Vicy Kerekes, zato zaujali všichni třidetektivové a v této epizodě třeba Munzarová, Medvecká, Donutil, i Bábek, jastraban, a další.(6.11.2017)

Určitě lepší než předchozí adaptace z roku 1973, ta byla příšerná.(12.11.2017)