poster

Rock’n Roll

 • Francie

  Rock'n Roll

 • anglický

  Rock'n Roll

 • Slovensko

  Rock'n Roll

Komedie

Francie, 2017, 123 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  ****

  Když se nejhvězdnější a bulvárem nejobletovanější pár Francie rozhodne hrát sebe sama, zatáhne do toho svého potomka, rodinu, přátele a tématitují krizi středního věku, tak potenciál samožerství je nezměrný. Speciálně když si to Canet i natočil, napsal, hraje hlavní roli, jde o jeho krizi středního věku, smutní nad svou páprdovitost, usedlostí života ve stínu ještě slavnější a kariérně úspěšnější hvězdy než je on sám či je zhrozen, že herečtí kolegové jeho generace jsou za sexsymboly a on je přesným opakem... Jenže Canet tohle vše ví a jeho řešením je nastavení obou prostředníčků. Dělá si tak srandu ze všeho; sebe sama (stylizuje se do überdebila typického pro francouzské šílené komedie), filmového zákulisí, kolegů před i za kamerou (včetně svých skutečných producentů), klišé artových "já chudáček slavný s úspěšným životem" počinů, výstřelků celebrit i (hlavně a především) z diváka, protože jakkoli to započne normálně, tak čím pokročilejší stopáž, tím šílenější anarchie jdoucí natruc všemu co byste čekali, se z toho vyklube. Je to dokonce až tak svébytné, že to je lehké upřímně milovat či z duše nenávidět a nic mezi tím. Takto se rodí kulty. PS: Škoda jen, že nedotáhl i svou ex či skoro otce svého druhého dítěte; Diane i Brad by do toho dramatickým i komediálním talentem padli jak ulití.(3.2.2018)

 • dormouse
  *****

  Geniální! Ale není to film pro mladé diváky. Ocení jej až starší generace, která už si nějakou tou krizí středního věku prošla. Marion Cotillard je naprosto úžasná a poprvé mi nevadila. Film má takové perličky, jako návrat ke klasickým fórům, to jest někdo jde a spadne a kupodivu to pořád funguje. Rozhovor s novinářkou, s Guillaumovým otcem, pohled do filmu, který Guillaume točí a který je nesmírně blbý, pohled do seriálu o krokodýlech, to jsou takové krásné drobosti, které naplnily mé srdce radostí. Místy to připomíná Bláznivou střelu (hudební vstupy), je to mix humoru a společenské satiry, který nemusí každému vyhovovat, mne však nadchl.(27.11.2017)

 • MatchencoSouth
  ***

  V máloktorom dobre rozbehnutom filme nájdete tak zlý záver ako v Rock’n Rolle. Koniec v podstate vygumoval všetko, čo ste dovtedy videli - žiadne zaujímavé vyvrcholenie v ňom nečakajte. Guillaume Canet sa film snažili vygradovať do ešte väčšieho absurdna a napichal ho botulotoxínom tak, až celý vybuchol. Pritom prvé dve tretiny sú naozaj srandovné!(12.3.2018)

 • Saintcrux
  ****

  Film o chlapovi, ktorý má krízu stredného veku a totálne mu z toho prepne. Film sa pohybuje na hrane paródie, tragikomédie a drámy. Vo filme bolo veľa úsmevných momentov. Oceňujem aj hudobný výber a hlavne koniec, ktorý bol trochu prekvapujúci a neskĺzol do klišé. Ak chcete vidieť ako si dokáže známy celebritný pár urobiť zo seba srandu tak si to pozrite.(6.3.2018)

 • Capri2016
  ****

  Začiatok filmu začína ako príbeh herca / manžela 40-nika, ktorý hrá role otcov a kvôli komentáru mladej kolegyne sa už necíti byť cool a zaujímavý pre ženy, aj keď žije v šťastnom manželstve a má status známej filmovej hviezdy. Kvôli pocitu, že ešte nie je starý a neušiel mu vlak, začína experimentovať s krášľovacími procedúrami a tiež začne aktívne posilňovať a brať anaboliká. A to privedie až do takého stavu, že sa z neho stáva mužská verzia Cuky-Luky. Ale vďaka zmene imidž a vďaka tomu, že sa začína hlavný hrdina priblížil určitému prototypu krásy, získava znova filmovú rolu (samozrejme už nie vo Francúzsku, ale v mekke okázalého života americkom Miami). Napriek vonkajšej zmene vizáže zostáva Guillaume stále dobrým otcom a priateľom svojej partnerky. Skutoční herci a skutoční životní partneri Guillaume Canet a Marion Cotillard si urobili paródiu zo súčasného sveta, ktorý sa vyžíva v kulte mladosti a krásy. Veľmi vtipná francúzska paródia s výbornými hereckými výkonmi. Bolo mnoho momentov keď som sa nahlas smiala a aj som plakala od smiechu. Svieža, tak trochu prehnaná komédia na odľahčenie všedných starostí života.(10.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace