Ztracená mrtvola (S03E05) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2018, 45 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

Pokus o hororový díl, který je hodně nepovedený, co se atmosféry týče (tvl, mladý noční hlídač na pitevně?! Který sleduje ve tři ráno horory?) a vlastně i vedení vyšetřování. Myslím třeba, že skutečný doktor by na začátku udělal vše, aby měl jistotu (můj otec jezdil se sanitkou, takže ne myslím, ale vím), ale to by pak nebylo o čem hrát, že? Na Moniku Stehlíkovou se hezky dívá, ale moc hrát neumí ("hraje" převážně jen tělem a očima). Líbilo se mi naznačení vztahu mezi Lenkou a Jardou, škoda, že to bylo utnuté. Super Štáfkův dárek boxu devíti nej hororů s lebkou na přední straně.- jaké tam asi byly horory?(14.1.2020)

V televizi díl č. 50.(26.1.2020)

Případ byl tentokrát slabší, ale Kajnarová to zahrála opět na jedničku.(15.6.2019)

• mira007

Doktor přijede k "mrtvole", ale nestačí provést oživování, protože je odvolán k nehodě na D1 ( asi se tam řetězově vybouralo osmnáct přeplněných Boeingů 737) - tak asi zatím největší ultrablábol, u kterého jsem se zasmál, jinak další případ Specialistů, kde nebyla potřeba dedukce našich detektivů - oběť i pachatel prostě řekl jak to bylo.(26.9.2018)