Vražda po telefonu (S03E27) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2019, 46 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

 • honajz
  odpad!

  Souhlas s Ozzy2. Značně nedůvěryhodný děj. Policie sleduje mobil podezřelého, ví, kde se dotyčný pohybuje, a on si jezdí, jak a kam je mu libo, nikde žádná hlídka ho nezastaví, a to dokonce až do večera (asi jezdil po tom Karlíně celé odpoledne furt dokola). Zadražil má být expert na vyjednávání, ale nebýt exhibicionismu vraha, ani by si neškrtl. Štáfek najde mrtvolu, ale nenapadne ho hledat vraha, který musí být někde poblíž (přitom mrtvola by počkala, že jo?). Přepadový oddíl a vrah jim uteče oknem (kdoví, z kolikátého patra?) a dole fakt nikdo nehlídal? Prostě z prstu vycucané drama, které by policie, kdyby to byla policie, zfoukla během půl hodinky a nebylo by o čem mluvit. Ale aspoň si tvůrci provětrali drony.(24.4.2020)

 • Tryskomyš
  **

  V televizi díl označen jako č. 72.(13.5.2020)

 • mira007
  ***

  Specialisté si drží vysokou laťku - pochvala za scény v centru Prahy, Zadražil jako specialista se školením alá vyjednavač po telefonu nebyl moc přesvědčivý, ale případ se dal.(27.3.2019)

 • Ozzy2
  odpad!

  Tak tenhle díl se nepovedl.Ale vůbec.Stačilo zvednout telefon, zavolat místní oddělení,nechat toho frajera sebrat, ale to ne, on na kole zdrhá kriminálce i těžkooděncům a ještě po cestě stíhá vraždit, to vymyslel někdo hodně slabomyslný.Máš signál, kde je?nemám.Rozkaz Štáfkovi-ty tu zůstaň a hlídej jí.Ne, nezůstanu, to je zbytečný, sem nepůjde.....ty vole, co to jako bylo???(4.4.2019)

 • pájap
  odpad!

  Hrozný....ten kluk s telefonem,který se dá lokalizovat vrazdi v praze a ještě to live rozebírá s policii...to kdyby bylo takhle tak nemusíme mít policii(18.5.2020)