Externí recenze k filmu (3)

  • AVmania.cz (Marek Čech) ****

    "Způsob, jakým si herec utahuje ze své profese, soukromí i sebe sama, je velmi osvěžující. Zrcadlí se v něm marnivost, pošetilost, fanfarónství, ale i pomíjivost lidského konání v touze po věčném mládí, úspěchu a obdivu. Krize středního věku dostala jméno Rock’n Roll a režisér ji velmi zábavně…" (více)

  • ČervenýKoberec.cz (Anja Verem) ****

    "Rock’n Roll je správná francouzská komedie, u které se skoro celou dobu bavíme. Canet si utahuje ze sebe a z toho, že už není tak žádaná hvězda, jako kdysi býval, a to funguje. Je pravda, že snímku i Canetovi se dá vytýkat, že se občas až moc snaží a tlačí na pilu, ale promineme mu to, protože v…" (více)

  • MovieZone.cz (Mojmír Sedláček) ****

    "Mohlo by se jednat o další autobiografickou fresku o krizi středního věku a hledání sebe sama v nekompromisním uměleckém prostředí, o jaké se už dříve pokusila jména jako Fellini nebo Truffaut. Rock’n Roll však nabízí několik vychytávek, kterými dokáže zaujmout a hned několikrát překvapit.…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace