Moje tlustá řecká svatba

My Big Fat Greek Wedding

Moja tučná grécka svadba

Komedie / Romantický

USA / Kanada, 2002, 96 min

Milá romantická komedie která sic není nejlepší ale také není nejhorší.Otec který chce dokázat všem,že všechna slova pochází z řečtiny,opravdu nemá chybu...(11.8.2009)

Soundtrack Alexander Janko: 1. Stalia, Stalia - Alexandrios Xenofontos [2:47] ,2. Xekina Mia Psaroboulla - Alexandrios Xenofontos [3:02] ,3. Orea Pou Ine I Nifi Mas - The Greek Wedding Band [3:41] ,4. Moose Caca [2:17] ,5. Kefi In Katavia - Eman [3:51] ,6. Secret Garden - EV/Nick Kutsukos [2:23] ,7. Yasoo [2:57] ,8. Istanblu Coffee House (Kafe Neio) - Daghan Baydur/Richard Thomas [2:49] ,9. Time With You [1:30] ,10. YiaYia [1:10] ,11. Generations [2:40] ,12. Toula And Ian [2:20] ,13. Apples N'Oranges [2:40] ,14. All My Only Dreams (Olla Mono Ta Oneera Mou) - The Greek Wedding Band [3:08] ,15. First Date [4:09],(18.5.2011)

75 % - Svěží romantická záležitost s poměrně neokoukanými tvářemi, která mě bavila od začátku do konce. A kdyby vás něco bolelo, stříkněte si na to okenu :-)(14.6.2008)

Tak nevim, proc ma tenhle film tak vysoke hodnoceni, podle me nijak nevybocuje z romanticko-komedialniho prumeru. Ze zacatku to jeste vypada celkem v pohode, docela vtipnej rozjezd, ale za chvily uz je z filmu normalni romanticka komedie. Takze jsem cekal, ze aspon pri zarizovani svatby zacne nejaka poradna sranda a rekove se budou dohadovat a vymejslet ochcavky na snoubence. Jenze nic takovyho se nestalo, jeden rozhovor a vsechno je vyreseny. Ale je fakt, ze rekove jsou spravne hlucny a mily. Co se tyce hlavni hrdinky, tak osklivou herecku jsem v romanticky komedii uz dlouho nevidel. Prumernej film tak na jedno skouknuti.(31.1.2007)

Velice povedená a vtipná romantická komedie, kterých je dnes čím dál méně. Sympatičtí herci a zajímavý scénář se spoustou vtipných situací.(24.9.2007)

• - Hlavnú úlohu mala pôvodne hrať Melina Kanakaredes, ktorá ju musela kôli tehotenstvu odmietnuť. (corona)

• - Scény v kostele se natáčely ve dvou svatostáncích. Exteriér je ruský pravoslavný kostel Svaté trojice v Torontu a jako interiér posloužil ukrajinský pravoslavný kostel Svatého Mikuláše v Torontu. (hansel97)

• - Přestože se má film odehrávat v americkém Chicagu, můžete vidět v dálce kanadská poštovní auta a také známou torontskou restauraci Pappas Grill. Kolem postav také jednou projede autobus s nápisem TTC, což je zkratka pro Toronto Transit. (hansel97)