Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Petr Kraj spolu s kolegy z Prahy a také z okresního oddělení pátrá po pachateli, který své oběti vraždí jedem ukrytým ve vánočním čaji. Policejní vyšetřování nečekaně odkrývá složité mezilidské vztahy mezi zaměstnanci pojišťovny, kde mezi ženským osazenstvem probíhá boj o pohledného ředitele. Zatímco všichni po svém slaví Vánoce, Petr nastupuje do nemocnice na operaci a až příliš pozdě mu dochází, kdo je hledaná ohnivá žena, na kterou marně upozorňuje místní kartářka. Na koho čeká dárek v podobě otráveného čaje? Pro koho budou letošní Vánoce ty poslední? (TV Prima)

(více)

Recenze (7)

dyfur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

.......opäť ako predošlé časti - podpriemer....tak Kraj je operovaný (hovorili a asi je to iste tak, že pri operácii hlavy sa holí hlava - tu nie-asi nie Kraj ,ale Vaculík nechcel...) - otravy ...dosť otravné to bolo.... ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Už jsem si asi zvykl, že tento seriál není kriminální. Melodrama pokračuje, holky autorky se snaží ždímat z diváka slzy, k tomu kolem opět běhá někde v pozadí sériový vrah. Jinak jsou zde smutné oči psí, smutné oči veterinářky, smutné oči přítele Kraje - lékaře, náhrobní deska, protože věštit umí nejen cikánka, záběry a křížek, a k odlehčení rádoby hutné atmosféry nás opět baví obecní blb v blikajícím svetru a šťastná šéfka oddělení, která na Silvestra dostane po letech asi trochu lásky do těla. Vrcholem dílu není stupidní dopadení pachatele, ale fakt, že Kraj je v kómatu a ukradený pes majitelům utekl. Myslím, že je na co se "těšit". ()

Reklama

nula87 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je fajn, že v Temném kraji máme nějaké jistoty - třeba tu, že když zůstalo zelené listí na stromech na Dušičky, vydrží tam i do Vánoc. Nejvíce pobavilo asi to, jak si z toho Milan Šteindler celou dobu dělal prdel, ale tvůrcům to asi nedošlo. No nic, bohužel těch věcí, které jim nedochází, je podstatně víc. ()

malet 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak za mě nejslabší díl. Nuda, nuda, nuda. Žádná akce, žádné drama. Nesrovnatelné s minulým dílem, kdy nechali vymřít půlku pojišťovny. Klečící Limr, trapné. Vražedkyně, která se rozzpovídá před policistkou a nevšimne si nevšední chuti čaje. Náhrobní deska s datem úmrtí.... Takže ve finále byl nejdramatičtějším okamžikem útěk Egona a líbačka Rašilova s Novákovou-Fuitovou.. zklamání. 1x* ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v Konojedech a Praze. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Reklama

Reklama