Coby neodolatelný seladon městských bazénů měl Maximo (Eugenio Derbez) jediný cíl – klofnout bohatou starší dámu, nechat se vyživovat a vést sladký život. Klaplo to dokonale. Každá zlatá žíla ale někdy vyschne. Vlastní datum vydání právě zařadilo Maxima do kategorie lenivých veteránů, když se jeho velmi stará žena spustí s velmi mladým prodejcem aut a podvedeného Maxima vykopne na ulici. Ze zlaté klece se stěhuje k sestře do obyčejného bytu a ocitá se ve světě lidí, kteří pracují, nakupují, sami si vaří a provádějí další nepředstavitelné věci. Tudy ale cesta nevede. Ještěže existují děti a ty mají spolužačky a ty zase mají starou bohatou babičku. Svět by přecijen mohl být zase spravedlivý a další boj o pohodlný život může začít. Povede se Maximovi oprášit své zašlé umění svůdce a obnoví slávu svých žlutých plavek? Předá tajemství milovníka svému malému synovci? (Bontonfilm)

topvideo

Čo vlastne čakáte od komédie? ...že sa zasmejete? Toto vám táto komédia poskytne. Kópia B.B. Thorna sa činí, Rob Lowe trochu uschol, ale stále je vo forme, Salma je proste Salma. ()

LencaN

Kupodivu při druhém shlédnutí jsem se bavila ještě víc. Správná blbinka, kdy žasnete, jak se nějaký chlap může snížit k tomu, aby se nechal vydržovat od ženské. Náš hrdina Maximo je odvržen svou stařičkou živitelkou a je nucen se bez prostředků a pracovní kvalifikace protlouct životem. Respektive se snaží přežít než si najde další bohatou dámu, která by ho rozmazlovala. Ač se to může zdát nehorázně povrchní, tak dialogy byly občas hodně super a objevilo se tu i pár vyloženě perel. Salma Hayek je neskutečná baba, ta snad ovládá tok času, protože vypadá pořád perfektně. Eugenio Derbez se na roli postaršího šviháka hodí - černá kštice, štíhlá postava a kulišácká kukadla. A menší bříško už holt značí, že nejlepší léta pro nahánění ženských už jsou v nenávratnu. Bavila jsem se nejvíc při jeho eskapádách, jak naučit svého synovce se frajersky promenádovat nebo návštěva kosmetiky. Ku prospěchu celého filmu se dočkáme i hezkého konce, který ukáže, že i když člověk může být v lecčems povrchní a vypočítavý, tak pořád ještě nad ním nemáme lámat hůl. ()

suah

Príjemná paródia, aj keď občas zľahka nesúrodá. Možno aj trochu morálneho posolstva, aby bol americký kritik spokojný. Dobre sa to pozeralo, taká oddychovka.. ()

bigmatko

Priemerná komédia, na ktorej neodpadnete od smiechu. Je to skôr iba úsmevné ale treba vyzdvihnúť, že oproti iným americkým komédiám sa tu aspoň všetko netočí okolo alkoholu a drog. Je to priam rodinný film s miernym morálnym posolstvom. Vtipu je tam málo ale napriek tomu je to odychovka, ktorá ničím neurazí. Dve hviezdy iba vdaka tomu, že je tam Salma. Ak film neuvidíte tak o nič neprídete. ()

hanca.uh

Jednou za čas jít do kina na něco lehkého a vtipného je fajn a to, co jsem čekala od spojení komedie USA a názvu filmu jsem taky dostala. Oba mexičtí hlavní představitelé (filmoví sourozenci) si byli výrazově sympaticky podobní, Maximo mě bavil (herecky i vzhledově) a jeho lascivní gesta mi připomněla výborného Adama Sandlera ze Zohan: krycí jméno kadeřník:-)). Děj byl sice předvídatelný a občas lehce přetažený, ale jinak to byly příjemně strávené a koukané 2 hodiny v kině. 4 hvězdy :-)) ()

Nanaxx

Přítel si dal pivko, takže se chechtal. Já si nedala a to jsem měla, možná bych se bavila trochu víc. Jde o klasickou komedii, která pobaví, a tom to je ()

Sheemass

Postarší Casanova se dostane do problémů a musí se poohlédnout po nějaké ,,nové” prachaté dámě, a proč k tomu nevyužít malého synovce? Absolutně nenáročná letní komedie, plná poměrně vtipných, i když občas i hodně trapných momentů. Komedie která asi vyloženě neohromí, ale na druhou stranu ani moc neurazí. Navíc vše zahraňuje slušné obsazení. ()

Martinko991

Nemá to síce ani hlavu ani pätu, ale na niektorých scénkach či dialógoch som sa fakt bavil (scénka s "kuraťom" najlepšia čo som videl za dllhu dobu) čo je predsa pri komédii podstatné. ()

Lucyyk

Tak tady přišlo poněkud zklamání. Podle traileru jsem čekala skvělou komedii, ale film už mi tak skvělý nepřišel. Já jsem se tedy zasmála jen vyjímečně, jinak mi ten humor přišel takový až moc, že tlačí na pilu, jak chce být vtipný, ale tedy aspoň pro mě to vůbec vtipné nebylo, spíš takový trapnohumor no. Za mě nejlepší z filmu asi prvních a posledních 10 minut :-) ()

Pignon

Inteligentní humor, skvělá atmosféra a uvolněnost herců. Bavil mě námět i Salma, jak hraje, tanči a zpívá. Tempo se drži skoro celý film. Díky Kene Marino. ()

Capri2016

Latino lover - to som proste musela vidiet. Zaciatok filmu velmi vtipna satira, druha polovica filmu - skor rodinny film. Ale bavila som sa cely film a toto je film, ktory si kedykolvek mozem pozriet znova. 3 hviezdy znacia tak 70% hodnotenie. Vtipne, mile ale keby bolo viac zapletok - film by mohol vyniknut. Takto len pobavil. ()

camomilla

Jakobych se divala na dva slepene filmy. Fakt zabavne chvilky strida klisoidni, trapna nudna vata. Skoda, zacatek byl nastavenej slusne. I tak ale solidni prumer, ale jsem rada, ze jsem za to nakonec nedala penize v kine. ()