poster

Moje tlustá řecká svatba

 • USA

  My Big Fat Greek Wedding

 • Slovensko

  Moja tučná grécka svadba

Romantický / Komedie / Drama

USA / Kanada, 2002, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ***

  Soundtrack Alexander Janko: 1. Stalia, Stalia - Alexandrios Xenofontos [2:47] ,2. Xekina Mia Psaroboulla - Alexandrios Xenofontos [3:02] ,3. Orea Pou Ine I Nifi Mas - The Greek Wedding Band [3:41] ,4. Moose Caca [2:17] ,5. Kefi In Katavia - Eman [3:51] ,6. Secret Garden - EV/Nick Kutsukos [2:23] ,7. Yasoo [2:57] ,8. Istanblu Coffee House (Kafe Neio) - Daghan Baydur/Richard Thomas [2:49] ,9. Time With You [1:30] ,10. YiaYia [1:10] ,11. Generations [2:40] ,12. Toula And Ian [2:20] ,13. Apples N'Oranges [2:40] ,14. All My Only Dreams (Olla Mono Ta Oneera Mou) - The Greek Wedding Band [3:08] ,15. First Date [4:09],(18.5.2011)

 • Falko
  ****

  Tuto komediu som videl naposledy v roku 2002, este v case premiery v kine a tak som uz na nu takmer zabudol az do chvile, kym ju nedali v autobuse pri mojej dlhej ceste do Nemecka. Opät som sa nasmial na prisnom otcovi greckej rodiny, ktory si myslel, ze vsetky slova pochadzaju z greckych slov, dokonca aj to japonske slovo kimono, len mi tak behala myslienka, ze ked je taky velky narodniar, preco teda nezostal zit v Grecku a nastahoval sa do Kanady? Ale to je nepodstatne, pretoze taka grecka temperamentna rodina, ktora sa snazila vziat medzi seba tu americku rodinu priniesla pred svadbou mnoho humornych a zabavnych scen, ktore stoja za to si tento film pozriet. _________ Nia Vardalos - (Toula Portokalos) +++ John Corbett - (Ian Miller) +++ Michael Constantine - (Gus Portokalos) +++ Lainie Kazan - (Maria Portokalos) +++ Louis Mandylor - (Nick Portokalos) +++ Fiona Reid - (Harriet Miller) +++ Bruce Gray - (Rodney Miller) +++ Produkcia: Tom Hanks, Rita Wilson +++(25.4.2011)

 • Cushing
  *

  On to někdo dokázal dokoukat? Já ne. Vydržel jsem 20 minut, zhruba. Ale tak otřesné herecké výkony jsem už dlouho neviděl, nazval bych je ochotnickým přehráváním nejhrubšího zrna. A postavy? Jedno klišé za druhým. Humor se nedostavil. Obliba tohoto filmu patrně pramení z toho, že se v hrdince poznala spousta obyčejných, tj. ne zrovna krásných a ne zrovna štíhlých žen. Nenáročná komedie se ale snad dá udělat desetkrát líp, ne? Nominace na Oscara mě překvapuje... Anebo vlastně ani ne.(10.12.2007)

 • danco123
  **

  Film mal potencionál na dobrý film, ale premrhal ho! Neviem, možno že len mne tento film nesadol, ale predpokladal som že sa pri ňom zabavím a odpočiniem, ale nakoniec to bol úplný opak. Film ma vôbec nebavil a nevedel som sa "ponoriť" do deja. Pre mňa je film skutočným sklamaním, čakal som od neho viac. Dávam mu 35%.(24.3.2013)

 • golfista
  *****

  Pokud možno, tak tím plným hodnocením šetřím, ale tohle bylo natolik upřímné a milé, že jsem se neubránil :) Myslím, že Tom Hanks přesně vycítil, co dnešní divák zasycený akcí a filmovými triky potřebuje. Ohlas filmu to jenom potvrdil. Skvělá romantická komedie bez hereckých hvězd s cílem bobavit. Kdo má tuhle kategorii rád, nebude zklamán.(7.8.2003)

 • - V titulkách filmu je ve slově "Greek" písmeno "e" nahrazeno řeckou "sigmou", která sice tvarem připomíná "e", ale vyslovuje se jako "s", tudíž tvůrci v názvu filmu napsali "My Big Fat Grssk Wedding." (hansel97)

 • - Snímek je nejvýdělečnějším filmem v historii amerických kin, který se nikdy neumístil na prvním místě kino-žebříčku. Tržby jen v USA činily 241 438 208 dolarů. Díky vysokému zisku se současně jedná také o jeden z nejlukrativnějších filmů v dějinách kinematografie, kdy se jen díky tržbám ve Spojených státech rozpočet filmu vrátil 48krát. (MeaCulpa)

 • - Na svatební pozvánce je chybně napsané příjmení rodiny Portokalových, tu někdo přejenoval na Rortokalovi. (hansel97)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace