• malet

Tak za mě nejslabší díl. Nuda, nuda, nuda. Žádná akce, žádné drama. Nesrovnatelné s minulým dílem, kdy nechali vymřít půlku pojišťovny. Klečící Limr, trapné. Vražedkyně, která se rozzpovídá před policistkou a nevšimne si nevšední chuti čaje. Náhrobní deska s datem úmrtí.... Takže ve finále byl nejdramatičtějším okamžikem útěk Egona a líbačka Rašilova s Novákovou-Fuitovou.. zklamání. 1x*(19.3.2017)

• bohzde

Tak tedy nevím - asi nejslabší díl. Tlachání opravdu o ničem, herecké výkony spíš trapné.(20.3.2017)

• nula87

Je fajn, že v Temném kraji máme nějaké jistoty - třeba tu, že když zůstalo zelené listí na stromech na Dušičky, vydrží tam i do Vánoc. Nejvíce pobavilo asi to, jak si z toho Milan Šteindler celou dobu dělal prdel, ale tvůrcům to asi nedošlo. No nic, bohužel těch věcí, které jim nedochází, je podstatně víc.(23.3.2017)

• walace

Debilní, snad Kraj umře a nebudou další díly(26.3.2017)

Už jsem si asi zvykl, že tento seriál není kriminální. Melodrama pokračuje, holky autorky se snaží ždímat z diváka slzy, k tomu kolem opět běhá někde v pozadí sériový vrah. Jinak jsou zde smutné oči psí, smutné oči veterinářky, smutné oči přítele Kraje - lékaře, náhrobní deska, protože věštit umí nejen cikánka, záběry a křížek, a k odlehčení rádoby hutné atmosféry nás opět baví obecní blb v blikajícím svetru a šťastná šéfka oddělení, která na Silvestra dostane po letech asi trochu lásky do těla. Vrcholem dílu není stupidní dopadení pachatele, ale fakt, že Kraj je v kómatu a ukradený pes majitelům utekl. Myslím, že je na co se "těšit".(20.3.2017)

• - Natáčelo se v Konojedech a Praze. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)