Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Při tréninku fotbalového klubu Hvězda zemře mladý hráč Michal (Majk) Beránek. Jeho úmrtí vypadá nejdříve jako nešťastná náhoda, ale brzy se ukáže, že příčinou smrti byla otrava silnými léky na srdce. Mezi podezřelými se ocitá jeho spoluhráč Tomáš Malý, se kterým se neměli v lásce a který stejně jako Majk usiloval o postup do vyšší ligy. Postupně ale kriminalisté odkrývají další zvláštní vztahy mezi hráči, ale i jejich rodiči, a zejména pak mezi majitelem klubu a agentem, který přestupy za lepším postem zařizuje a také si za ně nechává dobře zaplatit. Čím dál podezřelejší je ale také podnikání majitele klubu Karla Banáše, kterému pod rukama krachuje nejen samotný fotbalový klub, ale i fitcentrum, které vlastní a ve kterém mu Majk vypomáhal. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nechápu. Ten seriál sám o sobě má taková svá klišé, že po x dílech víte, že vrah je buď nejzbytečnější postava na začátku dílu (uklízečka, poskok, vrátný), nebo nějaký slavnější herec ve štěku na začátku dílu. Policisté zásadně neprošetřují vztahy mezi lidmi, evidentní věci a nutné posloupnosti řeší až po dvou, třech dnech, aby pak jako byli hodně překvapení, a zásadně ignorují to, co mají na očích, dokud neuteče 40 minut a nedostanou praporkem znamení, že jako můžou. Ani nápaditostí to neoplývá - jak už tu mira 007 píše, minule otrava z lahve, dnes otrava z lahve, nějaké skutečně nenápadité, ne? Tak ještě že si Štáfek střihl polepšeného Laviho. ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opět prášky v nápoji? Dochází motivy, šetří se prostředím - hřiště, fitko, služebna. Alespoň že nedošli zatím herci. Milana Šteindlera příliš nevídám, ovšem v dnešní roli mě moc nepotěšil. ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Minule otrava z lahve, dneska otrava z lahve a příště? Jestli scénáristé neprojeví trochu nápaditosti, tak tipuji, že příští oběť umře na otravu ze sportovní lahve. Vrchol tohoto dílu přišel, když Šteidler dostal od režiséra instrukce na závěrečnou scénu: ! Milane, zahraj mi psychopata jak vyhrožuje smrtí protivníkovi." A Šteidler si vzpomněl na Alles gute a vytasil něco na ten způsob. ()

Reklama

Reklama